Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Węgliniec Dystanssortuj malejąco
1 Miłosz Chmielewski 1987 Görlitz DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
2 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
3 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
4 Kazimierz Zając 1951 Boleslawiec Ekipa Zająca nie bieg 10km
5 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
6 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
7 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
8 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
9 Mariusz Wandycz 1989 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
10 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda tak bieg 10km
11 Daniel Więckowski 1989 Skrzydlice nie bieg 10km
12 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
13 Piotr Szysłowski 1978 Warszawa nie bieg 10km
14 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
15 Lidia Stelzer 1979 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
16 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
17 Rafał Ciupak 1980 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
18 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
19 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
20 Tomasz Rudnik 1973 ZGORZELEC Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
21 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
22 Piotr Sroczek 1981 Węgliniec bułka z salcesonem tak bieg 10km
23 Rafał Szlądzak 1977 Pieńsk Amator nie bieg 10km
24 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów nie bieg 10km
25 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
26 Krzysztof Cioch 1984 Lubań Się wjeżdża!!! nie bieg 10km
27 Józef Czarnecki 1950 Gryfów Śląski nie bieg 10km
28 Jolanta Szlądzak 1976 Pieńsk nie bieg 10km
29 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
30 Daniel Żyła 1982 Sławnikowice Be Active Leśna nie bieg 10km
31 Paweł Brac 1979 Ruszów tak bieg 10km
32 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
33 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
34 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
35 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
36 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi Team nie bieg 10km
37 Małgorzata Dyl 1974 Uniegoszcz nie bieg 10km
38 Joanna Zimroz 1991 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
39 Waldemar Pakiet 1966 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
40 Agata Balcerzak 1991 Pieńsk nie bieg 10km
41 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
42 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec tak bieg 10km
43 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
44 Tadeusz Czaban 1977 Lubań nie bieg 10km
45 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
46 Jacek Wieczorek 1982 Zgorzelec nie bieg 10km
47 Arkadiusz Medyński 1992 Kraków 4Tri Team nie bieg 10km
48 Jarosław Tomaszewski 1972 Gryfów Śląski Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
49 Wojciech Szuter 1997 Gierałtów nie bieg 10km
50 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
51 Leszek Gojżewski 1980 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
52 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
53 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 10km
54 Grzegorz Bielecki 1976 Legnica nie bieg 10km
55 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
56 Rafał Kunicki 1971 Zgorzelec nie bieg 10km
57 Krzysztof Mscichowski 1979 Jagodzin tak bieg 10km
58 Krzysztof Dobrowolski 1983 Sulików DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
59 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
60 Michał Błoński 1989 Żagań 34 Brygada Kawalerii Pancernej nie bieg 10km
61 Marek Dańków 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
62 Daniel Czajka 1987 Lubań Tri Complex Lubań nie bieg 10km
63 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA nie bieg 10km
64 Andrzej Skopek 1994 Świeradów Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
65 Jacek Duszyński 1970 Zgorzelec nie bieg 10km
66 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
67 Adrian Szydłowski 1986 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
68 Marcin Bieniek 1981 Pieńsk Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
69 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec CZORTY TEAM ZGORZELEC nie bieg 5km
70 Stanislaw Biedronski 1960 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
71 Marek Kuternozinski 1982 Ruszow tak bieg 5km
72 Andrzej Prawelski 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
73 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
74 Rafał Hnitecki 1980 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
75 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
76 Agnieszka Mielnik 1973 Zgorzelec nie bieg 5km
77 Katarzyna Szylińska 1978 Bogatynia nie bieg 5km
78 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
79 Mateusz Muzyka 1994 Zgorzelec nie bieg 5km
80 Ewa Brac 1976 Ruszòw tak bieg 5km
81 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
82 Alicja Kusiak 1978 Jagodzin tak bieg 5km
83 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
84 Marek Cichocki 1988 Czerwona Woda Edi team Zgorzelec tak bieg 5km
85 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
86 Marzena Szal 1985 Osiecznica nie bieg 5km
87 Robert Szczepaniak 1972 Ruszów tak bieg 5km
88 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
89 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
90 Wioletta Kapral 1981 Zgorzelec nie bieg 5km
91 Pawel Zielen 1994 Zgorzelec Green Team Zgorzelec nie bieg 5km
92 Sylwia Suszko 1985 Lubin Drużyna Dobrej Energii nie bieg 5km
93 Rafał Kapral 1979 Zgorzelec nie bieg 5km
94 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
95 LESZEK PANACHEDA 1962 BOGATYNIA GORNE ŁUŻYCE BOGATYNIA nie bieg 5km
96 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 5km
97 Marcin Majowski 1978 Lubin Drużyna dobrej energiii nie bieg 5km
98 Marek Trzcinka 1975 Iwiny nie bieg 5km
99 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
100 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km

Strony