Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Dystans Data rejestracji
1 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
2 Daria Mydlarz 1993 Murowana Goślina nie 5km 03/09/2023 - 14:01
3 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km 05/31/2023 - 08:28
4 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie NW 5km 08/11/2023 - 17:53
5 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:39
6 Mirosław Mierzwa 1975 Plewiska nie 5km 07/09/2023 - 22:18
7 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
8 Sylwia Rolnicka 1975 Poznań nie NW 5km 08/16/2023 - 11:41
9 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 17:53
10 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 16:36
11 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/15/2023 - 19:58
12 DOMINIK WITKOWSKI 1972 Poznań Karl Knauer Poland nie 5km 08/03/2023 - 21:33
13 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
14 KATARZYNA PAWLIK 1984 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 20:46
15 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08
16 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
17 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie 5km 06/09/2023 - 09:17
18 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 07:32
19 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 03/30/2023 - 13:22
20 MARZENA SZULC MIKOŁAJCZAK 1984 Wągrowiec NW Wągrowiec nie NW 5km 03/01/2023 - 09:17
21 Marek Dworzyński 1993 Uzarzewo nie 10km 04/13/2023 - 11:06
22 KRZYSZTOF HERNIK 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 05/11/2023 - 13:23
23 Marcin Rysz 1980 Gołańcz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:21
24 Adam Mydlarz 1991 Rakownia OSP Rakownia nie 10km 03/10/2023 - 21:14
25 Anna Rzymkowska 1988 Kliny nie NW 5km 05/31/2023 - 09:04
26 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:42
27 PAWEL BIESZKE 1963 Wojcieszyce nie NW 5km 07/09/2023 - 23:06
28 Natalia Haczyk 1973 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:22
29 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:01
30 Waldemar Abraham 1978 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 08/21/2023 - 18:16
31 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
32 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
33 Honorata Haraj 1979 Czerwonak Aktywni Razem nie 10km 03/19/2023 - 15:54
34 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 06/08/2023 - 21:50
35 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Drużyna Jacka TEAM B. nie 5km 08/13/2023 - 19:27
36 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
37 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 07/21/2023 - 14:28
38 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:25
39 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:33
40 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań Biegające Krejzole nie 10km 05/29/2023 - 14:33
41 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:07
42 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
43 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 06/26/2023 - 19:48
44 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 03/01/2023 - 09:20
45 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 05/11/2023 - 16:49
46 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie 5km 05/31/2023 - 16:00
47 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:23
48 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:47
49 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
50 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 10:20
51 Jarosław Haczyk 1968 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:52
52 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:06
53 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie 5km 08/22/2023 - 08:19
54 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie 5km 05/17/2023 - 18:55
55 KAMIL STACHOWIAK 1984 POZNAŃ SPORT GENERATION nie 5km 08/04/2023 - 08:53
56 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
57 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/13/2023 - 19:09
58 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
59 Alicja Przybysz 2007 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:30
60 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:40
61 Jacek Frąckowiak 1973 Przebędowo nie NW 5km 05/29/2023 - 15:22
62 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:09
63 Izabela Bartkowiak 1971 Koziegłowy Aktywni Razem nie NW 5km 03/30/2023 - 13:35
64 Eryka Kempiak 1996 Poznań Sport Team Skoki nie 5km 03/09/2023 - 21:08
65 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
66 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
67 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
68 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:33
69 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
70 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
71 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 03/01/2023 - 19:04
72 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 05/19/2023 - 09:12
73 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie 10km 08/22/2023 - 08:12
74 Natalia Kokot 1991 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/20/2023 - 22:06
75 Witold Kaźmierczak 1986 Rogozno WITAS nie 5km 06/18/2023 - 00:03
76 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/13/2023 - 19:09
77 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 5km 03/31/2023 - 16:16
78 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km 07/23/2023 - 11:52
79 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec nie 5km 07/25/2023 - 23:46
80 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:44
81 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM nie NW 5km 08/23/2023 - 22:36
82 Aneta Bugajska 1972 Poznań nie NW 5km 05/29/2023 - 20:26
83 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak nie 10km 08/10/2023 - 13:23
84 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 03/30/2023 - 13:29
85 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie 10km 06/27/2023 - 12:22
86 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:28
87 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie 5km 08/14/2023 - 20:36
88 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 04/17/2023 - 16:24
89 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
90 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
91 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/02/2023 - 16:42
92 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km 08/12/2023 - 01:59
93 Marzena Tołoczka 1972 Owińska Aktywni Razem nie 5km 03/30/2023 - 21:11
94 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
95 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 03/01/2023 - 11:00
96 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 03/01/2023 - 19:48
97 Paweł Muchowicz 1974 Poznań nie 10km 08/22/2023 - 12:57
98 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2023 - 18:24
99 Leszek Krawczyk 1962 Poznań nie 10km 08/07/2023 - 10:09
100 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 03/21/2023 - 10:29

Strony