VI KonstantyNOVA 10

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew DeGaSa Vegerunners Stęszew nie
2 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
3 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
4 Rafał Biernacki 1975 Kościan nie
5 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
6 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
7 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem Best Team Śrem nie
8 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
9 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
10 Marcin Dolata 1974 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
11 Katarzyna Dolata 1979 Poznań TZS - Tradycyjnie Zamykający Stawkę nie
12 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
13 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
14 ADAM FRĄCKOWIAK 1977 RACOT PKS Racot RUN nie
15 Anna Frankowska 1976 Krosno tak
16 Bartosz Glumiński 1980 Kościan CF KOŚCIAN nie
17 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie
18 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
19 Estera Gulcz 1986 Mosina OSiR Mosina tak
20 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
21 Katarzyna Hejnar-Glumińska 1980 Kościan CF KOŚCIAN nie
22 Joanna Jankowska 1973 Brodnica aktywnie. fit nie
23 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
24 Ewa Kamińska 1954 Poznań nie
25 Michał Kleiber 1978 Mosina ***** *** tak
26 Blanka Kleiber 2005 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo tak
27 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
28 Grzegorz Klisowski 1980 Środa Wlkp. Polonia Środa nie
29 Mateusz Korcz 1988 Śródka nie
30 Robert Kosmecki 1966 Poznań nie
31 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
32 Katarzyna Kozłowska 1981 Poznań #biegiemwlas nie
33 Piotr Kwieciński 1982 Luboń nie
34 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
35 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biego :-) tak
36 Mariusz Ludwiczak 1971 Poznań #wkurw-team nie
37 Maciej Majewski 1966 Poznań nie
38 Marek Makowski 1976 Śrem nie
39 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
40 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
41 Robert Nowak 1999 Kamieniec Dąbrowski Team nie
42 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny tak
43 Julia Paluszkiewicz 2000 Siedlec nie
44 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Biega/Mosina Team tak
45 Małgorzata Pelowska 1968 Mosina EXACTUS Sport Team tak
46 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
47 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
48 Justyna Roszak Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
49 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
50 Dariusz Stefaniak 1982 Racot PKS Racot RUN nie
51 Małgorzata Suszka 1985 Mosina tak
52 Maciej Szafrański 1987 Poznań #biegiemwlas nie
53 Michał Szczepaniak 1984 Drużyna tak
54 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
55 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
56 Szymon Słodecki 1984 Miłosław nie
57 Patrycja Talarczyk 1984 Mosina tak
58 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
59 Jolanta Waszak 1991 Czempiń indywidualnie nie
60 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno w pogoni za rozumem nie
61 Magda Wójcik 1983 Rokietnica nie
62 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
63 Rafał Wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
64 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Biegające Po#eby nie
65 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
66 Joanna Żurawska 1981 Mosina tak
67 Dariusz Żurawski 1977 Mosina tak
68 Kamila Łasocha 1982 Poznań Hangar/OwocBiega nie