Lista startowa - III Mały Bieg Trzech Króli Wapno 2023

Łącznie zapisanych: 76
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Bartosz Pawlak 2012 Kcynia A
2 Janek Marcinik 2012 Kcynia A
3 Julia Włodarczyk 2012 Witkowo LKS Atleta Gniezno A
4 ZOFIA Kupczak 2012 Wapno A
5 Tomasz Mierzejewski 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
6 Szymon Kodranc 2012 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
7 Gabriela Krysińska 2012 Gniezno Atleta Gniezno A
8 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubsz UKS Czwórka/Szymanowski Team C
9 Jakub zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
10 Szymon zielonka 2012 Lubochnia LKS Atleta Gniezno A
11 Oskar Klawikowski 2012 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
12 Małgorzata Dobosiewicz 2012 Szubin A
13 Ksawery Siwiak 2012 Myślęcin LKS Atleta Gniezno A
14 Jaśmina Sikorska 2012 Wapno Kryńska 20 A
15 Maja Grewling 2012 Owczegłowy B
16 Amelia Lamparska 2012 Inowrocław A
17 Pola Poltaszewska 2012 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
18 Teresa Socha 2013 Wapno A
19 Lena Przybyslawska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
20 Nikola Bonisławska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
21 Hanna Buczkowska 2013 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
22 Wiktoria Budzyńska 2014 Gąsawa Tlen Mogilno A
23 Piotr Filosek 2014 Murowana Goślina A
24 Leonard Urbański 2014 Oborniki Wypożyczalnia Pitbike47 A
25 Jakub Katafiasz 2014 Zalesie A
26 Tymon Mendel 2014 Wągrowiec Szkołka piłkarską GOOOL Wagrowiec A
27 Alan Gapa 2014 Łobżenica Pogoń Łobżenica C
28 Szymon Kosmowski 2014 Srebrna Góra LKS Atleta Kłecko A
29 Karolina Piechowiak 2014 Wapno SP Wapno A
30 Zosia Jasińska 2014 Września SSP nr 1 Września / Night Runners Września A
31 Oliwia Bonisławska 2014 Gniezno LKS Atleta Gniezno A
32 FELIKS SZKUDLARZ 2014 GOŁAŃCZ B
33 Iga Klawikowska 2015 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz A
34 Piotr Grewling 2015 Owczegłowy B
35 Iga Mankiewicz 2015 Piła A
36 Zuzanna Lewandowska 2015 Bydgoszcz D
37 Franek Woźniak 2015 Gułtowy B
38 Aleksandra Kodranc 2015 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
39 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy A
40 Kacper Ciesielski 2015 Nakło nad Notecią A
41 Nina Pater 2015 Nakło nad Notecią A
42 Jagoda Jankowska 2015 WĄGROWIEC 31.BLT A
43 Filip Ślesiński 2015 Łekno Biegający Górnik Wapno A
44 Jan Socha 2015 Wapno A
45 FABIAN MIKOŁAJCZAK 2016 Wągrowiec SP. NR.1 w WĄGROWCU A
46 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia A
47 Olaf Bombel 2016 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno A
48 Klara Kowalski 2016 Gdańsk A
49 Kacper Harendarz 2016 Czarnków #biegiemwlas A
50 Leticia Bachnicka 2016 Wapno B
51 Ksawery Śróda 2016 Wapno Unia Wapno C
52 Michał Kaczmarek 2016 Stołężyn A
53 Celina Ślesińska 2017 Łekno A
54 Ksawery Bajdziak 2017 Nakło nad Notecią Team Run Nakło nad Notecią A
55 Igor Domżał 2017 Poznań A
56 Hubert Kopliner 2017 Gołańcz # Team RUN Gołańcz A
57 Ignacy Burzyński-Wasiński 2017 Panigrodz A
58 Eliana Więckowska 2017 Pęckowo Biegacze Józefa Noji A
59 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin A
60 Jerzy Kanclerz 2017 TULCE B
61 Wiktoria Bejnarowicz 2017 Wapno LKS Atleta Kłecko A
62 Miguel Bachnicki 2018 Wapno B
63 Paulina Pawlak 2018 Kcynia A
64 Rafał Socha 2018 Wapno A
65 Leo Dera 2018 Stołężyn A
66 Helena Bilska 2018 Wapno db club D
67 Kacper Szlachetka 2018 Sielec A
68 Dawid Kaczmarek 2018 Stołężyn A
69 Maria Krysińska 2018 Gniezno A
70 Adrianna Domżał 2018 Poznań A
71 Jakub Pawela 2019 Poznań Bubulek A
72 Rozalia Torz 2019 Laskownica Wielka TEAM RUN GOŁAŃCZ A
73 DORIAN MIKOŁAJCZAK 2019 WĄGROWIEC CHATKA PUCHATKA WĄGROWIEC A
74 Jaś Budek 2019 Kraków A
75 Stefania Bilska 2020 Wapno db club D
76 Zuzia Budek 2022 Kraków A