Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodzinysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Sylwia Chudzińska 1978 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/01/2023 - 08:30
2 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:46
3 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
4 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania nie 5km 03/01/2023 - 21:37
5 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
6 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km 03/13/2023 - 10:31
7 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
8 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
9 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
10 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
11 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08
12 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km 04/06/2023 - 14:18
13 Łukasz Kotarak 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 05/11/2023 - 17:28
14 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/15/2023 - 19:58
15 Marika Budnik 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/27/2023 - 10:31
16 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
17 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
18 KATARZYNA PAWLIK 1984 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 20:46
19 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Cel Iron Man nie 10km 06/20/2023 - 09:38
20 Adam Majchrzak 1993 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:09
21 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica tak 10km 07/13/2023 - 09:07
22 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
23 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
24 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 07/26/2023 - 14:35
25 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
26 DOMINIK WITKOWSKI 1972 Poznań Karl Knauer Poland nie 5km 08/03/2023 - 21:33
27 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:51
28 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/10/2023 - 23:01
29 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:33
30 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie 5km 08/13/2023 - 21:25
31 Zofia Bednarek 2005 Poznań nie NW 5km 08/14/2023 - 23:01
32 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
33 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 16:36
34 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
35 Patryk Antosik 1984 Kcynia nie 5km 03/01/2023 - 08:41
36 Agata Abram 1991 Wągrowiec nie 5km 03/01/2023 - 09:53
37 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 03/01/2023 - 11:00
38 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 03/01/2023 - 22:03
39 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 03/03/2023 - 19:23
40 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
41 Honorata Haraj 1979 Czerwonak Aktywni Razem nie 10km 03/19/2023 - 15:54
42 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 03/29/2023 - 13:02
43 Hanna Heymann 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie 5km 03/30/2023 - 13:51
44 Marzena Tołoczka 1972 Owińska Aktywni Razem nie 5km 03/30/2023 - 21:11
45 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
46 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
47 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
48 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
49 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
50 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
51 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie 10km 05/30/2023 - 21:28
52 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
53 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 06/08/2023 - 21:50
54 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 21:11
55 Jerzy Tomczak 2001 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:14
56 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
57 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 07/21/2023 - 14:28
58 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
59 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 07/28/2023 - 08:55
60 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/02/2023 - 16:42
61 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
62 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23
63 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie 5km 08/11/2023 - 13:34
64 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km 08/12/2023 - 01:59
65 Krzysztof Kędziora 1987 Jabłkowo Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 10:15
66 Renata Molińska 1981 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:45
67 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
68 Waldemar Abraham 1978 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 08/21/2023 - 18:16
69 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them Run Gołańcz nie 5km 08/23/2023 - 10:24
70 Mariusz Kaźmierczak 1986 Popowo Kościelne nie 10km 03/01/2023 - 09:15
71 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 09:52
72 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie 5km 03/01/2023 - 11:57
73 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 03/02/2023 - 18:58
74 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 03/03/2023 - 19:26
75 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy nie NW 5km 03/13/2023 - 17:33
76 Daria Szczepaniak 1991 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/12/2023 - 09:37
77 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 13:00
78 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 14:55
79 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec nie 5km 03/30/2023 - 22:06
80 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
81 Jola Małecka 1983 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:15
82 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie 10km 04/25/2023 - 23:35
83 HUBERT CZARNECKI 1982 SKOKI tak 10km 05/12/2023 - 06:08
84 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie 5km 05/17/2023 - 18:55
85 Mateusz Nowicki 1998 Wągrowiec nie 5km 05/28/2023 - 11:28
86 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 05/30/2023 - 21:44
87 Anna Lisiecka 1995 Skoki Triada tak 5km 06/02/2023 - 07:37
88 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
89 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN nie 5km 06/20/2023 - 11:59
90 Danuta Krzyżańska 1962 Skoki Jem.Zdrowie tak NW 5km 07/03/2023 - 08:41
91 Krystian Stańko 1991 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 07/16/2023 - 21:48
92 Helena Springer 1968 Skoki tak 5km 07/21/2023 - 16:18
93 Anna Kasprzak 1984 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:43
94 TOMASZ FABIAN 1984 Poznań nie 5km 07/28/2023 - 09:43
95 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz nie NW 5km 08/02/2023 - 22:08
96 KAMIL STACHOWIAK 1984 POZNAŃ SPORT GENERATION nie 5km 08/04/2023 - 08:53
97 Edyta Nowaczynska 1982 Karłowice nie 5km 08/09/2023 - 22:23
98 Dominik Kujawa 2005 Rakownia nie 5km 08/11/2023 - 17:12
99 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
100 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/13/2023 - 19:09

Strony