Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

Łącznie zapisanych: 76
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
2 Alan Gapa 2014 Łobżenica Pogoń Łobżenica C
3 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
4 Amelia Lamparska 2012 Inowrocław A
5 Bartosz Pawlak 2012 Kcynia A
6 Celina Ślesińska 2017 Łekno A
7 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
8 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC CHATKA PUCHATKA WĄGROWIEC A
9 Eliana Więckowska 2017 Pęckowo Biegacze Józefa Noji A
10 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP. NR.1 w WĄGROWCU A
11 FELIKS SZKUDLARZ 2014 GOŁAŃCZ B
12 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
13 Franek Woźniak 2015 Gułtowy B
14 Gabriela Krysińska 2012 Gniezno Atleta Gniezno A
15 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
16 Helena Bilska 2018 Wapno db club D
17 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz # Team RUN Gołańcz A
18 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
19 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
20 Iga Klawikowska 2015 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
21 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigrodz A
22 Igor Domżał 2017 Poznań A
23 Jagoda Jankowska 2015 WĄGROWIEC 31.BLT A
24 Jakub Pawela 2019 Poznań Bubulek A
25 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
26 Jakub zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
27 Jan Socha 2015 Wapno A
28 Janek Marcinik 2012 Kcynia A
29 Jaś Budek 2019 Kraków A
30 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno Kryńska 20 A
31 Jerzy Kanclerz 2017 TULCE B
32 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
33 Kacper Ciesielski 2015 Nakło nad Notecią A
34 Kacper Szlachetka 2018 Sielec A
35 Kacper Harendarz 2016 Czarnków #biegiemwlas A
36 Karolina Piechowiak 2014 Wapno SP Wapno A
37 Klara Kowalski 2016 Gdańsk A
38 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
39 Ksawery Siwiak 2012 Myślęcin LKS Atleta Gniezno A
40 Ksawery Śróda 2016 Wapno Unia Wapno C
41 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
42 Leo Dera 2018 Stołężyn A
43 Leonard Urbański 2014 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 A
44 Leticia Bachnicka 2016 Wapno B
45 Maja Grewling 2012 Owczegłowy B
46 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
47 Maria Krysińska 2018 Gniezno A
48 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
49 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
50 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubsz UKS Czwórka/Szymanowski Team C
51 Miguel Bachnicki 2018 Wapno B
52 Nikola Bonisławska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
53 Nina Pater 2015 Nakło nad Notecią A
54 Olaf Bombel 2016 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
55 Oliwia Bonisławska 2014 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
56 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
57 Paulina Pawlak 2018 Kcynia A
58 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
59 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy B
60 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
61 Rafał Socha 2018 Wapno A
62 Rozalia Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
63 Stefania Bilska 2020 Wapno db club D
64 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
65 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
66 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
67 Szymon zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
68 Teresa Socha 2013 Wapno A
69 Tomasz Mierzejewski 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
70 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec A
71 Wiktoria Budzyńska 2014 Gąsawa Tlen Mogilno A
72 Wiktoria Bejnarowicz 2017 Wapno LKS Atleta Kłecko A
73 ZOFIA Kupczak 2012 Wapno A
74 Zosia Jasińska 2014 Września SSP nr 1 Września / Night Runners Września A
75 Zuzanna Lewandowska 2015 Bydgoszcz D
76 Zuzia Budek 2022 Kraków A