Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
101 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
102 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
103 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
104 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica tak 10km 07/13/2023 - 09:07
105 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
106 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
107 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 07/26/2023 - 14:35
108 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
109 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:51
110 Zofia Bednarek 2005 Poznań nie NW 5km 08/14/2023 - 23:01
111 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
112 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
113 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
114 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
115 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km 03/13/2023 - 10:31
116 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
117 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
118 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
119 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
120 MARTA KACZMAREK 1991 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 04/19/2023 - 07:22
121 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
122 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
123 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
124 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
125 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 07/28/2023 - 08:55
126 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
127 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23
128 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km 08/12/2023 - 01:59
129 Renata Molińska 1981 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:45
130 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
131 Patryk Antosik 1984 Kcynia nie 5km 03/01/2023 - 08:41
132 Agata Abram 1991 Wągrowiec nie 5km 03/01/2023 - 09:53
133 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
134 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
135 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
136 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
137 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
138 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
139 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak 5km 03/01/2023 - 14:48
140 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy Drużyna Szpiku nie 10km 03/30/2023 - 13:22
141 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie 10km 05/19/2023 - 09:12
142 Dorota Łagowska 1977 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:06
143 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 17:53
144 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners Ryjki nie 5km 03/01/2023 - 18:01
145 Dawid Barczyk 1988 Chodzież PCH_RUN nie 5km 08/11/2023 - 15:40
146 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Kibole w biegu nie 10km 08/22/2023 - 21:22
147 Maria Lasak 1983 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 07/23/2023 - 12:51
148 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 07/30/2023 - 19:16
149 Iwona Kwiatecka 1972 Rokietnica HERNIK TEAM nie 5km 03/31/2023 - 21:28
150 KRZYSZTOF HERNIK 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 05/11/2023 - 13:23
151 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 05/11/2023 - 16:49
152 Grzegorz Lemański 1967 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 16:36
153 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/21/2023 - 21:11
154 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 08/02/2023 - 16:42
155 Jacek Schmidt 1966 Poznań HERNIK TEAM nie 5km 03/29/2023 - 13:02
156 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki tak 5km 08/22/2023 - 09:17
157 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Koziegłowy KB Katorżnik Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:33
158 Jadwiga Rochowiak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina nie 10km 05/04/2023 - 20:54
159 Bartosz Tabel 1984 Skoki KB Katorżnik Murowana Goślina tak 5km 03/01/2023 - 15:11
160 Sławomir Wyrzykowski 1979 WĄGROWIEC Biegający Wagrowiec nie 5km 03/04/2023 - 11:28
161 Leszek Piechowiak 1980 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 5km 03/01/2023 - 14:22
162 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie 10km 07/21/2023 - 14:28
163 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn - nie 10km 08/03/2023 - 16:50
164 Grzegorz TUŃSKI 1983 Wągrowiec WATAHA nie 10km 05/12/2023 - 23:46
165 Dariusz Solecki 1962 Poznań Piątkowo na Biegowo nie 10km 03/01/2023 - 22:03
166 Maciej Dalka 1984 Poznań niezrzeszona nie 5km 07/23/2023 - 14:52
167 Hanna Dalka 1984 Poznań niezrzeszona nie NW 5km 07/23/2023 - 14:58
168 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ nie 5km 08/13/2023 - 19:26
169 Dariusz Błachowiak 1989 Skoki Team Skoki Błachowiak tak 5km 08/13/2023 - 17:20
170 "Robin"Robert Błaszak 1973 Koziegłowy TBT nie 5km 03/30/2023 - 15:44
171 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie 10km 04/06/2023 - 14:18
172 Wiesław Nowak 1962 Skoki UKS Nowak tak NW 5km 08/14/2023 - 16:14
173 Irena Nowak 1966 Skoki UKS Nowak tak 5km 08/14/2023 - 16:47
174 Łukasz Woźniak 1989 Skoki RehaBalance Team tak 5km 08/23/2023 - 22:41
175 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny nie NW 5km 07/23/2023 - 11:52
176 kinga kubiatowicz 1980 Potrzanowo Ruukki tak NW 5km 03/14/2023 - 17:54
177 Michał Lewandowski 1995 Długa Goślina Ofix.pl Bike Team nie 5km 05/15/2023 - 19:58
178 Danuta Strychalaka-Rysz 1989 Golancz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:13
179 Marcin Rysz 1980 Gołańcz Team Run Golancz nie 10km 07/30/2023 - 23:21
180 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak 5km 08/12/2023 - 21:14
181 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie 10km 06/08/2023 - 21:50
182 Krystian Stańko 1991 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 07/16/2023 - 21:48
183 Marek Głuchy 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 08/14/2023 - 10:31
184 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 10km 03/21/2023 - 10:29
185 Adrianna Nowicka 1996 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 18:48
186 Łukasz Feliksiak 1982 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 03/28/2023 - 06:31
187 Gniewomir Dymek 1992 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 08/13/2023 - 21:23
188 KATARZYNA PAWLIK 1984 OBORNIKI Obornicki Klub Lekkoatletyczny nie 5km 06/08/2023 - 20:46
189 Andrzej Kowalczyk 1987 Łekno LKS Pałuki Łekno nie 10km 04/25/2023 - 23:35
190 Łukasz Bartoszek 1984 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:07
191 Katarzyna Bartoszek 1986 NIENAWISZCZ Bartoszki team nie 10km 08/10/2023 - 13:09
192 Radek Andryszak 1974 Rąbczyn Team A nie 5km 03/03/2023 - 19:26
193 Bartek Andryszak 2002 Rąbczyn Team A nie 5km 03/03/2023 - 19:23
194 DOMINIK WITKOWSKI 1972 Poznań Karl Knauer Poland nie 5km 08/03/2023 - 21:33
195 Sylwia Stelmaszyk 1987 Chomęcice STĘSZEW TEAM nie NW 5km 05/31/2023 - 08:28
196 MAGDALENA STACHOWIAK 1978 KONARZEWO STĘSZEW TEAM nie NW 5km 08/23/2023 - 22:36
197 BOGDAN BOROWCZAK 1975 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:39
198 ALEKSANDRA BOROWCZAK 1978 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:42
199 NORBERT BOROWCZAK 2005 RAKONIEWICE #TEAM DRZYMAŁOWO TEAM DRZYMAŁOWO nie NW 5km 03/30/2023 - 18:47
200 Hanna Kramer 1964 Murowana Goślina Drużyna Jacka nie 5km 08/13/2023 - 19:37

Strony