Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Alicja Nitzke 2015 Czerwonak
2 Maja Nitzke 2021 Czerwonak
3 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
4 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga
5 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
6 Alan Sawczuk 2013 Dzwonowo Leśne
7 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
8 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
9 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
10 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
11 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
12 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
13 Weronika Frankowska 2012 Jaracz
14 Tomasz Frankowski 2014 Jaracz
15 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
16 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
17 Lena Krakowska 2016 Komorniki
18 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
19 Tymon Ewertowski 2013 Komorniki
20 Borys Walczak 2014 Kórnik
21 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
22 Adela Bomba 2016 Lednogora
23 Wiktoria Bomba 2012 Lednogora
24 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
25 Krzysztof Goliński 2019 Mosina
26 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
27 Dawid Jankowiak 2012 Murowana Goślina
28 Oliwia Jankowiak 2014 Murowana Goślina
29 JAN Kujański 2018 Murowana Goślina
30 Hanna Kujańska 2017 Murowana Goślina
31 Wojciech Klich 2016 Murowana Goślina
32 Dominik Zawieja 2011 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
33 Kacper Zawieja 2014 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
34 Julia Zawieja 2019 Naklo nad Notecią
35 Adam Bartoszek 2015 NIENAWISZCZ Bartoszki team
36 Alicja Bartoszek 2018 NIENAWISZCZ Bartoszki team
37 Aleksander Bartoszek 2020 NIENAWISZCZ Bartoszki team
38 Oliwia Nowicka 2022 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
39 Aniela Flis 2020 Pawłowo Skockie
40 Gabriel Piotrowski 2015 Pawłowo Skockie
41 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
42 Antonina Flis 2016 Pawłowo Skockie
43 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie
44 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie
45 Aleksander Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne
46 Ada Becker 2018 Potrzanowo
47 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
48 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo UrbanTeam
49 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
50 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo UrbanTeam
51 Zosia Mielcarek 2017 Potrzanowo
52 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
53 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
54 Alex Klonowski 2016 Potrzanowo
55 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
56 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
57 Alan Klonowski 2016 Potrzanowo
58 Eryk Głomb 2018 Potrzanowo
59 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
60 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
61 Kornelia Springer 2015 Potrzanowo
62 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
63 Stanislaw Springer 2015 Potrzanowo
64 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
65 Zofia Sic 2018 Poznań
66 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
67 Franciszek Bednarek 2009 Poznań
68 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
69 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
70 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogozno
71 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
72 Lidia Oleksik 2018 Rościnno
73 Stefan Loręcki 2018 Rościnno
74 Natalia Oleksik 2016 Rościnno
75 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy
76 Bartosz CZARNECKI 2017 SKOKI
77 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
78 Tadeusz Błachowiak 2021 Skoki
79 Martyna Fidos 2017 Skoki
80 Pola Kamińska 2019 Skoki
81 Gabriela Błaszczyk 2011 Skoki
82 Bartosz Kawski 2011 Skoki
83 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
84 Wojciech Stawujak 2021 Skoki
85 Gabriela Hirsekorn 2020 Skoki
86 Piotr Grośty 2016 Skoki
87 Michalina Pilna 2017 Skoki
88 Asia Seidler 2012 Skoki Sport Team Skoki
89 Gabriela Giersig 2019 Skoki
90 Gosia Roguszka 2015 Skoki
91 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
92 Blanka Koperska 2015 Skoki
93 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
94 Julia Wróblewska 2020 Skoki
95 Antoni Cibail 2015 Skoki
96 Gabriela Grośty 2021 Skoki
97 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
98 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
99 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki
100 Adam Zdanowski 2015 Skoki

Strony