Lista startowa - Bieg Podkowy dystans 5 i 10km, 5km nordic walking

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Nazwa rodziny Mieszkaniec Gminy Skoki Dystans Data rejestracji
1 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 10:20
2 Kasper Grzegorzewski 2001 Skoki tak 5km 03/01/2023 - 15:44
3 Aneta Skibińska 1975 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:26
4 Dominik Burkiciak 1989 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:34
5 Justa Szlandrowicz 1970 Poznań nie NW 5km 03/27/2023 - 07:25
6 Maciej Krajewski 1969 Poznań nie NW 5km 03/31/2023 - 12:05
7 SZYMON JÓŹWIAK 1990 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 04/19/2023 - 07:19
8 Ryszard Kujawa 1971 KŁECKO nie 10km 05/14/2023 - 11:59
9 Bartosz Frydrychowicz 1978 Zalasewo nie 10km 05/26/2023 - 22:57
10 Asia Pawlak 1990 Wągrowiec nie 10km 05/29/2023 - 22:50
11 Anna Pisarek 1981 Wągrowiec nie 5km 05/31/2023 - 16:00
12 ARKADIUSZ PAWLIK 1982 OBORNIKI nie 5km 06/08/2023 - 20:43
13 Witold Mierzwa 1974 Kostrzyn Wlkp nie 10km 07/10/2023 - 12:28
14 Mikołaj Błaszczyk 1981 Skoki tak 10km 08/01/2023 - 09:01
15 Maciej Szczuraszek 1977 Poznań nie 10km 08/08/2023 - 18:50
16 Mariusz Kuczyński 1977 Poznań nie 5km 03/01/2023 - 10:54
17 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/03/2023 - 15:43
18 Robert Skibiński 1973 Skoki tak 5km 03/13/2023 - 10:31
19 Pola Burkiciak 1988 Poznan nie 10km 03/16/2023 - 07:53
20 Agnieszka Roszyk 1978 Tarnowo Podgórne nie 10km 03/28/2023 - 08:50
21 Anita Woźnicka 1988 Wągrowiec nie 10km 03/30/2023 - 13:45
22 Kamil Maćkowski 1983 Dziewcza Struga nie 10km 03/30/2023 - 20:55
23 MARTA KACZMAREK 1991 SKOKI JÓŹWIAK TEAM tak 5km 04/19/2023 - 07:22
24 Bartosz Witkowski 1977 Koziegłowy nie 10km 05/30/2023 - 19:44
25 Piotr Smoliński 1968 Szubin nie 5km 05/31/2023 - 23:16
26 Magdalena Danielewicz 1995 Sławica tak 10km 07/13/2023 - 09:07
27 Anna Golińska 1961 Wągrowiec nie NW 5km 07/20/2023 - 11:38
28 Julita Szczepaniak 1982 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:30
29 Monika Komischke 1984 Poznań nie NW 5km 07/26/2023 - 14:35
30 Alina Wachowiak 1961 Gołańcz nie NW 5km 08/01/2023 - 20:40
31 Lidia Bartsch 1970 Potrzanowo tak NW 5km 08/08/2023 - 18:51
32 Zofia Bednarek 2005 Poznań nie NW 5km 08/14/2023 - 23:01
33 Maciej Bretes 1982 Poznań nie 10km 08/17/2023 - 08:36
34 Damian Wesołowski 1989 Luboń nie 10km 08/24/2023 - 10:23
35 Patryk Antosik 1984 Kcynia nie 5km 03/01/2023 - 08:41
36 Agata Abram 1991 Wągrowiec nie 5km 03/01/2023 - 09:53
37 Beata Tyll 1973 Skoki tak NW 5km 03/13/2023 - 10:53
38 Joanna Kluczyńska 1987 Kłecko nie 5km 03/31/2023 - 14:44
39 Katarzyna Zawiślak 1976 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:05
40 Dariusz Piechowiak 1982 Skoki tak 10km 04/19/2023 - 19:10
41 Anna Fórmaniak 1995 Grodzisk Wielkopolski nie 10km 05/11/2023 - 17:56
42 Tomasz Kapsa 1991 Wągrowiec nie 5km 05/16/2023 - 17:57
43 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie 10km 05/27/2023 - 21:32
44 Justyna Kędziora 1984 Jabłkowo tak 5km 06/01/2023 - 20:33
45 Aleksandra Kopydłowska 1993 Wągrowiec nie 5km 07/14/2023 - 13:25
46 Estera Hawrylinka 1979 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:40
47 Elżbieta Baranowska 1958 Skoki tak NW 5km 07/28/2023 - 08:55
48 Dawid Witkowski 2008 Poznań nie 5km 08/03/2023 - 21:36
49 Danuta Skałbania 1953 Sława Wlkp tak NW 5km 08/09/2023 - 15:23
50 Patryk Jaśkowski 1984 Kościan nie NW 5km 08/12/2023 - 01:59
