Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Węgliniecsortuj malejąco Dystans
1 Sylwia Suszko 1985 Lubin Drużyna Dobrej Energii nie bieg 5km
2 Rafał Kapral 1979 Zgorzelec nie bieg 5km
3 Agata Balcerzak 1991 Pieńsk nie bieg 10km
4 Elżbieta Mitkiewicz 1951 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie marsz Nordic Walking 5km
5 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
6 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
7 LESZEK PANACHEDA 1962 BOGATYNIA GORNE ŁUŻYCE BOGATYNIA nie bieg 5km
8 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 5km
9 Renata Przeworska 1980 Zgorzelec niezrzeszona nie marsz Nordic Walking 10km
10 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
11 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
12 Marcin Majowski 1978 Lubin Drużyna dobrej energiii nie bieg 5km
13 Tadeusz Czaban 1977 Lubań nie bieg 10km
14 Marek Trzcinka 1975 Iwiny nie bieg 5km
15 Jacek Wieczorek 1982 Zgorzelec nie bieg 10km
16 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
17 Arkadiusz Medyński 1992 Kraków 4Tri Team nie bieg 10km
18 Jarosław Tomaszewski 1972 Gryfów Śląski Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
19 Wojciech Szuter 1997 Gierałtów nie bieg 10km
20 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
21 Leszek Gojżewski 1980 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
22 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
23 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 10km
24 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km
25 Grzegorz Bielecki 1976 Legnica nie bieg 10km
26 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań nie bieg 5km
27 Rafał Fiszer 1994 Iłowa nie bieg 5km
28 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
29 Rafał Kunicki 1971 Zgorzelec nie bieg 10km
30 Grzegorz Misiewicz 1995 Sanice nie bieg 5km
31 Ewa Kołodziej 1971 Miłkowice brak nie marsz Nordic Walking 5km
32 Krzysztof Dobrowolski 1983 Sulików DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
33 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
34 Michał Błoński 1989 Żagań 34 Brygada Kawalerii Pancernej nie bieg 10km
35 Marek Dańków 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
36 Daniel Czajka 1987 Lubań Tri Complex Lubań nie bieg 10km
37 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA nie bieg 10km
38 Andrzej Skopek 1994 Świeradów Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
39 Jacek Duszyński 1970 Zgorzelec nie bieg 10km
40 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
41 Adrian Szydłowski 1986 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
42 Miłosz Chmielewski 1987 Görlitz DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
43 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
44 Marcin Bieniek 1981 Pieńsk Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
45 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec CZORTY TEAM ZGORZELEC nie bieg 5km
46 Wojciech Konopski 1964 Lubań nie marsz Nordic Walking 5km
47 Stanislaw Biedronski 1960 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
48 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
49 Kazimierz Zając 1951 Boleslawiec Ekipa Zająca nie bieg 10km
50 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
51 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
52 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
53 Małgorzata Zielińska 1976 Lasów nie marsz Nordic Walking 5km
54 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
55 Mariusz Wandycz 1989 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
56 Andrzej Prawelski 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
57 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
58 Kinga Muzyka 1996 Zgorzelec nie marsz Nordic Walking 5km
59 Daniel Więckowski 1989 Skrzydlice nie bieg 10km
60 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
61 Rafał Hnitecki 1980 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
62 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
63 Piotr Szysłowski 1978 Warszawa nie bieg 10km
64 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
65 Agnieszka Mielnik 1973 Zgorzelec nie bieg 5km
66 Lidia Stelzer 1979 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
67 Katarzyna Szylińska 1978 Bogatynia nie bieg 5km
68 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
69 Mateusz Muzyka 1994 Zgorzelec nie bieg 5km
70 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
71 Rafał Ciupak 1980 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
72 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
73 Radosław Kołtun 1984 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
74 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
75 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
76 Tomasz Rudnik 1973 ZGORZELEC Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
77 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
78 Rafał Szlądzak 1977 Pieńsk Amator nie bieg 10km
79 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów nie bieg 10km
80 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
81 Sylwia Dąbrowska 1985 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
82 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
83 Małgorzata Kurek 1975 Miłkowice nie marsz Nordic Walking 5km
84 Krzysztof Cioch 1984 Lubań Się wjeżdża!!! nie bieg 10km
85 Józef Czarnecki 1950 Gryfów Śląski nie bieg 10km
86 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
87 Jolanta Szlądzak 1976 Pieńsk nie bieg 10km
88 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
89 Marzena Szal 1985 Osiecznica nie bieg 5km
90 Daniel Żyła 1982 Sławnikowice Be Active Leśna nie bieg 10km
91 Wiktor Kołtun 2007 Lubin Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
92 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
93 Natalia Kowcz 1990 Zagrodno nie marsz Nordic Walking 5km
94 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
95 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
96 Wioletta Kapral 1981 Zgorzelec nie bieg 5km
97 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
98 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
99 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
100 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi Team nie bieg 10km

Strony