Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Węgliniec Dystans
1 Marek Dańków 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
2 Danuta Słota 1975 Piaseczna tak marsz Nordic Walking 5km
3 Kamila Gieba 1984 Czerwona Woda tak marsz Nordic Walking 5km
4 Piotr Szysłowski 1978 Warszawa nie bieg 10km
5 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
6 Jolanta Szlądzak 1976 Pieńsk nie bieg 10km
7 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
8 Wioletta Kapral 1981 Zgorzelec nie bieg 5km
9 Ewa Brac 1976 Ruszòw tak bieg 5km
10 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
11 Wojciech Szuter 1997 Gierałtów nie bieg 10km
12 Wojciech Konopski 1964 Lubań nie marsz Nordic Walking 5km
13 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
14 Rafał Kunicki 1971 Zgorzelec nie bieg 10km
15 Rafał Kapral 1979 Zgorzelec nie bieg 5km
16 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
17 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
18 Grzegorz Misiewicz 1995 Sanice nie bieg 5km
19 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
20 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
21 Mateusz Maćków 1991 Czerwona Woda tak bieg 5km
22 Krzysztof Mscichowski 1979 Jagodzin tak bieg 10km
23 Agata Balcerzak 1991 Pieńsk nie bieg 10km
24 Agnieszka Mielnik 1973 Zgorzelec nie bieg 5km
25 Jacek Duszyński 1970 Zgorzelec nie bieg 10km
26 Tadeusz Czaban 1977 Lubań nie bieg 10km
27 Paweł Brac 1979 Ruszów tak bieg 10km
28 Katarzyna Szylińska 1978 Bogatynia nie bieg 5km
29 Marzena Szal 1985 Osiecznica nie bieg 5km
30 Weronika Burda 1985 Ruszow tak bieg 5km
31 Marek Trzcinka 1975 Iwiny nie bieg 5km
32 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
33 Grzegorz Bielecki 1976 Legnica nie bieg 10km
34 Irena Drejws 1973 Stary Węgliniec tak marsz Nordic Walking 5km
35 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
36 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
37 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km
38 Leszek Konarski 1957 Leśna nie marsz Nordic Walking 10km
39 Marek Kuternozinski 1982 Ruszow tak bieg 5km
40 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec tak bieg 10km
41 Kinga Muzyka 1996 Zgorzelec nie marsz Nordic Walking 5km
42 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
43 Józef Czarnecki 1950 Gryfów Śląski nie bieg 10km
44 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
45 Małgorzata Kurek 1975 Miłkowice nie marsz Nordic Walking 5km
46 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda tak bieg 10km
47 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
48 Daniel Więckowski 1989 Skrzydlice nie bieg 10km
49 Robert Szczepaniak 1972 Ruszów tak bieg 5km
50 Mateusz Muzyka 1994 Zgorzelec nie bieg 5km
51 Jacek Wieczorek 1982 Zgorzelec nie bieg 10km
52 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
53 Natalia Kowcz 1990 Zagrodno nie marsz Nordic Walking 5km
54 Katarzyna Szczepaniak 1976 Ruszów tak marsz Nordic Walking 5km
55 Małgorzata Zielińska 1976 Lasów nie marsz Nordic Walking 5km
56 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
57 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów nie bieg 10km
58 Małgorzata Dyl 1974 Uniegoszcz nie bieg 10km
59 Alicja Kusiak 1978 Jagodzin tak bieg 5km
60 Rafał Fiszer 1994 Iłowa nie bieg 5km
61 Ewa Kołodziej 1971 Miłkowice brak nie marsz Nordic Walking 5km
62 Rafał Szlądzak 1977 Pieńsk Amator nie bieg 10km
63 Renata Przeworska 1980 Zgorzelec niezrzeszona nie marsz Nordic Walking 10km
64 Rafał Hnitecki 1980 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
65 Marcin Bieniek 1981 Pieńsk Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
66 Andrzej Prawelski 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
67 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
68 Tomasz Rudnik 1973 ZGORZELEC Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
69 Marek Cichocki 1988 Czerwona Woda Edi team Zgorzelec tak bieg 5km
70 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
71 Adrian Szydłowski 1986 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
72 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
73 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
74 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA nie bieg 10km
75 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
76 Michał Błoński 1989 Żagań 34 Brygada Kawalerii Pancernej nie bieg 10km
77 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi Team nie bieg 10km
78 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
79 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
80 Stanislaw Biedronski 1960 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
81 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
82 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
83 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
84 Daniel Żyła 1982 Sławnikowice Be Active Leśna nie bieg 10km
85 Tomasz Tylka 1984 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
86 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
87 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
88 Rafał Ciupak 1980 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
89 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
90 Joanna Zimroz 1991 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
91 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec CZORTY TEAM ZGORZELEC nie bieg 5km
92 Kazimierz Zając 1951 Boleslawiec Ekipa Zająca nie bieg 10km
93 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
94 Krzysztof Dobrowolski 1983 Sulików DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
95 Miłosz Chmielewski 1987 Görlitz DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
96 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
97 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
98 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
99 Elżbieta Mitkiewicz 1951 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie marsz Nordic Walking 5km
100 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km

Strony