Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Węgliniec Dystans
1 Daniel Żyła 1982 Sławnikowice Be Active Leśna nie bieg 10km
2 Joanna Zimroz 1991 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
3 Małgorzata Zielińska 1976 Lasów nie marsz Nordic Walking 5km
4 Pawel Zielen 1994 Zgorzelec Green Team Zgorzelec nie bieg 5km
5 Kazimierz Zając 1951 Boleslawiec Ekipa Zająca nie bieg 10km
6 Jacek Wieczorek 1982 Zgorzelec nie bieg 10km
7 Daniel Więckowski 1989 Skrzydlice nie bieg 10km
8 Mariusz Wandycz 1989 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
9 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
10 Marek Trzcinka 1975 Iwiny nie bieg 5km
11 Jarosław Tomaszewski 1972 Gryfów Śląski Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
12 Danuta Słota 1975 Piaseczna tak marsz Nordic Walking 5km
13 Piotr Szysłowski 1978 Warszawa nie bieg 10km
14 Katarzyna Szylińska 1978 Bogatynia nie bieg 5km
15 Adrian Szydłowski 1986 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
16 Wojciech Szuter 1997 Gierałtów nie bieg 10km
17 Rafał Szlądzak 1977 Pieńsk Amator nie bieg 10km
18 Jolanta Szlądzak 1976 Pieńsk nie bieg 10km
19 Robert Szczepaniak 1972 Ruszów tak bieg 5km
20 Katarzyna Szczepaniak 1976 Ruszów tak marsz Nordic Walking 5km
21 Marzena Szal 1985 Osiecznica nie bieg 5km
22 Sylwia Suszko 1985 Lubin Drużyna Dobrej Energii nie bieg 5km
23 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA nie bieg 10km
24 Lidia Stelzer 1979 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
25 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda tak bieg 10km
26 Piotr Sroczek 1981 Węgliniec bułka z salcesonem tak bieg 10km
27 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
28 Andrzej Skopek 1994 Świeradów Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
29 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
30 Tomasz Rudnik 1973 ZGORZELEC Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
31 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
32 Renata Przeworska 1980 Zgorzelec niezrzeszona nie marsz Nordic Walking 10km
33 Andrzej Prawelski 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
34 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
35 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
36 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
37 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
38 LESZEK PANACHEDA 1962 BOGATYNIA GORNE ŁUŻYCE BOGATYNIA nie bieg 5km
39 Waldemar Pakiet 1966 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
40 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec CZORTY TEAM ZGORZELEC nie bieg 5km
41 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
42 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
43 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
44 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
45 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów nie bieg 10km
46 Kinga Muzyka 1996 Zgorzelec nie marsz Nordic Walking 5km
47 Mateusz Muzyka 1994 Zgorzelec nie bieg 5km
48 Krzysztof Mscichowski 1979 Jagodzin tak bieg 10km
49 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
50 Elżbieta Mitkiewicz 1951 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie marsz Nordic Walking 5km
51 Grzegorz Misiewicz 1995 Sanice nie bieg 5km
52 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
53 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
54 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
55 Agnieszka Mielnik 1973 Zgorzelec nie bieg 5km
56 Arkadiusz Medyński 1992 Kraków 4Tri Team nie bieg 10km
57 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
58 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
59 Marcin Majowski 1978 Lubin Drużyna dobrej energiii nie bieg 5km
60 Mateusz Maćków 1991 Czerwona Woda tak bieg 5km
61 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
62 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km
63 Marek Kuternozinski 1982 Ruszow tak bieg 5km
64 Alicja Kusiak 1978 Jagodzin tak bieg 5km
65 Małgorzata Kurek 1975 Miłkowice nie marsz Nordic Walking 5km
66 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 5km
67 Rafał Kunicki 1971 Zgorzelec nie bieg 10km
68 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
69 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
70 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi Team nie bieg 10km
71 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
72 Radosław Kołtun 1984 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
73 Wiktor Kołtun 2007 Lubin Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
74 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 10km
75 Ewa Kołodziej 1971 Miłkowice brak nie marsz Nordic Walking 5km
76 Natalia Kowcz 1990 Zagrodno nie marsz Nordic Walking 5km
77 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
78 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
79 Wojciech Konopski 1964 Lubań nie marsz Nordic Walking 5km
80 Leszek Konarski 1957 Leśna nie marsz Nordic Walking 10km
81 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
82 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
83 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
84 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
85 Wioletta Kapral 1981 Zgorzelec nie bieg 5km
86 Rafał Kapral 1979 Zgorzelec nie bieg 5km
87 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
88 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec tak bieg 10km
89 Rafał Hnitecki 1980 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
90 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
91 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
92 Leszek Gojżewski 1980 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
93 Kamila Gieba 1984 Czerwona Woda tak marsz Nordic Walking 5km
94 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
95 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
96 Rafał Fiszer 1994 Iłowa nie bieg 5km
97 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
98 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
99 Małgorzata Dyl 1974 Uniegoszcz nie bieg 10km
100 Jacek Duszyński 1970 Zgorzelec nie bieg 10km

Strony