Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 "Robin"Robert Błaszak 1973 Koziegłowy TBT nie 5km 03/30/2023 - 15:44
2 Adam Jankowski 1965 Skoki tak 5km 08/23/2023 - 19:06
3 Adam Mydlarz 1991 Rakownia OSP Rakownia nie 10km 03/10/2023 - 21:14
4 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 03/21/2023 - 10:29
5 Adam Majchrzak 1993 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:09
6 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 08/23/2023 - 16:13
7 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 03/01/2023 - 09:20
8 Adrianna Nowicka 1996 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 18:48
9 Agata Abram 1991 Wągrowiec nie 5km 03/01/2023 - 09:53
10 Agnieszka Ucińska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 11:04
11 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 03/30/2023 - 13:29
12 Agnieszka Bieniaszewska 1985 Mieścisko nie NW 5km 03/13/2023 - 21:39
13 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie NW 5km 08/03/2023 - 08:21
14 Agnieszka Butja 1990 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/30/2023 - 23:57
15 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 05/30/2023 - 21:44
16 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
17 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Cel Iron Man nie 10km 06/20/2023 - 09:38
18 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy nie 5km 05/03/2023 - 19:34
19 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie 5km 08/11/2023 - 13:34
20 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:42
21 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
22 Alicja Przybysz 2007 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:30
23 Alicja Kordyś 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 21:58
24 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
25 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie 10km 04/25/2023 - 23:35
26 Andrzej Wilczyński 1966 Skoki tak 5km 07/28/2023 - 09:56
27 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 05/14/2023 - 11:55
28 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
29 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:26
30 Aneta Bugajska 1972 Poznań nie NW 5km 05/29/2023 - 20:26
31 ANGELA SCONDOTTO 1964 Poznan Plusport Poznan nie 5km 06/19/2023 - 20:15
32 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
33 Anna Rzymkowska 1988 Kliny nie NW 5km 05/31/2023 - 09:04
34 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie 5km 05/31/2023 - 16:00
35 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
36 Anna Lisiecka 1995 Skoki Triada tak 5km 06/02/2023 - 07:37
37 Anna Makowska 1987 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 21:39
38 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie 10km 08/03/2023 - 16:50
39 Anna Kasprzak 1984 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:43
40 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie NW 5km 08/11/2023 - 17:53
41 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
42 Arkadiusz Bednarek 1977 Poznań Drużyna Jacka TEAM B. nie 5km 08/13/2023 - 19:27
43 ARKADIUSZ PAWLIK 1982 OBORNIKI nie 5km 06/08/2023 - 20:43
44 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:54
45 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
46 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 05/14/2023 - 11:07
47 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
48 Asia Pawlak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/29/2023 - 22:50
49 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 03/03/2023 - 19:23
50 Bartek Seidler 1977 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/11/2023 - 12:50
51 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
52 Bartosz Frydrychowicz 1978 Zalasewo nie 10km 05/26/2023 - 22:57
53 Bartosz Tabel 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina tak 5km 03/01/2023 - 15:11
54 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
55 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy nie 5km 08/08/2023 - 17:02
56 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie 10km 05/30/2023 - 21:28
57 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:39
58 claudio messina 1995 Poznan Plusport Poznan nie 10km 06/19/2023 - 20:05
59 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:46
60 Damian Jerzak 1986 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/22/2023 - 23:32
61 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
62 Daniel Sierszchuła 1994 Cieśle Sport Team Skoki nie 5km 08/14/2023 - 15:55
63 Danuta Mazur 1969 Skoki Beierdorf Sport Team tak 10km 08/15/2023 - 00:04
64 Danuta Krzyżańska 1962 Skoki Jem.Zdrowie tak NW 5km 07/03/2023 - 08:41
65 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23
66 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
67 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
68 Daria Szczepaniak 1991 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/12/2023 - 09:37
69 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie 5km 08/14/2023 - 20:36
70 Daria Mydlarz 1993 Murowana Goślina nie 5km 03/09/2023 - 14:01
71 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:01
72 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
73 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie 10km 08/15/2023 - 19:49
74 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 03/01/2023 - 22:03
75 Dariusz Błachowiak 1989 Skoki Team Skoki Błachowiak tak 5km 08/13/2023 - 17:20
76 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
77 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:33
78 Dawid Bartkowiak 1978 Skoki tak 5km 03/01/2023 - 21:27
79 Dawid Kordek 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/07/2023 - 07:16
80 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania nie 5km 03/01/2023 - 21:37
81 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie 5km 08/11/2023 - 15:40
82 Dominik Kujawa 2005 Rakownia nie 5km 08/11/2023 - 17:12
83 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 09:52
84 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:34
85 DOMINIK WITKOWSKI 1972 Poznań Karl Knauer Poland nie 5km 08/03/2023 - 21:33
86 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:06
87 Edyta Nowaczynska 1982 Karłowice nie 5km 08/09/2023 - 22:23
88 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 03/31/2023 - 11:19
89 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
90 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 07/28/2023 - 08:55
91 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/13/2023 - 19:09
92 Eryka Kempiak 1996 Poznań Sport Team Skoki nie 5km 03/09/2023 - 21:08
93 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
94 Filip Kujawa 1995 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 06/20/2023 - 12:00
95 Gniewomir Dymek 1992 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 08/13/2023 - 21:23
96 Grzegorz Bień 1968 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 15:53
97 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:25
98 Grzegorz Wrzesiński 1971 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 10km 07/18/2023 - 15:13
99 Grzegorz TUŃSKI 1983 Wągrowiec WATAHA nie 10km 05/12/2023 - 23:46
100 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 16:36

Strony