51 Renata Molińska 1981 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:45
52 Justyna Radomska 1976 Murowana Goslina nie NW 5km 08/17/2023 - 21:25
53 Mariusz Kaźmierczak 1986 Popowo Kościelne nie 10km 03/01/2023 - 09:15
54 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec nie 10km 03/02/2023 - 18:58
55 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy nie NW 5km 03/13/2023 - 17:33
56 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec nie 5km 03/30/2023 - 22:06
57 Paweł Kluczyński 1985 Kłecko nie 10km 03/31/2023 - 14:48
58 Jola Małecka 1983 Miękowo nie NW 5km 04/10/2023 - 18:15
59 HUBERT CZARNECKI 1982 SKOKI tak 10km 05/12/2023 - 06:08
60 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie 5km 05/17/2023 - 18:55
61 Mateusz Nowicki 1998 Wągrowiec nie 5km 05/28/2023 - 11:28
62 Michał Kujawa 1986 Karłowice nie 10km 06/13/2023 - 16:08
63 Helena Springer 1968 Skoki tak 5km 07/21/2023 - 16:18
64 Anna Kasprzak 1984 Kościan nie NW 5km 07/25/2023 - 10:43
65 TOMASZ FABIAN 1984 Poznań nie 5km 07/28/2023 - 09:43
66 Paulina Dracheim 1987 Gołańcz nie NW 5km 08/02/2023 - 22:08
67 Edyta Nowaczynska 1982 Karłowice nie 5km 08/09/2023 - 22:23
68 Dominik Kujawa 2005 Rakownia nie 5km 08/11/2023 - 17:12
69 Arnold Sądej 1990 Mieścisko nie 10km 08/12/2023 - 08:02
70 Mariusz Moliński 1982 Rakownia nie 10km 08/14/2023 - 23:51
71 Wojciech Skawiński 1981 Wągrowiec nie 5km 08/22/2023 - 08:19
72 Wanda Szczepaniak 1977 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:54
73 JOANNA CIECIERSKA 1978 KOZIEGŁOWY nie NW 5km 03/01/2023 - 19:04
74 Patrycja Banach-Molecka 1996 Mieścisko nie 5km 06/09/2023 - 09:17
75 Agnieszka Bieniaszewska 1985 Mieścisko nie NW 5km 03/13/2023 - 21:39
76 Przemek Gogolewski 1978 Wągrowiec nie 5km 03/30/2023 - 22:12
77 Maciej Majewski 1966 Poznań nie 5km 03/31/2023 - 16:16
78 Marek Dworzyński 1993 Uzarzewo nie 10km 04/13/2023 - 11:06
79 Agnieszka Jaździkowska 1979 Koziegłowy nie 5km 05/03/2023 - 19:34
80 Renata Słomiany 1987 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:54
81 Magdalena Kotecka 1984 Skoki tak 10km 07/25/2023 - 11:09
82 Andrzej Wilczyński 1966 Skoki tak 5km 07/28/2023 - 09:56
83 Łukasz Dracheim 1984 Gołańcz nie 5km 08/02/2023 - 22:20
84 Monika Koterba 1988 Skoki tak 5km 08/14/2023 - 12:19
85 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn nie 10km 08/15/2023 - 19:49
86 Izabela Danielewicz 1969 Sławica tak 10km 08/18/2023 - 13:54
87 Adam Jankowski 1965 Skoki tak 5km 08/23/2023 - 19:06
88 Paweł Bejma 1984 Murowana Goślina nie 5km 03/01/2023 - 09:12
89 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec nie 10km 03/01/2023 - 09:20
90 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie 10km 03/01/2023 - 10:02
91 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie 10km 03/05/2023 - 10:11
92 Karol Szamota 1992 Poznań nie 10km 03/14/2023 - 12:15
93 Elżbieta Wysłużal 1965 Komorniki nie 10km 03/30/2023 - 13:25
94 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina nie 5km 03/30/2023 - 17:43
95 Jerzy Kamiński 1959 Lipia Góra nie NW 5km 03/31/2023 - 19:56
96 Magdalena Paczyńska 1999 Skoki tak 5km 04/15/2023 - 08:27
97 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie 5km 05/22/2023 - 18:24
98 Mariusz Słomiany 1985 Kiszkowo nie 10km 06/04/2023 - 11:57
99 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie 5km 07/25/2023 - 23:25
100 Agnieszka Kamińska 1980 Wągrowiec nie NW 5km 08/03/2023 - 08:21

Strony