Lista startowa - VI BIEG MOTYLI

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Abdellah Yousfi 1988 Poznań Computacenter Running Team
2 Ada Sawińska 2009 Poznań
3 Adam Ślęzak 2010 Biedrusko
4 Adam Foterek 2011 Zalasewo Medicover Runners
5 Adam Litmanowski 1981 Poznań
6 Adam Rychlewski 1985 Zakrzewo
7 Adam Kamiński 2010 Biedrusko
8 Adam Soszyński 1996 Poznań Computacenter Running Team
9 Adam Budzyła 1980 Poznań
10 Adam Stefaniak 2010 Zalasewo
11 Adam Kubat 1998 Poznań
12 Adam Pijanowski 1987 Poznań
13 Adam Czechowski 2009 Poznań SP nr 55 Poznań
14 Adam Bartkowiak 2010 Poznań
15 Adam Chaciński 2009 Dąbrowa
16 Adam Siejka 2011 Poznań
17 Adam Monikowski 1976 Daszewice Rada Rodziców SP Daszewice
18 Adam Pietrowicz 1998 Jerzykowo
19 Adaś Karlic 2020 Poznan
20 Adeiana Krzyżaniak 2018 Starczanowo
21 Adrian Meller 1980 Kruszewnia
22 Adrian Błaszczyk 1977 Zalasewo Ułani Zalasewo
23 Adrian Krzyżaniak 1984 Starczanowo
24 adrian libera 1983 poznan
25 Adrian Nowak 1976 Pobiedziska NovakiTeam
26 Adrian Górski 2012 Zalasewo
27 Adriana Mazurek 1978 Bytkowo
28 Agata Michalak 1988 Luboń Team Supremo
29 Agata Janowska 1984 Skórzewo
30 Agata Stanecka 1996 Poznań
31 Agata Durzyńska 2000 Kościan
32 Agata Kuźniak 2010 Poznań
33 Agata Felińska 1985 Skórzewo
34 Agata Andrzejewska 1986 Poznań
35 Agata Szczepaniak 2010 Poznań Zso2/Tryton
36 Agata Tomczak 1979 Poznań
37 Agata Kordylewska 2012 Poznań
38 Agata Matuszewska 1992 Gołuchów
39 Agata Makowska 1983 Poznań
40 Agnieszka Kelm 1975 Zalasewo
41 Agnieszka Blaszka 1993 Swarzędz Blaszki Team
42 Agnieszka Krzyżostaniak 1993 Lusówko
43 Agnieszka Kaczmarek 1981 Murowana Goślina
44 AGNIESZKA KLIMOWSKA 1976 POZNAŃ
45 Agnieszka Grad 1985 Swarzędz
46 Agnieszka Jackowska 1986 Czapury
47 Agnieszka Staśkowiak 1973 Rokietnica
48 Agnieszka Budych 1972 Daszewice
49 Agnieszka Sołecka 1974 Poznań
50 Agnieszka Walczak 1971 Poznań
51 Agnieszka Motylińskia 1979 Zalasewo
52 Agnieszka Zrałka 1974 Poznań
53 Agnieszka Pytka 1978 Swarzedz
54 Agnieszka Pawlikowska 2002 Poznań
55 Agnieszka Kruszewska 1976 Szczytniki
56 Agnieszka Sipa 2018 Suchy Las
57 Agnieszka Pietrusiak 1981 Palędzie
58 Agnieszka Kluczyńska 1988 Poznań
59 Agnieszka Szychowiak 1981 Poznań
60 Agnieszka Krukowska 1975 Poznań
61 Agnieszka Pachciarek 2015 Poznań
62 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Ognisko TKKF Płomień Pobiedziska
63 Agnieszka Lesiewicz 1984 Poznań Computacenter Running Team
64 AGNIESZKA ADAMCZAK 1993 POZNAŃ Kompania Piwowarska
65 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze
66 Agnieszka Tamioła 1975 Poznań
67 Agnieszka Kordylewska 1980 Mosina
68 Agnieszka Gola 1985 Poznan
69 Agnieszka Zywert 1979 Pobiedziska Ognisko TKKF Płomień Pobiedziska
70 Agnieszka Brewińska-Gwizdała 1979 Dopiewiec
71 Agnieszka Możdżeń-Pokorska 1981 Dopiewiec
72 Agnieszka Mądra 1985 Poznań
73 Agnieszka Sukiennik 1986 Koziegłowy Fundacja Aktywizacja
74 Agnieszka Łakomczyk 1987 Zalasewo Zalasewo
75 Agnieszka Woronowicz-Gosieniecka 1981 Puszczykowo
76 Agnieszka Tomaszewska 1979 Łabiszyn Łabiszyn Runners
77 Agnieszka Litmanowska 1978 Poznań
78 Agnieszka Jursza-Szymańska 1976 Poznań
79 Agnieszka Kozłowska 1983 Koziegłowy Mamy biegamy
80 Agnieszka Kończak 1977 Tulce
81 Agnieszka Kurant 1982 Biedrusko
82 Alan Goździkiewicz 2006 Koziegłowy
83 Alek Sosnowski 2010 Poznań Sosny
84 Alek Pachliński 2001 Poznań Klub na Fali
85 Aleksander Woźniak 2010 Poznań
86 Aleksander Dołżonek 2010 Poznań ZSO 2 KRZESINY
87 Aleksander Mikos 2007 Biskupice
88 ALEKSANDER Miński 2007 Luboń
89 Aleksander Czabajski 2009 Poznań ISOP
90 Aleksander Łazowski 2021 Miękowo Miekowo
91 Aleksandra Karlic 1985 Poznan
92 Aleksandra Hampel 2009 Poznań Mistrzowski Trening
93 Aleksandra Rosińska 1987 Poznań DKSC Dzika Kaczka
94 Aleksandra Turczyńska 1992 Tulce
95 Aleksandra Żbikowska 1990 Poznań Poznań Hussars Ladies
96 Aleksandra Serafin 1994 Szamotuły
97 Aleksandra Sołecka 1982 Luboń
98 Aleksandra Drozdowicz 1993 Swarzedz
99 Aleksandra Russ 1972 Osielsko
100 Aleksandra Stańczyk 1973 Sierosław

Strony