Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
201 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Jacka nie 5km 08/13/2023 - 19:37
202 Jacek Endler 1957 Murowana Goślina Drużyna Jacka nie 5km 08/13/2023 - 19:40
203 Krzysztof Piotruk 2008 Wągrowiec Cel Iron Man Cel Iron Man nie 5km 08/13/2023 - 14:19
204 Agnieszka Gałowska 1979 Wągrowiec Cel Iron Man nie 10km 06/20/2023 - 09:38
205 Adrian Szary 1995 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 08/23/2023 - 16:13
206 Jacek Szary 1970 Murowana Goślina Szary team Szary nie 5km 03/01/2023 - 08:10
207 Marcin Kotowski 1979 Wągrowiec Mistrzowski Trening nie 5km 03/01/2023 - 11:57
208 Wojciech Grabiński 1994 Poznań #biegiemwlas nie 10km 08/13/2023 - 19:09
209 Emanuela Adamczyk 1996 Poznań #biegiemwlas nie 5km 08/13/2023 - 19:09
210 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina #biegiemwlas nie 10km 03/01/2023 - 19:48
211 Marzena Wyleżała 1974 Pawłowo Skockie #biegiemwlas tak 10km 06/19/2023 - 06:39
212 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie 10km 03/31/2023 - 22:55
213 Patryk Molecki 1997 Mieścisko Pawko Runner Team nie 5km 08/13/2023 - 21:25
214 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Z pociągu do biegania nie 5km 03/01/2023 - 21:37
215 Przemysław Rozmiarek 1980 Poznań Biegające Krejzole nie 10km 05/29/2023 - 14:33
216 Andrzej Kot 1948 Murowana Goślina Żwawe Dziadki nie 10km 03/01/2023 - 10:13
217 MARZENA SZULC MIKOŁAJCZAK 1984 Wągrowiec NW Wągrowiec nie NW 5km 03/01/2023 - 09:17
218 Honorata Haraj 1979 Czerwonak Aktywni Razem nie 10km 03/19/2023 - 15:54
219 Marzena Tołoczka 1972 Owińska Aktywni Razem nie 5km 03/30/2023 - 21:11
220 Izabela Bartkowiak 1971 Koziegłowy Aktywni Razem nie NW 5km 03/30/2023 - 13:35
221 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:28
222 Paweł Bartkowiak 1966 Koziegłowy Aktywni Razem nie NW 5km 03/30/2023 - 13:39
223 Karina TEREBELSKA 1979 Murowana Goślina Aktywni Razem Aktywni Razem nie 5km 07/20/2023 - 11:17
224 Sylwia Chudzińska 1978 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/01/2023 - 08:30
225 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Aktywni Razem nie 5km 03/01/2023 - 09:46
226 Maja Łowicka 1993 Koziegłowy Aktywni Razem nie 10km 03/31/2023 - 12:08
227 Maciej Maciejewski 1977 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/21/2023 - 12:23
228 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 07:32
229 Ela Kaczmarek 1988 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 10km 03/31/2023 - 11:19
230 Dawid Kordek 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/07/2023 - 07:16
231 Agnieszka Ciaciuch 1996 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 03/30/2023 - 13:29
232 Mateusz Piątkowski 1987 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 06/27/2023 - 21:13
233 Alicja Kordyś 1989 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/10/2023 - 21:58
234 Robert Żyto 1970 Kcynia Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:23
235 Dawid Żyto 1993 Szubin Biegacze Kcynia Team nie 5km 08/11/2023 - 21:33
236 Beata Kaczmarek 1971 Poznań MTB Rusałka Poznań nie 10km 05/30/2023 - 21:28
237 Piotr Gos 1976 Poznań #biegiemwlas/Naramowice Biegają nie 10km 03/01/2023 - 11:00
238 Agnieszka Graf 1977 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie 10km 05/30/2023 - 21:44
239 Krystyna Fredrich 1963 Margonin AKTYWNY MARGONIN nie NW 5km 06/26/2023 - 19:48
240 Magdalena Bejma 1980 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 05/31/2023 - 08:13
241 Magdalena Patro 1999 Brzeźno Stare # Team RUN Gołańcz nie 10km 08/22/2023 - 08:12
242 Karol Bejma 1979 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie 5km 05/31/2023 - 08:21
243 Katarzyna Przybylska 1994 Plewiska Tuptańsko nie 10km 07/26/2023 - 14:20
244 Mikołaj Błażejewski 1955 Wągrowiec # Biegacze juniora nordic walking team nie NW 5km 08/13/2023 - 16:17
245 Marzena Karakiewicz 1971 Kcynia # Biegacze Kcynia Taem nie 5km 08/10/2023 - 23:01
246 Krzysztof Mężykowski 1973 Szubin Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 13:00
247 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo Projekt Szubiński Biegacz nie 5km 03/30/2023 - 14:55
248 Hanna Heymann 1986 Kcynia Biegacze Kcynia Taem nie 5km 03/30/2023 - 13:51
249 Mateusz Nowik 1992 Szczodrochowo Kęsy team :) tak 5km 06/27/2023 - 11:46
