Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

Łącznie zapisanych: 76
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Zosia Jasińska 2014 Września SSP nr 1 Września / Night Runners Września A
2 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
3 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
4 Paulina Pawlak 2018 Kcynia A
5 Ksawery Siwiak 2012 Myślęcin LKS Atleta Gniezno A
6 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
7 Leonard Urbański 2014 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 A
8 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
9 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
10 Igor Domżał 2017 Poznań A
11 Rozalia Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
12 Bartosz Pawlak 2012 Kcynia A
13 Nikola Bonisławska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
14 Jakub zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
15 Zuzia Budek 2022 Kraków A
16 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
17 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
18 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
19 Leo Dera 2018 Stołężyn A
20 Wiktoria Bejnarowicz 2017 Wapno LKS Atleta Kłecko A
21 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
22 Szymon zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
23 Maria Krysińska 2018 Gniezno A
24 ZOFIA Kupczak 2012 Wapno A
25 Iga Klawikowska 2015 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
26 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
27 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
28 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz # Team RUN Gołańcz A
29 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
30 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
31 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP. NR.1 w WĄGROWCU A
32 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno Kryńska 20 A
33 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
34 Celina Ślesińska 2017 Łekno A
35 Jakub Pawela 2019 Poznań Bubulek A
36 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
37 Oliwia Bonisławska 2014 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
38 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
39 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC CHATKA PUCHATKA WĄGROWIEC A
40 Jan Socha 2015 Wapno A
41 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
42 Olaf Bombel 2016 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
43 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec A
44 Kacper Ciesielski 2015 Nakło nad Notecią A
45 Klara Kowalski 2016 Gdańsk A
46 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigrodz A
47 Amelia Lamparska 2012 Inowrocław A
48 Teresa Socha 2013 Wapno A
49 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
50 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
51 Eliana Więckowska 2017 Pęckowo Biegacze Józefa Noji A
52 Jagoda Jankowska 2015 WĄGROWIEC 31.BLT A
53 Tomasz Mierzejewski 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
54 Gabriela Krysińska 2012 Gniezno Atleta Gniezno A
55 Wiktoria Budzyńska 2014 Gąsawa Tlen Mogilno A
56 Rafał Socha 2018 Wapno A
57 Kacper Szlachetka 2018 Sielec A
58 Karolina Piechowiak 2014 Wapno SP Wapno A
59 Janek Marcinik 2012 Kcynia A
60 Jaś Budek 2019 Kraków A
61 Kacper Harendarz 2016 Czarnków #biegiemwlas A
62 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
63 Nina Pater 2015 Nakło nad Notecią A
64 Maja Grewling 2012 Owczegłowy B
65 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy B
66 Franek Woźniak 2015 Gułtowy B
67 Miguel Bachnicki 2018 Wapno B
68 Leticia Bachnicka 2016 Wapno B
69 Jerzy Kanclerz 2017 TULCE B
70 FELIKS SZKUDLARZ 2014 GOŁAŃCZ B
71 Ksawery Śróda 2016 Wapno Unia Wapno C
72 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubsz UKS Czwórka/Szymanowski Team C
73 Alan Gapa 2014 Łobżenica Pogoń Łobżenica C
74 Helena Bilska 2018 Wapno db club D
75 Stefania Bilska 2020 Wapno db club D
76 Zuzanna Lewandowska 2015 Bydgoszcz D