Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
2 Kamil Łuczak 2015 Skoki
3 Krzysztof Zopf 2018 Skoki Sport Team Skoki
4 Anastazja Zopf 2020 Skoki Sport Team Skoki
5 Adam Zdanowski 2015 Skoki
6 Ada Zdanowska 2016 Skoki
7 Julia Zawieja 2019 Naklo nad Notecią
8 Dominik Zawieja 2011 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
9 Kacper Zawieja 2014 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
10 Jakub Wyrzykowski 2012 WĄGROWIEC
11 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy
12 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
13 Julia Wróblewska 2020 Skoki
14 Jan Wojtkowiak 2018 Skoki
15 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
16 Borys Walczak 2014 Kórnik
17 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo UrbanTeam
18 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo UrbanTeam
19 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
20 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski
21 IGA TRAFAS 2019 Łopuchowo Trafaski
22 Jagoda Tkacz 2018 Skoki
23 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
24 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
25 Fabian Słomian 2016 Skoki
26 Mikołaj Szymocha 2016 Skoki
27 Jan Szymczak 2015 Skoki
28 Maria Szymczak 2012 Skoki
29 Gabriel Szymaś 2021 Skoki
30 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
31 Wojciech Stawujak 2021 Skoki
32 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
33 Kornelia Springer 2015 Potrzanowo
34 Stanislaw Springer 2015 Potrzanowo
35 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run Czarnków
36 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki
37 Zofia Sic 2018 Poznań
38 Asia Seidler 2012 Skoki Sport Team Skoki
39 Alan Sawczuk 2013 Dzwonowo Leśne
40 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
41 Julia Rubert 2010 Skoki
42 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
43 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
44 Antoni Rosin 2017 Skoki
45 Oliwia Rosenbeiger 2015 Sławica
46 Zuzanna Rosenbeiger 2017 Słswica
47 Gosia Roguszka 2015 Skoki
48 Mateusz Rakowicz 2015 Sława Wlkp KS Polonia Poznań
49 Nina Puotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
50 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
51 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
52 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
53 Bruno Pluciński 2018 Skoki
54 Zofia Plucińska 2019 Skoki
55 Gabriel Piotrowski 2015 Pawłowo Skockie
56 Michalina Pilna 2017 Skoki
57 Igor Pawlak 2014 Wągrowiec
58 Józef Patelski 2013 Łosiniec
59 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
60 Celina Patelska 2017 Łosiniec
61 Marcel Paczkowski 2015 Sława Wielkopolska
62 Klara Paczkowska 2017 Sława Wielkopolska
63 Natalia Oleksik 2016 Rościnno
64 Lidia Oleksik 2018 Rościnno
65 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
66 Oliwia Nowicka 2022 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
67 Alicja Nitzke 2015 Czerwonak
68 Maja Nitzke 2021 Czerwonak
69 Stanisław Mycka 2012 Skoki Wełna Skoki
70 Iga Mizgajska 2015 Skoki
71 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
72 Zosia Mielcarek 2017 Potrzanowo
73 Jan Michalski 2012 Skoki
74 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
75 Kacper Matuszczak 2017 Skoki
76 Hanna Matuszczak 2021 Skoki
77 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki
78 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
79 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
80 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga
81 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki
82 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki
83 Iryna Luchak 2015 Skoki
84 Stefan Loręcki 2018 Rościnno
85 Aleksandra Loręcka 2019 Skoki
86 Irena Loręcka 2016 Skoki
87 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
88 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
89 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
90 Feliks Kuraszyk 2020 Skoki
91 JAN Kujański 2018 Murowana Goślina
92 Hanna Kujańska 2017 Murowana Goślina
93 Mikołaj KUBICKI 2016 SKOKI
94 Martyna Kubicka 2017 Skoki
95 Adriana Krzyżaniak 2018 Starczanowo
96 CYPRIAN Krych 2018 Skoki
97 Stanisław Krych 2022 Skoki
98 Leon Kruszka 2021 Skoki
99 Lena Krakowska 2016 Komorniki
100 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo

Strony