Lista startowa - V CHODZIESKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - bieg główny

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Magdalena Bachmatiuk-Węgrzyn 1986 Chodzież Polski Związek Sportu Niesłyszących
2 Rafał Bączkowski 1973 Chodzież PCHRUN
3 Katarzyna Baryczkowska 1978 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
4 Iwona Bielejewska 1970 Czarnków
5 Mariusz Bielejewski 1969 Czarnków
6 Artur Bombelczyk 1974 Czarnków KAMA RUN Akademia Biegowa Czarnków
7 Janina Brzezińska 2000 Chodzież Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
8 Filip Chmielewski 1994 Chodzież
9 Danuta Czarnecka 1967 Chodzież Przedszkole Olesnica
10 Janusz Czyż 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
11 Jerzy Drożdż 1958 Piła
12 Anna Duda-Nowicka 1981 Kcynia Urząd biega - Kcynia
13 Magdalena Długa 1984 Złotów Team Terminator Run
14 Andrzej Fabiański 1996 Szamotuły
15 Anna Fengier 1979 Chodzież
16 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
17 Daniel Fórman 1974 Chodzież PCH_RUN/ FURIA_TEAM
18 Rozalia Gapska 1998 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
19 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
20 Stefania Geisler 1972 Chodzież
21 Monika Gierczak 1991 Gołańcz Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
22 Paulina Gintrowska 1989 Trzcianka Zasapani Hydro Trzcianka
23 Rafał Glegoła 1984 Trzcianka Albatros aluminium
24 Katarzyna Grabowska 1986 Chodzież PCH_RUN
25 Mikołaj Głąb 1989 Strzelęcin
26 Ewa Hałas 1980 Kcynia #Team Run Gołańcz
27 Tomasz Hepner 1988 Studzieniec Phoenix GVT Team
28 Jagoda Jagodzińska 1998 Chodzież
29 Patrycja Jelińska 1988 Piła
30 Honorata Jęśko 1971 Trzcianka Wolf Box
31 Daria Kasztarynda 1988 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
32 Marcin Kaźmierski 1983 Chodzież PCH_RUN
33 Agnieszka Kemnitz 1982 Kcynia #Team Run Gołańcz
34 Dariusz Klimas 1965 Chodzież Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
35 Marcin Kończak 1980 Margonin AKTYWNY MARGONIN
36 Darek Kosiorek 1967 Kórnik
37 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły
38 Kamila Kubińska 1985 Osiek nad Notecią Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
39 Krystian Kucner 1992 Szamocin
40 Małgorzata Laskowska 1976 Chodzież PCH_RUN
41 Waldemar Lasota 1982 Piła
42 Przemysław Lasota 1978 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
43 Tadeusz Lasota 2006 Studzieniec Chodzieskie Stowarzyszenie Patriotyczne
44 Daniel Lasota 1975 Chodzież Lok Chodzież
45 Maciej Lochyński 1980 Chodzież
46 LUKAS LUKA 1979 Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe
47 Joanna Maćkowiak 2000 Chodzież Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
48 Łukasz Maćkowiak 1982 Szamocin Zabiegany Szamocin/ Polarni Szamocin
49 Kinga Mantey 2004 Chodzież
50 Jacek Melon 1976 Jastrowie Run Goku Team
51 Maciej Migdalczyk 1982 Chodziez MiKaro Team / Lodożercy Chodzież
52 Jakub Mikołajczyk 2008 Chodzież Klub sportowy Gontyniec Chodzież
53 Wioleta Minga 1988 Biały Bór
54 Marta Nowak 1987 Chodzież PCH_RUN
55 Karol Orchowicz 1986 Chodzież
56 Basia Pawłowska 2000 Chodzież Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
57 Dorota Pawłowska 1976 Chodzież PCH_RUN
58 Ewa Peksa 1979 Kobylec
59 Lidia Piszczek 1990 Czarnków
60 Alina Promińska 1979 Studzieniec PROMYKI Team
61 Marek Promiński 1977 Studzieniec PROMYKI Team
62 Rafał Przespolewski 1975 Studzieniec
63 Paulina Przewoźniak 1984 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
64 Agnieszka Rewers 1987 Wyszyny
65 Irek Rewers 1975 Chodzież PCH_RUN
66 Joanna Rolniczak 1980 Trzcianka
67 Dominik Romanowski 2002 Rogoźno
68 Kacper Ryszczyński 2006 Chodzież
69 Jusia Skibińska 1978 Studzieniec PCH_RUN
70 Luki Skibiński 1976 Studzieniec PCH_RUN
71 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Biegacze Józefa Noji
72 Paweł Stefaniak 1980 Studzieniec Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
73 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin CBL Szsmocin/WłóczyKije Szamocin
74 Marta Stokłosa 1983 Oleśnica 3
75 Robert Światły 1967 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ
76 Mariusz Szewczak 1973 Chodzież PCH_RUN
77 Patryk Szulc 1991 Chodzież Destroy Or Be Destroyed
78 Adam Teda 1978 Margonin
79 Adam Tuński 1980 Trzcianka
80 Alicja Wachowiak 2000 Chodzież Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
81 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN
82 Małgorzata Walczak 1978 Chodzież PCH_RUN
83 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_RUN
84 Kacper Walczak 2005 Chodzież
85 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
86 Maciej Wołyński 1989 Morzewo
87 Jakub Wylegała 2007 Rataje PCH_RUN
88 Wojciech Łaszcz 1963 Piła JA i TY TO MY PIŁA
89 Magdalena Maria Łochowicz 1974 Chodzież