Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Leon Kruszka 2021 Skoki
102 Leon Stachowiak 2018 Potrzanowo
103 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
104 Lidia Oleksik 2018 Rościnno
105 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
106 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run Czarnków
107 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
108 Lilianna Wruczyńska 2017 Rybitwy
109 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
110 Maja Nitzke 2021 Czerwonak
111 Maja Jankowska 2019 Skoki
112 Maja Karalus 2012 Wojnowice Akademia Marcina Urbasia
113 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
114 Maksymilian Michalski 2013 Skoki
115 Maksymilian Polaczek 2016 Grodzisk Wielkopolski UKS Dyskobolia
116 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
117 Marcel Paczkowski 2015 Sława Wielkopolska
118 Marcel Gruszka 2018 Skoki
119 Marcelina Roszak 2018 Sława Wielkopolska
120 Marcelina Fidos 2017 Skoki
121 Maria Futro 2018 Skoki
122 Maria Szymczak 2012 Skoki
123 Martyna Kubicka 2017 Skoki
124 Martyna Mikołajczak 2019 Skoki
125 Martyna Fidos 2017 Skoki
126 Mateusz Rakowicz 2015 Sława Wlkp KS Polonia Poznań
127 Michalina Pilna 2017 Skoki
128 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
129 Mikołaj Szymocha 2016 Skoki
130 Mikołaj KUBICKI 2016 SKOKI
131 Nadia Bąk 2015 Skoki
132 Natalia Oleksik 2016 Rościnno
133 Natan Bąk 2017 Skoki
134 Nela Wróblewska 2017 Wągrowiec
135 Nikodem Urban 2015 Potrzanowo UrbanTeam
136 Nikodem Dudek 2013 Skoki
137 Nina Puotruk 2012 Wągrowiec Cel Iron Man
138 Oliwia Jankowiak 2014 Murowana Goślina
139 Oliwia Rosenbeiger 2015 Sławica
140 Oliwia Nowicka 2022 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny
141 Piotr Grośty 2016 Skoki
142 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
143 Pola Kamińska 2019 Skoki
144 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie
145 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
146 Stanislaw Springer 2015 Potrzanowo
147 Stanisław Mycka 2012 Skoki Wełna Skoki
148 Stanisław Krych 2022 Skoki
149 Stanisław Przybysz 2011 Skoki
150 Stasiu Rzepka 2016 Jabłkowo
151 Stefan Loręcki 2018 Rościnno
152 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
153 Tadeusz Błachowiak 2021 Skoki
154 Tomasz Frankowski 2014 Jaracz
155 Tymon Ewertowski 2013 Komorniki
156 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
157 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie
158 Urszula Rozmiarek 2014 Poznań Biegające Krejzole
159 Wanda Patelska 2014 Łosiniec
160 Weronika Frankowska 2012 Jaracz
161 Wiktor Mardziołek 2022 Skoki
162 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
163 Wiktoria Bomba 2012 Lednogora
164 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
165 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
166 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
167 Wojciech Klich 2016 Murowana Goślina
168 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wlkp.
169 Wojciech Stawujak 2021 Skoki
170 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
171 Zofia Plucińska 2019 Skoki
172 Zofia Sic 2018 Poznań
173 Zosia Słomiany 2017 Kiszkowo
174 Zosia Mielcarek 2017 Potrzanowo
175 Zosia Olejniczak 2013 Skoki
176 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
177 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
178 Zuzanna Rosenbeiger 2017 Słswica
179 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo

Strony