Lista startowa - V Bieg Szlakiem Kolejowym

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Węgliniec Dystans
1 Agata Balcerzak 1991 Pieńsk nie bieg 10km
2 Stanislaw Biedronski 1960 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
3 Grzegorz Bielecki 1976 Legnica nie bieg 10km
4 Marcin Bieniek 1981 Pieńsk Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
5 Marcin Biernacki 1985 Żagań Cali Cafe Żagań nie bieg 5km
6 Ewa Brac 1976 Ruszòw tak bieg 5km
7 Paweł Brac 1979 Ruszów tak bieg 10km
8 Weronika Burda 1985 Ruszow tak bieg 5km
9 Michał Błoński 1989 Żagań 34 Brygada Kawalerii Pancernej nie bieg 10km
10 Miłosz Chmielewski 1987 Görlitz DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
11 Marek Cichocki 1988 Czerwona Woda Edi team Zgorzelec tak bieg 5km
12 Tomasz Cieślak 1976 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
13 Krzysztof Cioch 1984 Lubań Się wjeżdża!!! nie bieg 10km
14 Rafał Ciupak 1980 Leśna Be Active Leśna nie bieg 10km
15 Tadeusz Czaban 1977 Lubań nie bieg 10km
16 Daniel Czajka 1987 Lubań Tri Complex Lubań nie bieg 10km
17 Józef Czarnecki 1950 Gryfów Śląski nie bieg 10km
18 Sylwia Dąbrowska 1985 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
19 Marek Dańków 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
20 Krzysztof Dobrowolski 1983 Sulików DZG RUNNERS ZGORZELEC nie bieg 10km
21 Irena Drejws 1973 Stary Węgliniec tak marsz Nordic Walking 5km
22 Jacek Duszyński 1970 Zgorzelec nie bieg 10km
23 Małgorzata Dyl 1974 Uniegoszcz nie bieg 10km
24 Kamila Fierkowicz 1995 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
25 TERESA FIERKOWICZ 1965 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
26 Rafał Fiszer 1994 Iłowa nie bieg 5km
27 Daniel Fojna 1979 Lwowek Slaski nie bieg 5km
28 iwona garlińska 1979 Lubań nie bieg 10km
29 Kamila Gieba 1984 Czerwona Woda tak marsz Nordic Walking 5km
30 Leszek Gojżewski 1980 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
31 Amelia Górna 1973 Osiecznica nie bieg 10km
32 Artur Grzywaczyk 1987 Iłowa 34BKPanc nie bieg 10km
33 Rafał Hnitecki 1980 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
34 Fabian Janaszak 1976 Węgliniec tak bieg 10km
35 Piotr Kaczmarczyk 1984 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
36 Rafał Kapral 1979 Zgorzelec nie bieg 5km
37 Wioletta Kapral 1981 Zgorzelec nie bieg 5km
38 MARCIN KAPŁON 1983 SOBOTA nie bieg 10km
39 Wioletta Kata 1971 Przejęsław Fit Style Zone nie bieg 10km
40 Jakub Kazimir 1994 Gozdnica Biegając z Wilkami nie bieg 5km
41 Paweł Kircuń 1975 Wrocław nie bieg 10km
42 Leszek Konarski 1957 Leśna nie marsz Nordic Walking 10km
43 Wojciech Konopski 1964 Lubań nie marsz Nordic Walking 5km
44 Eliza Koszyk 1994 Kraków nie bieg 5km
45 Elżbieta Kowalewska 1982 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
46 Natalia Kowcz 1990 Zagrodno nie marsz Nordic Walking 5km
47 Andrzej Kołodziej 1970 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 10km
48 Ewa Kołodziej 1971 Miłkowice brak nie marsz Nordic Walking 5km
49 Radosław Kołtun 1984 Polkowice Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
50 Wiktor Kołtun 2007 Lubin Sówkowcy nie marsz Nordic Walking 5km
