Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
102 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
103 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec
104 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
105 Blanka Koperska 2015 Skoki
106 Alex Klonowski 2016 Potrzanowo
107 Alan Klonowski 2016 Potrzanowo
108 Wojciech Klich 2016 Murowana Goślina
109 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
110 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
111 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogozno
112 Aleksander Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne
113 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
114 Bartosz Kawski 2011 Skoki
115 Maja Karalus 2012 Wojnowice Akademia Marcina Urbasia
116 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec
117 Pola Kamińska 2019 Skoki
118 Emilia Kamińska 2012 Wągrowiec
119 Kacper Jurga 2016 Skoki
120 Franciszek Jóźwiak 2021 SKOKI
121 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
122 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
123 Adam Jelinek 2014 Skoki
124 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
125 Maja Jankowska 2019 Skoki
126 Dawid Jankowiak 2012 Murowana Goślina
127 Oliwia Jankowiak 2014 Murowana Goślina
128 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
129 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
130 Gabriela Hirsekorn 2020 Skoki
131 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
132 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie
133 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie
134 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
135 Eryk Głomb 2018 Potrzanowo
136 Marcel Gruszka 2018 Skoki
137 Piotr Grośty 2016 Skoki
138 Gabriela Grośty 2021 Skoki
139 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
140 Krzysztof Goliński 2019 Mosina
141 Gabriela Giersig 2019 Skoki
142 Jan Gągorek 2015 Wągrowiec
143 Maria Futro 2018 Skoki
144 Tomasz Frankowski 2014 Jaracz
145 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wlkp.
146 Weronika Frankowska 2012 Jaracz
147 Antonina Flis 2016 Pawłowo Skockie
148 Aniela Flis 2020 Pawłowo Skockie
149 Marcelina Fidos 2017 Skoki
150 Martyna Fidos 2017 Skoki
151 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
152 Tymon Ewertowski 2013 Komorniki
153 Nikodem Dudek 2013 Skoki
154 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
155 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
156 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
157 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
158 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
159 Aleksander CZARNECKI 2011 SKOKI
160 Bartosz CZARNECKI 2017 SKOKI
161 Antoni Cibail 2015 Skoki
162 Elżbieta Cibail 2018 Skoki
163 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
164 Gabriela Błaszczyk 2011 Skoki
165 Tadeusz Błachowiak 2021 Skoki
166 Antoni Budnik 2014 Skoki
167 Adela Bomba 2016 Lednogora
168 Wiktoria Bomba 2012 Lednogora
169 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
170 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
171 Jakub Bejma 2015 Skoki
172 Franciszek Bednarek 2009 Poznań
173 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
174 Ada Becker 2018 Potrzanowo
175 Adam Bartoszek 2015 NIENAWISZCZ Bartoszki team
176 Alicja Bartoszek 2018 NIENAWISZCZ Bartoszki team
177 Aleksander Bartoszek 2020 NIENAWISZCZ Bartoszki team
178 Natan Bąk 2017 Skoki
179 Nadia Bąk 2015 Skoki

Strony