Lista startowa - Bieg Podkowy - rywalizacja dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Natan Bąk 2017 Skoki
2 Nadia Bąk 2015 Skoki
3 Adam Bartoszek 2015 NIENAWISZCZ Bartoszki team
4 Alicja Bartoszek 2018 NIENAWISZCZ Bartoszki team
5 Aleksander Bartoszek 2020 NIENAWISZCZ Bartoszki team
6 Alicja Becker 2016 Potrzanowo
7 Ada Becker 2018 Potrzanowo
8 Franciszek Bednarek 2009 Poznań
9 Jakub Bejma 2015 Skoki
10 Aleksandra Berendt 2016 Potrzanowo
11 Leon Berendt 2018 Potrzanowo
12 Adela Bomba 2016 Lednogora
13 Wiktoria Bomba 2012 Lednogora
14 Antoni Budnik 2014 Skoki
15 Tadeusz Błachowiak 2021 Skoki
16 Gabriela Błaszczyk 2011 Skoki
17 Iga Chąpinska 2015 Gułtowy OSP Gułtowy
18 Antoni Cibail 2015 Skoki
19 Elżbieta Cibail 2018 Skoki
20 Aleksander CZARNECKI 2011 SKOKI
21 Bartosz CZARNECKI 2017 SKOKI
22 Szymon Dalke 2017 Zamość UKB Szubin
23 Zofia Dembińska 2013 Pawłowo Skockie brak
24 Zuzanna Deminiak 2019 Potrzanowo
25 Kacper Deminiak 2016 Potrzanowo
26 Nikodem Dudek 2013 Skoki
27 Maksymilian Dudek 2020 Skoki
28 Kacper Ewertowski 2016 Komorniki
29 Tymon Ewertowski 2013 Komorniki
30 Marcelina Fidos 2017 Skoki
31 Martyna Fidos 2017 Skoki
32 Antonina Flis 2016 Pawłowo Skockie
33 Aniela Flis 2020 Pawłowo Skockie
34 Weronika Frankowska 2012 Jaracz
35 Wojciech Frankowski 2017 Sława Wlkp.
36 Tomasz Frankowski 2014 Jaracz
37 Maria Futro 2018 Skoki
38 Jan Gągorek 2015 Wągrowiec
39 Gabriela Giersig 2019 Skoki
40 Krzysztof Goliński 2019 Mosina
41 Tymon Graf 2019 Margonin AKTYWNY MARGONIN
42 Piotr Grośty 2016 Skoki
43 Gabriela Grośty 2021 Skoki
44 Marcel Gruszka 2018 Skoki
45 Lilianna Głomb 2020 Potrzanowo
46 Eryk Głomb 2018 Potrzanowo
47 Tymoteusz Hekert 2014 Pawłowo Żońskie
48 Pola Hekert 2020 Pawłowo Żońskie
49 Marcel Herot 2014 Potrzanowo
50 Gabriela Hirsekorn 2020 Skoki
51 Liliana Jakubowska 2014 Wągrowiec
52 Wiktoria Jankowiak 2011 Gniezno
53 Dawid Jankowiak 2012 Murowana Goślina
54 Oliwia Jankowiak 2014 Murowana Goślina
55 Maja Jankowska 2019 Skoki
56 Wiktoria Jaśkowiak 2015 Skoki
57 Adam Jelinek 2014 Skoki
58 Lena Jerzak 2016 Skoki Jerzak Team
59 Michalina Jerzak 2019 Skoki Jerzak Team
60 Franciszek Jóźwiak 2021 SKOKI
61 Kacper Jurga 2016 Skoki
62 Pola Kamińska 2019 Skoki
63 Emilia Kamińska 2012 Wągrowiec
64 Antonina Kamińska 2016 Wągrowiec
65 Maja Karalus 2012 Wojnowice Akademia Marcina Urbasia
66 Bartosz Kawski 2011 Skoki
67 Zosia Kaźmierczak 2018 Rogoźno
68 Julianna Kaźmierczak 2012 Rogozno
69 Aleksander Kaźmierczak 2018 Popowo Kościelne
70 Zuzanna Kędziora 2016 Jabłkowo
71 Piotr Kędziora 2018 Jabłkowo
72 Wojciech Klich 2016 Murowana Goślina
73 Alex Klonowski 2016 Potrzanowo
74 Alan Klonowski 2016 Potrzanowo
75 Blanka Koperska 2015 Skoki
76 Liwia Kopydłowska 2016 Wągrowiec
77 Leon Kopydłowski 2021 Wągrowiec
78 Róża Maria Kosakowska 2018 Murowana Goślina Klub Jeździecki Raduszyn
79 Ita Kołodziejczak 2013 Potrzanowo
80 Kira Kołodziejczak 2015 Potrzanowo
81 Lena Krakowska 2016 Komorniki
82 Leon Kruszka 2021 Skoki
83 CYPRIAN Krych 2018 Skoki
84 Stanisław Krych 2022 Skoki
85 Adriana Krzyżaniak 2018 Starczanowo
86 Martyna Kubicka 2017 Skoki
87 Mikołaj KUBICKI 2016 SKOKI
88 Hanna Kujańska 2017 Murowana Goślina
89 JAN Kujański 2018 Murowana Goślina
90 Fabian Kuraszyk 2018 Skoki
91 Feliks Kuraszyk 2020 Skoki
92 Wiktoria Kłosowska 2013 Skoki
93 Wojciech Lehwark 2012 Koziegłowy Drużyna Szpiku
94 Aleksandra Loręcka 2019 Skoki
95 Irena Loręcka 2016 Skoki
96 Stefan Loręcki 2018 Rościnno
97 Iryna Luchak 2015 Skoki
98 Gabriela Maciejewska 2019 Skoki
99 Aleksander Maciejewski 2019 Skoki
100 Agata Maćkowska 2010 Dziewcza Struga SP Parkowo

Strony