Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Węgliniec Dystans
1 Stanislaw Biedronski 1960 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
2 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
3 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
4 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
5 Katarzyna Szylińska 1978 Bogatynia nie bieg 5km
6 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
7 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
8 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
9 LESZEK PANACHEDA 1962 BOGATYNIA GORNE ŁUŻYCE BOGATYNIA nie bieg 5km
10 Kazimierz Zając 1951 Boleslawiec Ekipa Zająca nie bieg 10km
11 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
12 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
13 Marek Dańków 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
14 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
15 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda tak bieg 10km
16 Marek Cichocki 1988 Czerwona Woda Edi team Zgorzelec tak bieg 5km
17 Kamila Gieba 1984 Czerwona Woda tak marsz Nordic Walking 5km
18 Mateusz Maćków 1991 Czerwona Woda tak bieg 5km
19 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
20 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
21 Wojciech Szuter 1997 Gierałtów nie bieg 10km
22 Miłosz Chmielewski 1987 Görlitz DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
23 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
24 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
25 Józef Czarnecki 1950 Gryfów Śląski nie bieg 10km
26 Jarosław Tomaszewski 1972 Gryfów Śląski Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
27 Marek Trzcinka 1975 Iwiny nie bieg 5km
28 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
29 Rafał Fiszer 1994 Iłowa nie bieg 5km
30 Alicja Kusiak 1978 Jagodzin tak bieg 5km
31 Krzysztof Mscichowski 1979 Jagodzin tak bieg 10km
32 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
33 Arkadiusz Medyński 1992 Kraków 4Tri Team nie bieg 10km
34 Małgorzata Zielińska 1976 Lasów nie marsz Nordic Walking 5km
35 Grzegorz Bielecki 1976 Legnica nie bieg 10km
36 Rafał Ciupak 1980 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
37 Leszek Konarski 1957 Leśna nie marsz Nordic Walking 10km
38 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
39 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
40 Wojciech Konopski 1964 Lubań nie marsz Nordic Walking 5km
41 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
42 Mariusz Wandycz 1989 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
43 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
44 Lidia Stelzer 1979 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
45 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
46 Krzysztof Cioch 1984 Lubań Się wjeżdża!!! nie bieg 10km
47 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
48 Joanna Zimroz 1991 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
49 Tadeusz Czaban 1977 Lubań nie bieg 10km
50 Leszek Gojżewski 1980 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
51 Daniel Czajka 1987 Lubań Tri Complex Lubań nie bieg 10km
52 Wiktor Kołtun 2007 Lubin Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
53 Sylwia Suszko 1985 Lubin Drużyna Dobrej Energii nie bieg 5km
54 Marcin Majowski 1978 Lubin Drużyna dobrej energiii nie bieg 5km
55 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
56 Małgorzata Kurek 1975 Miłkowice nie marsz Nordic Walking 5km
57 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 5km
58 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 10km
59 Ewa Kołodziej 1971 Miłkowice brak nie marsz Nordic Walking 5km
60 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
61 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
62 Marzena Szal 1985 Osiecznica nie bieg 5km
63 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
64 Danuta Słota 1975 Piaseczna tak marsz Nordic Walking 5km
65 Marcin Bieniek 1981 Pieńsk Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
66 Rafał Szlądzak 1977 Pieńsk Amator nie bieg 10km
67 Jolanta Szlądzak 1976 Pieńsk nie bieg 10km
68 Agata Balcerzak 1991 Pieńsk nie bieg 10km
69 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km
70 Radosław Kołtun 1984 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
71 Sylwia Dąbrowska 1985 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
72 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
73 Marek Kuternozinski 1982 Ruszow tak bieg 5km
74 Ewa Brac 1976 Ruszòw tak bieg 5km
75 Paweł Brac 1979 Ruszów tak bieg 10km
76 Robert Szczepaniak 1972 Ruszów tak bieg 5km
77 Katarzyna Szczepaniak 1976 Ruszów tak marsz Nordic Walking 5km
78 Weronika Burda 1985 Ruszow tak bieg 5km
79 Grzegorz Misiewicz 1995 Sanice nie bieg 5km
80 Daniel Więckowski 1989 Skrzydlice nie bieg 10km
81 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
82 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
83 Irena Drejws 1973 Stary Węgliniec tak marsz Nordic Walking 5km
84 Krzysztof Dobrowolski 1983 Sulików DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
85 Andrzej Skopek 1994 Świeradów Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
86 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
87 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
88 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
89 Waldemar Pakiet 1966 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
90 Elżbieta Mitkiewicz 1951 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie marsz Nordic Walking 5km
91 Daniel Żyła 1982 Sławnikowice Be Active Leśna nie bieg 10km
92 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
93 Małgorzata Dyl 1974 Uniegoszcz nie bieg 10km
94 Piotr Szysłowski 1978 Warszawa nie bieg 10km
95 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
96 Piotr Sroczek 1981 Węgliniec bułka z salcesonem tak bieg 10km
97 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec tak bieg 10km
98 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
99 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań nie bieg 5km
100 Michał Błoński 1989 Żagań 34 Brygada Kawalerii Pancernej nie bieg 10km

Strony