250 Waldemar Abraham 1978 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 08/21/2023 - 18:16
251 Natalia Kokot 1991 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/20/2023 - 22:06
252 Judyta Walkowiak 1986 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 5km 08/11/2023 - 14:11
253 Agnieszka Butja 1990 Rogoźno Rogozińscy Pasjonaci Biegania nie 10km 03/30/2023 - 23:57
254 Mariusz Kopliner 1991 Gołańcz Them Run Gołańcz nie 5km 08/23/2023 - 10:24
255 Krzysztof Kędziora 1987 Jabłkowo Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 10:15
256 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 09:52
257 Daria Szczepaniak 1991 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/12/2023 - 09:37
258 Grzegorz Bień 1968 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/14/2023 - 15:53
259 Filip Kujawa 1995 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 06/20/2023 - 12:00
260 Sebastian Borowczyk 1984 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 06/30/2023 - 13:42
261 Marcin Pikuła 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 07/20/2023 - 21:14
262 Daniel Sierszchuła 1994 Cieśle Sport Team Skoki nie 5km 08/14/2023 - 15:55
263 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 06/30/2023 - 13:47
264 Grzegorz Wrzesiński 1971 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 10km 07/18/2023 - 15:13
265 Eryka Kempiak 1996 Poznań Sport Team Skoki nie 5km 03/09/2023 - 21:08
266 Bartek Seidler 1977 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/11/2023 - 12:50
267 Przemysław Klonowski 1982 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
268 Monika Zopf 1990 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 10:21
269 Patrycja Klonowska 1983 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
270 Nikodem Klonowski 2007 Potrzanowo Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:51
271 Maciej Kaminik 1989 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 08/11/2023 - 18:32
272 Monika Lehmann 1994 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/14/2023 - 15:55
273 Robert Krzyśka 1994 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/09/2023 - 21:09
274 Anna Makowska 1987 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 03/01/2023 - 21:39
275 Katarzyna Kmieć 1979 Skoki Sport Team Skoki tak NW 5km 08/14/2023 - 15:55
276 Karolina Stefaniak 1977 Skoki Sport Team Skoki tak NW 5km 08/21/2023 - 10:33
277 Damian Jerzak 1986 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 08/22/2023 - 23:32
278 Łukasz Kotarak 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 5km 05/11/2023 - 17:28
279 Marika Budnik 1988 Skoki Sport Team Skoki tak 10km 05/27/2023 - 10:31
280 claudio messina 1995 Poznan Plusport Poznan nie 10km 06/19/2023 - 20:05
281 Matteo Messina 1964 Poznan Plusport Poznan nie 5km 06/19/2023 - 20:09
282 ANGELA SCONDOTTO 1964 Poznan Plusport Poznan nie 5km 06/19/2023 - 20:15
283 KAMIL STACHOWIAK 1984 POZNAŃ SPORT GENERATION nie 5km 08/04/2023 - 08:53
284 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:40
285 Arleta Kowalewska 1970 Murowana Goślina Murowańskie Powsinogi nie NW 5km 03/02/2023 - 20:54
286 Adam Mydlarz 1991 Rakownia OSP Rakownia nie 10km 03/10/2023 - 21:14
287 Aleks Bartkowiak 1996 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie 5km 08/11/2023 - 13:34
288 Mateusz Owczarek 2001 Wągrowiec Grześkowiak GYM nie 5km 08/03/2023 - 18:19
289 Anna Lisiecka 1995 Skoki Triada tak 5km 06/02/2023 - 07:37
290 Joanna Szymańska 1995 Skoki Triada tak 5km 08/17/2023 - 22:01
291 Witold Kaźmierczak 1986 Rogozno WITAS nie 5km 06/18/2023 - 00:03
292 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN nie 5km 06/20/2023 - 11:59
293 Szymon Joński 1997 Murowana Goślina IRONBRO TEAM nie 5km 07/03/2023 - 08:43
294 Jerzy Tomczak 2001 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:14
295 Danuta Krzyżańska 1962 Skoki Jem.Zdrowie tak NW 5km 07/03/2023 - 08:41
296 Adam Majchrzak 1993 Skoki Jem.Zdrowie tak 10km 06/29/2023 - 13:09
297 Danuta Mazur 1969 Skoki Beierdorf Sport Team tak 10km 08/15/2023 - 00:04
298 Natalia Haczyk 1973 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:22
299 Jarosław Haczyk 1968 Opole BeerRunners nie 10km 08/16/2023 - 13:52
300 Monika Domagalska 1984 Stęszew STĘSZEW TEAM nie NW 5km 08/23/2023 - 22:51

Strony