Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Zuzanna Rosenbeiger 2017 Słswica
2 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
3 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
4 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
5 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
6 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
7 Zosia Mielcarek 2017 Potrzanowo
8 Zofia Plucińska 2019 Skoki
9 Zofia Sic 2018 Poznań
10 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
11 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
12 Wojciech Klich 2016 Murowana Goślina
13 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wlkp.
14 Wojciech Stawujak 2021 Skoki
15 Wiktoria Bomba 2012 Lednogora
16 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
17 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
18 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
19 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki
20 Weronika Frankowska 2012 Jaracz
21 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
22 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
23 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie
24 Tymon Ewertowski 2013 Komorniki
25 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
26 Tomasz Frankowski 2014 Jaracz
27 Tadeusz Błachowiak 2021 Skoki
28 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
29 Stefan Loręcki 2018 Rościnno
30 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
31 Stanisław Mycka 2012 Skoki Wełna Skoki
32 Stanisław Krych 2022 Skoki
33 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
34 Stanislaw Springer 2015 Potrzanowo
35 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
36 Pola Kamińska 2019 Skoki
37 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie
38 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
39 Piotr Grośty 2016 Skoki
40 Oliwia Nowicka 2022 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
41 Oliwia Jankowiak 2014 Murowana Goślina
42 Oliwia Rosenbeiger 2015 Sławica
43 Nina Puotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
44 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo UrbanTeam
45 Nikodem Dudek 2013 Skoki
46 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
47 Natan Bąk 2017 Skoki
48 Natalia Oleksik 2016 Rościnno
49 Nadia Bąk 2015 Skoki
50 Mikołaj Szymocha 2016 Skoki
51 Mikołaj KUBICKI 2016 SKOKI
52 Michalina Pilna 2017 Skoki
53 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
54 Mateusz Rakowicz 2015 Sława Wlkp KS Polonia Poznań
55 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
56 Martyna Fidos 2017 Skoki
57 Martyna Kubicka 2017 Skoki
58 Maria Szymczak 2012 Skoki
59 Maria Futro 2018 Skoki
60 Marcelina Fidos 2017 Skoki
61 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
62 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
63 Marcel Paczkowski 2015 Sława Wielkopolska
64 Marcel Gruszka 2018 Skoki
65 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
66 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
67 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
68 Maja Karalus 2012 Wojnowice Akademia Marcina Urbasia
69 Maja Nitzke 2021 Czerwonak
70 Maja Jankowska 2019 Skoki
71 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
72 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy
73 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run Czarnków
74 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
75 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
76 Lidia Oleksik 2018 Rościnno
77 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec
78 Leon Kruszka 2021 Skoki
79 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
80 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
81 Lena Krakowska 2016 Komorniki
82 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
83 Krzysztof Goliński 2019 Mosina
84 Krzysztof Zopf 2018 Skoki Sport Team Skoki
85 Kornelia Springer 2015 Potrzanowo
86 Klara Paczkowska 2017 Sława Wielkopolska
87 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
88 Kamil Łuczak 2015 Skoki
89 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo UrbanTeam
90 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
91 Kacper Zawieja 2014 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
92 Kacper Matuszczak 2017 Skoki
93 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
94 Kacper Jurga 2016 Skoki
95 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogozno
96 Julia Rubert 2010 Skoki
97 Julia Wróblewska 2020 Skoki
98 Julia Zawieja 2019 Naklo nad Notecią
99 Józef Patelski 2013 Łosiniec
100 Jan Szymczak 2015 Skoki

Strony