Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystanssortuj malejąco Data rejestracji
1 Sebastian Borowczyk 1984 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 06/30/2023 - 13:42
2 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie 10km 08/15/2023 - 19:49
3 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 05/14/2023 - 11:55
4 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie 10km 08/03/2023 - 16:50
5 Krzysztof Kędziora 1987 Jabłkowo Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 10:15
6 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 03/01/2023 - 22:03
7 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
8 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 06/30/2023 - 13:47
9 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
10 Jadwiga Rochowiak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km 05/04/2023 - 20:54
11 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km 03/05/2023 - 10:11
12 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
13 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:34
14 Mariusz Kaźmierczak 1986 Popowo Kościelne nie 10km 03/01/2023 - 09:15
15 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 03/02/2023 - 18:58
16 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
17 Bartek Seidler 1977 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/11/2023 - 12:50
18 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
19 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08
20 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
21 Marek Dworzyński 1993 Uzarzewo nie 10km 04/13/2023 - 11:06
22 Magdalena Kotecka 1984 Skoki tak 10km 07/25/2023 - 11:09
23 Grzegorz Bień 1968 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 15:53
24 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 03/30/2023 - 13:22
25 Natalia Haczyk 1973 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:22
26 Marcin Rysz 1980 Gołańcz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:21
27 Adam Mydlarz 1991 Rakownia OSP Rakownia nie 10km 03/10/2023 - 21:14
28 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/11/2023 - 18:32
29 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 07/21/2023 - 14:28
30 Waldemar Abraham 1978 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 08/21/2023 - 18:16
31 Honorata Haraj 1979 Czerwonak Aktywni Razem nie 10km 03/19/2023 - 15:54
32 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 06/08/2023 - 21:50
33 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 03/01/2023 - 09:20
34 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań Biegające Krejzole nie 10km 05/29/2023 - 14:33
35 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:07
36 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
37 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
38 Jarosław Haczyk 1968 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:52
39 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak 10km 08/01/2023 - 09:01
40 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/13/2023 - 19:09
41 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
42 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
43 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:09
44 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
45 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica tak 10km 07/13/2023 - 09:07
46 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
47 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 05/19/2023 - 09:12
48 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie 10km 08/22/2023 - 08:12
49 Natalia Kokot 1991 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/20/2023 - 22:06
50 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie 10km 06/27/2023 - 12:22
51 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 04/17/2023 - 16:24
52 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak nie 10km 08/10/2023 - 13:23
53 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 03/01/2023 - 11:00
54 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
55 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 03/01/2023 - 19:48
56 Paweł Muchowicz 1974 Poznań nie 10km 08/22/2023 - 12:57
57 Leszek Krawczyk 1962 Poznań nie 10km 08/07/2023 - 10:09
58 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 03/21/2023 - 10:29
59 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie #biegiemwlas tak 10km 06/19/2023 - 06:39
60 Danuta Mazur 1969 Skoki Beierdorf Sport Team tak 10km 08/15/2023 - 00:04
61 Katarzyna Przybylska 1994 Plewiska Tuptańsko nie 10km 07/26/2023 - 14:20
62 Asia Pawlak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/29/2023 - 22:50
63 HUBERT CZARNECKI 1982 SKOKI tak 10km 05/12/2023 - 06:08
64 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
65 claudio messina 1995 Poznan Plusport Poznan nie 10km 06/19/2023 - 20:05
66 Adam Majchrzak 1993 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:09
67 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
68 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
69 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
70 Izabela Danielewicz 1969 Sławica tak 10km 08/18/2023 - 13:54
71 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:54
72 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie 10km 08/22/2023 - 21:22
73 Jerzy Tomczak 2001 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:14
74 Renata Molińska 1981 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:45
75 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
76 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie 10km 05/30/2023 - 21:28
77 Agnieszka Butja 1990 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/30/2023 - 23:57
78 Grzegorz Wrzesiński 1971 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 10km 07/18/2023 - 15:13
79 Grzegorz TUŃSKI 1983 Wągrowiec WATAHA nie 10km 05/12/2023 - 23:46
80 Karol Szamota 1992 Poznań nie 10km 03/14/2023 - 12:15
81 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:57
82 Jakub Suchorowski 1981 KOBYLNICA nie 10km 08/12/2023 - 17:35
83 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 03/31/2023 - 22:55
84 Bartosz Frydrychowicz 1978 Zalasewo nie 10km 05/26/2023 - 22:57
85 Maciej Szczuraszek 1977 Poznań nie 10km 08/08/2023 - 18:50
86 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:51
87 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie 10km 04/25/2023 - 23:35
88 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 05/30/2023 - 21:44
89 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 03/31/2023 - 11:19
90 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/20/2023 - 07:53
91 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 05/14/2023 - 11:07
92 Sylwia Chudzińska 1978 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/01/2023 - 08:30
93 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km 04/06/2023 - 14:18
94 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
95 Marika Budnik 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/27/2023 - 10:31
96 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
97 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Cel Iron Man nie 10km 06/20/2023 - 09:38
98 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:54
99 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy nie 5km 05/03/2023 - 19:34
100 Andrzej Wilczyński 1966 Skoki tak 5km 07/28/2023 - 09:56

Strony