Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
101 Gabriel Szymaś 2021 Skoki
102 Feliks Kuraszyk 2020 Skoki
103 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga
104 Bruno Pluciński 2018 Skoki
105 CYPRIAN Krych 2018 Skoki
106 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
107 Kornelia Springer 2015 Potrzanowo
108 Kamil Łuczak 2015 Skoki
109 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
110 Lidia Oleksik 2018 Rościnno
111 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
112 Julia Wróblewska 2020 Skoki
113 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
114 Marcel Paczkowski 2015 Sława Wielkopolska
115 Marcelina Fidos 2017 Skoki
116 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
117 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
118 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec
119 Borys Walczak 2014 Kórnik
120 Natan Bąk 2017 Skoki
121 Franciszek Bednarek 2009 Poznań
122 Blanka Koperska 2015 Skoki
123 Zofia Plucińska 2019 Skoki
124 Stanisław Krych 2022 Skoki
125 Martyna Kubicka 2017 Skoki
126 Stanislaw Springer 2015 Potrzanowo
127 Józef Patelski 2013 Łosiniec
128 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
129 Maria Szymczak 2012 Skoki
130 Maja Jankowska 2019 Skoki
131 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
132 Ada Becker 2018 Potrzanowo
133 Klara Paczkowska 2017 Sława Wielkopolska
134 Martyna Fidos 2017 Skoki
135 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
136 Eryk Głomb 2018 Potrzanowo
137 Adam Zdanowski 2015 Skoki
138 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
139 Nadia Bąk 2015 Skoki
140 Kacper Jurga 2016 Skoki
141 Zosia Mielcarek 2017 Potrzanowo
142 Marcel Gruszka 2018 Skoki
143 Mikołaj KUBICKI 2016 SKOKI
144 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki
145 Pola Kamińska 2019 Skoki
146 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
147 Oliwia Rosenbeiger 2015 Sławica
148 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
149 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
150 Oliwia Nowicka 2022 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
151 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
152 Adam Bartoszek 2015 NIENAWISZCZ Bartoszki team
153 Alicja Bartoszek 2018 NIENAWISZCZ Bartoszki team
154 Aleksander Bartoszek 2020 NIENAWISZCZ Bartoszki team
155 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run Czarnków
156 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
157 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
158 Nina Puotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
159 Maja Karalus 2012 Wojnowice Akademia Marcina Urbasia
160 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
161 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
162 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
163 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
164 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
165 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
166 Asia Seidler 2012 Skoki Sport Team Skoki
167 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki
168 Krzysztof Zopf 2018 Skoki Sport Team Skoki
169 Anastazja Zopf 2020 Skoki Sport Team Skoki
170 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
171 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
172 Dominik Zawieja 2011 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
173 Kacper Zawieja 2014 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
174 IGA TRAFAS 2019 Łopuchowo Trafaski
175 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski
176 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo UrbanTeam
177 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo UrbanTeam
178 Mateusz Rakowicz 2015 Sława Wlkp KS Polonia Poznań
179 Stanisław Mycka 2012 Skoki Wełna Skoki

Strony