Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

Łącznie zapisanych: 76
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
1 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
2 Zuzanna Lewandowska 2015 Bydgoszcz D
3 Iga Klawikowska 2015 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
4 Kacper Harendarz 2016 Czarnków #biegiemwlas A
5 Wiktoria Budzyńska 2014 Gąsawa Tlen Mogilno A
6 Klara Kowalski 2016 Gdańsk A
7 Tomasz Mierzejewski 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
8 Gabriela Krysińska 2012 Gniezno Atleta Gniezno A
9 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
10 Nikola Bonisławska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
11 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
12 Maria Krysińska 2018 Gniezno A
13 Oliwia Bonisławska 2014 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
14 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
15 FELIKS SZKUDLARZ 2014 GOŁAŃCZ B
16 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz # Team RUN Gołańcz A
17 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
18 Franek Woźniak 2015 Gułtowy B
19 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
20 Amelia Lamparska 2012 Inowrocław A
21 Janek Marcinik 2012 Kcynia A
22 Paulina Pawlak 2018 Kcynia A
23 Bartosz Pawlak 2012 Kcynia A
24 Jaś Budek 2019 Kraków A
25 Zuzia Budek 2022 Kraków A
26 Rozalia Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
27 Jakub zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
28 Szymon zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
29 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
30 Ksawery Siwiak 2012 Myślęcin LKS Atleta Gniezno A
31 Kacper Ciesielski 2015 Nakło nad Notecią A
32 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
33 Nina Pater 2015 Nakło nad Notecią A
34 Leonard Urbański 2014 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 A
35 Maja Grewling 2012 Owczegłowy B
36 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy B
37 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigrodz A
38 Eliana Więckowska 2017 Pęckowo Biegacze Józefa Noji A
39 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
40 Igor Domżał 2017 Poznań A
41 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
42 Jakub Pawela 2019 Poznań Bubulek A
43 Kacper Szlachetka 2018 Sielec A
44 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
45 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubsz UKS Czwórka/Szymanowski Team C
46 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
47 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
48 Leo Dera 2018 Stołężyn A
49 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
50 Olaf Bombel 2016 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
51 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
52 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
53 Jerzy Kanclerz 2017 TULCE B
54 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec A
55 Jagoda Jankowska 2015 WĄGROWIEC 31.BLT A
56 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP. NR.1 w WĄGROWCU A
57 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC CHATKA PUCHATKA WĄGROWIEC A
58 Teresa Socha 2013 Wapno A
59 Rafał Socha 2018 Wapno A
60 Karolina Piechowiak 2014 Wapno SP Wapno A
61 Ksawery Śróda 2016 Wapno Unia Wapno C
62 Helena Bilska 2018 Wapno db club D
63 ZOFIA Kupczak 2012 Wapno A
64 Stefania Bilska 2020 Wapno db club D
65 Wiktoria Bejnarowicz 2017 Wapno LKS Atleta Kłecko A
66 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno Kryńska 20 A
67 Miguel Bachnicki 2018 Wapno B
68 Jan Socha 2015 Wapno A
69 Leticia Bachnicka 2016 Wapno B
70 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
71 Zosia Jasińska 2014 Września SSP nr 1 Września / Night Runners Września A
72 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
73 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
74 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
75 Celina Ślesińska 2017 Łekno A
76 Alan Gapa 2014 Łobżenica Pogoń Łobżenica C