Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Paweł Bejma 1984 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:12
2 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 03/01/2023 - 09:20
3 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
4 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km 03/05/2023 - 10:11
5 Karol Szamota 1992 Poznań nie 10km 03/14/2023 - 12:15
6 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
7 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 03/30/2023 - 17:43
8 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 03/31/2023 - 19:56
9 Magdalena Paczyńska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 08:27
10 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2023 - 18:24
11 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:57
12 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:25
13 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie NW 5km 08/03/2023 - 08:21
14 Leszek Krawczyk 1962 Poznań nie 10km 08/07/2023 - 10:09
15 Jakub Suchorowski 1981 KOBYLNICA nie 10km 08/12/2023 - 17:35
16 Sylwia Stefańska 1982 Poznań nie NW 5km 08/16/2023 - 10:42
17 Robert Purczyński 1972 Wągrowiec nie 5km 08/18/2023 - 22:05
18 Paweł Muchowicz 1974 Poznań nie 10km 08/22/2023 - 12:57
19 Tomasz Rosenbeiger 1985 Sławica tak 5km 08/23/2023 - 21:58
20 Paulina Więckowska 1978 Sława Wielkopolska tak 5km 03/01/2023 - 15:12
21 Robert Konwiński 1981 Gniezno nie 5km 03/01/2023 - 20:58
22 Daria Mydlarz 1993 Murowana Goślina nie 5km 03/09/2023 - 14:01
23 Sebastian Fidos 1990 Skoki tak 5km 03/25/2023 - 22:56
24 Kacper Kamiński 1996 Lipia Góra nie 5km 03/31/2023 - 20:03
25 Agnieszka Ucińska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 11:04
26 ARTUR MILEWSKI 1986 Gniezno nie 10km 05/14/2023 - 11:07
27 Jacek Frąckowiak 1973 Przebędowo nie NW 5km 05/29/2023 - 15:22
28 Mirosław Mierzwa 1975 Plewiska nie 5km 07/09/2023 - 22:18
29 Mateusz Szafran 1997 Skoki tak 5km 07/18/2023 - 22:14
30 Alicja Przybysz 2007 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:30
31 Katarzyna Ciszewska 1986 Wągrowiec nie NW 5km 08/03/2023 - 10:22
32 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy nie 5km 08/08/2023 - 17:02
33 Anna Liczbińska 1987 Poznań nie NW 5km 08/11/2023 - 17:53
34 Sylwia Rolnicka 1975 Poznań nie NW 5km 08/16/2023 - 11:41
35 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak 10km 08/20/2023 - 07:53
36 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań nie 5km 08/22/2023 - 13:59
37 Dawid Bartkowiak 1978 Skoki tak 5km 03/01/2023 - 21:27
38 Izabela Klaszczyńska 1978 Murowana Goślina nie 5km 03/02/2023 - 20:44
39 Jarosław kubiatowicz 1977 Potrzanowo tak NW 5km 03/14/2023 - 17:57
40 Katarzyna Dewicka 1972 Koziegłowy nie NW 5km 03/31/2023 - 12:01
41 Piotr Smudziński 1982 Poznań nie 10km 04/17/2023 - 16:24
42 Andrzej Braciszewski 1965 Kłecko nie 10km 05/14/2023 - 11:55
43 Aneta Bugajska 1972 Poznań nie NW 5km 05/29/2023 - 20:26
44 Anna Rzymkowska 1988 Kliny nie NW 5km 05/31/2023 - 09:04
45 Paweł Rogowski 1994 Poznań nie 10km 06/27/2023 - 12:22
46 PAWEL BIESZKE 1963 Wojcieszyce nie NW 5km 07/09/2023 - 23:06
47 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec nie 5km 07/25/2023 - 23:46
48 Renata Urbaniak 1968 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:46
49 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak nie 10km 08/10/2023 - 13:23
50 Daria Jarysz 1994 Parkowo nie 5km 08/14/2023 - 20:36
51 Paulina Giersig 1990 Skoki Giersig tak 5km 08/20/2023 - 10:42
52 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 10:20
53 Kasper Grzegorzewski 2001 Skoki tak 5km 03/01/2023 - 15:44
54 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:26
55 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:34
56 Justa Szlandrowicz 1970 Poznań nie NW 5km 03/27/2023 - 07:25
57 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie NW 5km 03/31/2023 - 12:05
58 SZYMON JÓŹWIAK 1990 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 04/19/2023 - 07:19
59 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
60 Bartosz Frydrychowicz 1978 Zalasewo nie 10km 05/26/2023 - 22:57
61 Asia Pawlak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/29/2023 - 22:50
62 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie 5km 05/31/2023 - 16:00
63 ARKADIUSZ PAWLIK 1982 OBORNIKI nie 5km 06/08/2023 - 20:43
64 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
65 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak 10km 08/01/2023 - 09:01
66 Maciej Szczuraszek 1977 Poznań nie 10km 08/08/2023 - 18:50
67 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
68 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
69 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km 03/13/2023 - 10:31
70 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
71 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
72 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
73 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
74 MARTA KACZMAREK 1991 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 04/19/2023 - 07:22
75 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
76 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
77 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica tak 10km 07/13/2023 - 09:07
78 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
79 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
80 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 07/26/2023 - 14:35
81 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
82 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:51
83 Zofia Bednarek 2005 Poznań nie NW 5km 08/14/2023 - 23:01
84 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
85 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
86 Patryk Antosik 1984 Kcynia nie 5km 03/01/2023 - 08:41
87 Agata Abram 1991 Wągrowiec nie 5km 03/01/2023 - 09:53
88 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
89 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
90 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
91 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
92 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
93 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
94 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
95 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
96 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
97 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
98 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 07/28/2023 - 08:55
99 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
100 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23

Strony