Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Ada Zdanowska 2016 Skoki
2 Ada Becker 2018 Potrzanowo
3 Adam Jelinek 2014 Skoki
4 Adam Bartoszek 2015 NIENAWISZCZ Bartoszki team
5 Adam Zdanowski 2015 Skoki
6 Adela Bomba 2016 Lednogora
7 Adriana Krzyżaniak 2018 Starczanowo
8 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo
9 Alan Klonowski 2016 Potrzanowo
10 Alan Sawczuk 2013 Dzwonowo Leśne
11 Aleksander Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne
12 Aleksander Bartoszek 2020 NIENAWISZCZ Bartoszki team
13 Aleksander CZARNECKI 2011 SKOKI
14 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki
15 Aleksandra Przybysz 2016 Skoki
16 Aleksandra Loręcka 2019 Skoki
17 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
18 Alex Klonowski 2016 Potrzanowo
19 Alicja Nitzke 2015 Czerwonak
20 Alicja Bartoszek 2018 NIENAWISZCZ Bartoszki team
21 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
22 Amelia Walczak 2015 Poznań Stefanowicz Running Academy
23 Amelia Szymańska - Janowiak 2016 Skoki
24 Anastazja Zopf 2020 Skoki Sport Team Skoki
25 Aniela Flis 2020 Pawłowo Skockie
26 Antoni Budnik 2014 Skoki
27 Antoni Rosin 2017 Skoki
28 Antoni Cibail 2015 Skoki
29 Antonina Flis 2016 Pawłowo Skockie
30 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec
31 Artur Sierszchuła 2019 Skoki Sport Team Skoki
32 Asia Seidler 2012 Skoki Sport Team Skoki
33 Bartek Trafas 2016 Łopuchowo Trafaski
34 Bartosz CZARNECKI 2017 SKOKI
35 Bartosz Kawski 2011 Skoki
36 Blanka Koperska 2015 Skoki
37 Borys Walczak 2014 Kórnik
38 Bruno Pluciński 2018 Skoki
39 Celina Patelska 2017 Łosiniec
40 CYPRIAN Krych 2018 Skoki
41 Dawid Słomiany 2013 Kiszkowo
42 Dawid Jankowiak 2012 Murowana Goślina
43 Dominik Zawieja 2011 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
44 Dorota Maćkowska 2017 Dziewcza Struga
45 Elżbieta Cibail 2018 Skoki
46 Emilia Łuczkowiak 2018 Wągrowiec
47 Emilia Kamińska 2012 Wągrowiec
48 Eryk Głomb 2018 Potrzanowo
49 Fabian Słomian 2016 Skoki
50 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
51 Feliks Kuraszyk 2020 Skoki
52 Franciszek Bednarek 2009 Poznań
53 Franciszek Jóźwiak 2021 SKOKI
54 Gabriel Szymaś 2021 Skoki
55 Gabriel Piotrowski 2015 Pawłowo Skockie
56 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki
57 Gabriela Błaszczyk 2011 Skoki
58 Gabriela Hirsekorn 2020 Skoki
59 Gabriela Giersig 2019 Skoki
60 Gabriela Grośty 2021 Skoki
61 Gosia Roguszka 2015 Skoki
62 Hanna Matuszczak 2021 Skoki
63 Hanna Kujańska 2017 Murowana Goślina
64 Iga Mizgajska 2015 Skoki
65 IGA TRAFAS 2019 Łopuchowo Trafaski
66 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
67 Igor Pawlak 2014 Wągrowiec
68 Irena Loręcka 2016 Skoki
69 Iryna Luchak 2015 Skoki
70 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
71 Jagoda Tkacz 2018 Skoki
72 Jagoda Maćkowska 2012 Dziewcza Struga SP Parkowo
73 Jakub Wyrzykowski 2012 WĄGROWIEC
74 Jakub Bejma 2015 Skoki
75 Jakub Tuszyński 2015 Poznań
76 JAN Kujański 2018 Murowana Goślina
77 Jan Szymczak 2015 Skoki
78 Jan Michalski 2012 Skoki
79 Jan Wojtkowiak 2018 Skoki
80 Jan Gągorek 2015 Wągrowiec
81 Józef Patelski 2013 Łosiniec
82 Julia Zawieja 2019 Naklo nad Notecią
83 Julia Rubert 2010 Skoki
84 Julia Wróblewska 2020 Skoki
85 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogozno
86 Kacper Matuszczak 2017 Skoki
87 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
88 Kacper Jurga 2016 Skoki
89 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
90 Kacper Zawieja 2014 Naklo nad Notecią LuksStart Nakło
91 Kajetan Urban 2019 Potrzanowo UrbanTeam
92 Kamil Łuczak 2015 Skoki
93 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
94 Klara Paczkowska 2017 Sława Wielkopolska
95 Kornelia Springer 2015 Potrzanowo
96 Krzysztof Zopf 2018 Skoki Sport Team Skoki
97 Krzysztof Goliński 2019 Mosina
98 Lena Krakowska 2016 Komorniki
99 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
100 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec

Strony