Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie 10km 08/22/2023 - 08:12
2 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie 5km 08/11/2023 - 15:40
3 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km 05/31/2023 - 08:28
4 Daniel Sierszchuła 1994 Cieśle Sport Team Skoki nie 5km 08/14/2023 - 15:55
5 Honorata Haraj 1979 Czerwonak Aktywni Razem nie 10km 03/19/2023 - 15:54
6 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak nie 10km 08/10/2023 - 13:23
7 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:28
8 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:46
9 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
10 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 03/30/2023 - 17:43
11 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/15/2023 - 19:58
12 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 05/14/2023 - 11:07
13 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 03/01/2023 - 20:58
14 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
15 Magdalena Bejma 1980 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 05/31/2023 - 08:13
16 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them Run Gołańcz nie 5km 08/23/2023 - 10:24
17 Karol Bejma 1979 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 05/31/2023 - 08:21
18 Marcin Rysz 1980 Gołańcz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:21
19 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 07/21/2023 - 14:28
20 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
21 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz nie NW 5km 08/02/2023 - 22:08
22 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 03/01/2023 - 14:22
23 Łukasz Dracheim 1984 Gołańcz nie 5km 08/02/2023 - 22:20
24 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
25 Krzysztof Kędziora 1987 Jabłkowo Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 10:15
26 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
27 Edyta Nowaczynska 1982 Karłowice nie 5km 08/09/2023 - 22:23
28 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
29 Dawid Kordek 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/07/2023 - 07:16
30 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 03/31/2023 - 11:19
31 Patryk Antosik 1984 Kcynia nie 5km 03/01/2023 - 08:41
32 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 07:32
33 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:23
34 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 03/30/2023 - 13:29
35 Alicja Kordyś 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 21:58
36 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/27/2023 - 21:13
37 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/10/2023 - 23:01
38 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/21/2023 - 12:23
39 Hanna Heymann 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie 5km 03/30/2023 - 13:51
40 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:54
41 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:57
42 Anna Rzymkowska 1988 Kliny nie NW 5km 05/31/2023 - 09:04
43 Jakub Suchorowski 1981 KOBYLNICA nie 10km 08/12/2023 - 17:35
44 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
45 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM nie NW 5km 08/23/2023 - 22:36
46 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
47 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
48 Anna Kasprzak 1984 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:43
49 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km 08/12/2023 - 01:59
50 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie 10km 08/03/2023 - 16:50
51 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
52 Sylwia Chudzińska 1978 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/01/2023 - 08:30
53 "Robin"Robert Błaszak 1973 Koziegłowy TBT nie 5km 03/30/2023 - 15:44
54 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy nie 5km 05/03/2023 - 19:34
55 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie NW 5km 03/31/2023 - 12:01
56 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08
57 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 03/30/2023 - 13:22
58 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:33
59 Izabela Bartkowiak 1971 Koziegłowy Aktywni Razem nie NW 5km 03/30/2023 - 13:35
60 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 03/01/2023 - 19:04
61 Paweł Bartkowiak 1966 Koziegłowy Aktywni Razem nie NW 5km 03/30/2023 - 13:39
62 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy nie NW 5km 03/13/2023 - 17:33
63 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy nie 5km 08/08/2023 - 17:02
64 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
65 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 14:55
66 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 05/14/2023 - 11:55
67 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
68 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
69 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
70 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 03/31/2023 - 19:56
71 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie 5km 03/31/2023 - 20:03
72 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
73 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 03/31/2023 - 22:55
74 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 06/26/2023 - 19:48
75 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 05/30/2023 - 21:44
76 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
77 Jola Małecka 1983 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:15
78 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie 5km 08/13/2023 - 21:25
79 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie 5km 06/09/2023 - 09:17
80 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
81 Agnieszka Bieniaszewska 1985 Mieścisko nie NW 5km 03/13/2023 - 21:39
82 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania nie 5km 03/01/2023 - 21:37
83 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:54
84 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
85 Jadwiga Rochowiak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km 05/04/2023 - 20:54
86 Karina TEREBELSKA 1979 Murowana Goślina Aktywni Razem Aktywni Razem nie 5km 07/20/2023 - 11:17
87 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 08/23/2023 - 16:13
88 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
89 Daria Mydlarz 1993 Murowana Goślina nie 5km 03/09/2023 - 14:01
90 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 06/08/2023 - 21:50
91 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 10:20
92 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:40
93 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:44
94 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
95 Paweł Bejma 1984 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:12
96 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 03/01/2023 - 19:48
97 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2023 - 18:24
98 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:54
99 Szymon Joński 1997 Murowana Goślina IRONBRO TEAM nie 5km 07/03/2023 - 08:43
100 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Jacka nie 5km 08/13/2023 - 19:37

Strony