Lista startowa - VI BIEG MOTYLI

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Kamila Goździkiewicz 1978 Koziegłowy
2 Kinga Karmelita 1996 Baborówko
3 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo
4 Magdalena Konkowska 1978 BIEDRUSKO Team Konkowscy
5 Laura Sopolinska 2010 Biedrusko
6 Lena Konkowska 2008 BIEDRUSKO Team Konkowscy
7 Kacper Sklepik 2010 Biedrusko
8 Nadia Konkowska 2008 BIEDRUSKO Team Konkowscy
9 Alicja Roszak 2010 Biedrusko
10 Marta Skotarczak 1982 Biedrusko
11 Kacper Sklepik 2010 Biedrusko
12 Hanna Sinica 2010 Biedrusko
13 Nikodem Orwat 2009 Biedrusko
14 Weronika Kurant 2010 Biedrusko
15 Inga Abramowicz 2010 Biedrusko 62-003
16 Oliwia Markiewicz 2010 Biedrusko
17 Agnieszka Kurant 1982 Biedrusko
18 Anna Mączkowska 1981 Biedrusko
19 Bartosz Kuc 2010 BIEDRUSKO
20 Anna Schmidt 1983 Biedrusko Piątkowo na Biegowo
21 Adam Ślęzak 2010 Biedrusko
22 Dominik Walkowiak 2010 Biedrusko
23 Krzysztof Gałczyk 2013 Biedrusko
24 Amelia Skotarczak 2010 Biedrusko
25 Pola Mączkowska 2009 Biedrusko
26 Adam Kamiński 2010 Biedrusko
27 Magda Narożnowska 2010 Biedrusko
28 Patrycja Pietrzak 2011 Biedrusko Zespół Szkół w Biedrusku
29 Emil Ślezak 1984 Biedrusko
30 Nina Burzyńska 2009 Biedrusko
31 Paweł Rok 1979 Biedrusko
32 Eryk Mączkowski 2003 Biedrusko
33 Andrzej Konkowski 1980 BIEDRUSKO Team Konkowscy
34 Laura Świercz 2010 Biedrusko
35 Sylwia Chlebowska 1980 Biskupice
36 Karol Chlebowski 2008 Biskupice
37 Franciszek Chlebowski 2014 Biskupice
38 Aleksander Mikos 2007 Biskupice
39 Julia Znojek 1998 Biskupice Wlkp.
40 Bartosz Jastrzębski 2001 Biłgoraj
41 Zofia Sobczyńska 1996 Bogucin
42 Michalina Szewczyk 2018 Bolechowo-Osiedle
43 Mateusz Glazar 2010 Bolechowo-Osiedle
44 Antoni Marcinek 2002 Borówiec Zabiegany Borówiec
45 Franciszek Marcinek 2006 Borówiec Zabiegany Borówiec
46 Jakub Kaźmierski 2013 Borówiec
47 Kamil Pałka 1985 Borówiec Team Supremo
48 Stanisław Wojciechowski 2010 Borówiec
49 Sebastian Wojciechowski 1973 Borówiec
50 Natalia Walas-Marcinek 1975 Borówiec Zabiegany Borówiec
51 Alicja Wojciechowska 1983 Borówiec
52 Michał Marcinek 1975 Borówiec Zabiegany Borówiec
53 Jeremi Kruk 2010 Borówiec
54 Wojciech Kaźmierski 1974 Borówiec
55 Kacper Wołoszczuk 2000 Brzeg
56 tomek woloszczuk 1980 Brzeg
57 Monika Kupczak 1995 Buk Piekielnie Zgrani
58 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza
59 Adriana Mazurek 1978 Bytkowo
60 Maks Gburczyk 2009 Bytkowo
61 Monika Ludwiczak 1977 Błażejewko
62 Iga Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
63 Maja Zbytniewska 2015 Błażejewo Biegacze z Przylesia
64 Magdalena Zbytniewska 1986 Błażejewo Biegacze z Przylesia
65 Przemysław Zbytniewski 1984 Błażejewo Biegacze z Przylesia
66 Piotr Święch 1980 Błażejewo Biegacze z Przylesia
67 NATALIA MATYSIAK 2009 BŁAŻEJEWO
68 Marta Połczyńska - Święch 1979 Błażejewo Biegacze z Przylesia
69 Filip Zbytniewski 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
70 Bruno Święch 2013 Błażejewo Biegacze z Przylesia
71 Paulina Gębala 1977 Ceradz Dolny
72 Marcelina Gębala 2010 Ceradz Dolny
73 Rafał Gębala 1974 Ceradz Dolny
74 Kornelia Gębala 2008 Ceradz Dolny
75 Karolina Szafczyk 1978 Ceradz Kościelny
76 Szymon Przywecki 1989 Chomęcice Poznań Hussars
77 Maciej Halasz 1974 Chyby
78 Maria Halasz 2004 Chyby
79 Anna Halasz 1975 Chyby
80 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Czapury
81 Katarzyna Jurga 1978 Czapury
82 MARTA KRAMER 1979 Czapury
83 JAN KRAMER 2011 czapury UKS Orlik Poznań
84 Monika Remlein 1979 Czapury
85 Justyna Strzelczyk 1975 Czapury
86 Agnieszka Jackowska 1986 Czapury
87 Aleksandra Jackowska 2013 Czapury
88 Łukasz Frankowski 1982 Czapury
89 Gabriela Jurga 2005 Czapury
90 MARIA KRAMER 2013 czapury RELEVE
91 Lidia Piszczek 1990 Czarnków
92 Elżbieta Grodzka 1975 Czerwonak 62-004
93 Piotr Gadomski 1970 Czerwonak
94 Monika Mielcarek 1977 Czerwonak
95 Alicja Kierzek 2013 CZERWONAK DKSC Dzika Kaczka
96 Kasia Lorenz 1990 Czmoń
97 Bartosz Pawlicki 1991 Czmoń
98 Magdalena Pawlicka 1992 Czmoń
99 Blanka Pawlak 2012 Czołowo
100 Damian Kasprzak 1988 Dąbrowa

Strony