51 Klaudiusz Kras 1979 Bogatynia nie bieg 5km
52 Jakub Krupiński 1984 Zgorzelec Edi Team nie bieg 10km
53 Krzysztof Krzeminski 1987 Bolesławiec nie bieg 10km
54 Monika Kumelska 1985 Lubań Be Active Leśna nie bieg 10km
55 Rafał Kunicki 1971 Zgorzelec nie bieg 10km
56 Krzysztof Kurek 1969 Miłkowice KS Active Uran nie bieg 5km
57 Małgorzata Kurek 1975 Miłkowice nie marsz Nordic Walking 5km
58 Alicja Kusiak 1978 Jagodzin tak bieg 5km
59 Marek Kuternozinski 1982 Ruszow tak bieg 5km
60 Daniel Kwiatkowski 1985 Pisarzowice nie bieg 5km
61 Jacek Lenart 1970 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
62 Mateusz Maćków 1991 Czerwona Woda tak bieg 5km
63 Marcin Majowski 1978 Lubin Drużyna dobrej energiii nie bieg 5km
64 Grzegorz Malewicz 1982 Lubań Kolka Team Lubań nie bieg 10km
65 Kazimierz Marszałek 1974 Czerniawa-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
66 Arkadiusz Medyński 1992 Kraków 4Tri Team nie bieg 10km
67 Agnieszka Mielnik 1973 Zgorzelec nie bieg 5km
68 Michał Mirek 2005 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
69 Dorota Misiak 1985 Osiecznica nie bieg 10km
70 Artur Misiak 1982 Osiecznica nie bieg 10km
71 Grzegorz Misiewicz 1995 Sanice nie bieg 5km
72 Elżbieta Mitkiewicz 1951 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie marsz Nordic Walking 5km
73 Przemysław Miłoszewski 1973 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
74 Krzysztof Mscichowski 1979 Jagodzin tak bieg 10km
75 Kinga Muzyka 1996 Zgorzelec nie marsz Nordic Walking 5km
76 Mateusz Muzyka 1994 Zgorzelec nie bieg 5km
77 Zbigniew Namiota 1960 Zawidów nie bieg 10km
78 Grzegorz Narajewski 1970 Tylice Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
79 MONIKA NAWROCKA 1990 Gierałtów nie bieg 10km
80 Tomasz Nawrocki 1987 Gierałtów nie bieg 10km
81 Mirek Nowak 1994 Sobolice nie bieg 5km
82 Aneta Oleksiuk 1984 Zgorzelec CZORTY TEAM ZGORZELEC nie bieg 5km
83 Waldemar Pakiet 1966 Świeradów-Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
84 LESZEK PANACHEDA 1962 BOGATYNIA GORNE ŁUŻYCE BOGATYNIA nie bieg 5km
85 Przemysław Pastuchewicz 1977 Gryfów Śląski Be Active Leśna nie bieg 5km
86 Elżbieta Pilarska 1951 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
87 Ryszard Pilarski 1953 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 5km
88 Agnieszka Pisarek-Grzesiak 1978 Bolesławiec nie bieg 10km
89 Andrzej Prawelski 1976 Zgorzelec Edi team Zgorzelec nie bieg 5km
90 Renata Przeworska 1980 Zgorzelec niezrzeszona nie marsz Nordic Walking 10km
91 Zbigniew Pstrak 1981 Leśna nie bieg 10km
92 Tomasz Rudnik 1973 ZGORZELEC Edi team Zgorzelec nie bieg 10km
93 Mirosław Ryś 1970 Bogatynia Izery Bogatynia nie bieg 10km
94 Andrzej Skopek 1994 Świeradów Zdrój Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko nie bieg 10km
95 Daniel Sompolski 1982 Warszawa nie bieg 10km
96 Piotr Sroczek 1981 Węgliniec bułka z salcesonem tak bieg 10km
97 Kamil Stefański 1991 Czerwona Woda tak bieg 10km
98 Lidia Stelzer 1979 Lubań Dynamic Lubań nie bieg 10km
99 Damian Strugała 1988 Zawidów TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA nie bieg 10km
100 Sylwia Suszko 1985 Lubin Drużyna Dobrej Energii nie bieg 5km

Strony