Lista startowa - 46 BIEG MAĆKA

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Stanisław Adamski 2006 Leszno Medic Team 5km
2 Tomasz Adamski 1975 Leszno 10km
3 Łukasz Antczak 1982 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
4 Tomisław Balcerek 1970 Koźmin Wlkp. 10km
5 Wioleta Banaszek 1990 Koźmin Wlkp 5km
6 Marcin Bartczak 1982 Kobylin 10km
7 Mariusz Basiński 1961 Krotoszyn Ks. KROTOSZ KROTOSZYN 10km
8 Przemysław Bergmann 1994 Koźmin Wielkopolski WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
9 Bartłomiej Białek 1981 Kobylin WITKOWSKI RUNNING TEAM 10km
10 Ewa Biernat 1980 Krotoszyn 10km
11 Łukasz Biernat 1978 Krotoszyn 5km
12 Ania Bochna 2001 Tatary Lebioda running team 5km
13 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski 5km
14 Rafał Bystrowski 1974 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
15 ARKADIUSZ CHRZEMPA 1991 Orlinka PIORUN Orlinka 5km
16 MARTA CHYTROWSKA 1983 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 10km
17 Artur Chytrowski 1982 Krotoszyn 10km
18 Ryszard Cierniewski 1968 Dobrzyca BS TRUCHTACZ DOBRZYCA 10km
19 Paweł Czuchra 1963 Ostrów Wielkopolski 5km
20 Tomasz Deresiński 1977 Topola-Osiedle KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 5km
21 Patrycja Domagała 1997 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn 10km
22 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski 10km
23 Anna Dworzyńska 1981 Gostyń 5km
24 adam dworzyński 1985 koźmin wlkp. 5km
25 Angelina Dymalska 1982 Biadki 5km
26 Paweł Dzikowski 1970 Krotoszyn 10km
27 Paula Faner-Szczepańska 1989 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
28 Damian Filipiak 1992 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk / KKS Biały Orzeł Koźmin 10km
29 Jakub Furman 2000 Gostyń WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
30 Michał Garsztka 1997 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega 10km
31 Karol Gmuriwski 1994 Krotoszyn 10km
32 Robert Gmurowski 1992 Krotoszyn 10km
33 Joanna Góralska 1980 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
34 Marcin Grabowski 1981 Pleszew 5km
35 Elżbieta Gruszczyńska 1983 Witaszyce Jestem od Romka 5km
36 Łukasz Grzelak 1980 Koźmin Wielkopolski 5km
37 Piotr Grzempowski 1988 Smoszew ks krotosz krotoszyn 10km
38 Błażej Grzemski 1988 Borek Wielkopolski KB MIŚ BOREK WLKP. 5km
39 Justyna Grzesiek 1987 Jarocin Medic Team 5km
40 Tomasz Grzymislawski 1977 Kobylin Jutrosiński klub biegaczy 10km
41 Joanna Guźniczak 1983 Rozdrazew 10km
42 Łukasz Ide 1987 Tomnice FOUR RUNNER KROTOSZYN 10km
43 Monika Jadczak 2001 Krotoszyn CTS 5km
44 Anita Jadczak 1978 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
45 Monika Jańczak 1986 Krotoszyn 5km
46 Adam Janicki 1981 Koźmin Koźmin Biega 10km
47 Karol Jankowiak 1982 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega 10km
48 Jacek Jarocki 1979 Krotoszyn FOUR RUNNER KROTOSZYN 10km
49 Michał Jarosz 1981 Suśnia Koźmin Biega 10km
50 Jan Jaruzel 1971 Tomnice KS Krotosz Krotoszym 10km
51 Natalia Jasiak 1986 Krotoszyn 5km
52 Łukasz Jasiak 1986 Krotoszyn FOUR RUNNER KROTOSZYN 10km
53 Szymon Kabat 1973 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
54 Karolina Kaczmarek 1984 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
55 Marcin Kaczmarek 1984 Krotoszyn 5km
56 Katarzyna Kaczmarek 1982 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 10km
57 Patryk Karwik 1992 Zduny ks krotosz krotoszyn 10km
58 Mirosław Karwik 1963 Zduny 5km
59 Krzysztof Kasprzak 1968 Kobierno KS Krotosz Krotoszym 10km
60 Robert Kaźmierczak 1991 Poznań 5km
61 Paulina Klarczyk 1991 Biadki 10km
62 Tomasz Klarczyk 1994 Biadki 5km
63 Tomasz Knapik 1984 Krotoszyn KS Krotoszyn Krotoszyn 10km
64 Jan Knapik 1959 Krotoszyn 5km
65 Włodzimierz Knie 1982 SUCHA SUCHA - ŻERKÓW 10km
66 Mateusz Konieczny 1991 Krotoszyn 10km
67 Kamil Konieczny 1997 Kobierno ks krotosz krotoszyn 10km
68 Bogumił Kostka 1980 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszym 10km
69 Ewa Kotarska-Berek 1986 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
70 Marta Kotecka 2001 Witaszyce 10km
71 Marcin Kowański 1973 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega 10km
72 Adam Kozanecki 1971 Kalisz Morsy Gołuchów 10km
73 Grzegorz Kroczak 1984 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA 10km
74 Aleksandra Król 2006 Koźmin Wielkopolski AP Biały Orzeł Koźmin 5km
75 RYSZARD KRUPIŃSKI 1947 KOTLIN TEAM PLESZEW 5km
76 Andrzej Krzyżaniak 1974 Rozdrażew 10km
77 Adam Kubiak 1994 Łubowo 10km
78 Julia Kubisiak 2002 Książ Wielkopolski 5km
79 Paweł Kulas 1983 Krotoszyn 5km
80 Weronika Kulas 1982 Krotoszyn 5km
81 Wiktoria Kurka 2007 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
82 Mateusz Lewandowicz 1994 Dobrzyca BS TRUCHTACZ DOBRZYCA 10km
83 Maciej Lewandowicz 1982 Potarzyca 10km
84 Mateusz Lorenz 2000 Świnków 5km
85 Alicja Lubańska 1968 Bukowice DTR BIEGA / MARIO TEAM 10km
86 Magdalena Majchrzak 1972 Koźmin Wielkopolski 5km
87 Artur Marciniak 1983 Koźmin Wielkopolski 5km
88 Artur Marek 1973 Zduny ks krotosz krotoszyn 10km
89 Arkadiusz Mazur 1988 Biadki 10km
90 Arkadiusz Medyński 1973 Jutrosin Team Jutrosin 10km
91 Piotr Mrowicki 1967 Kościelna wieś Supermaratonlńczyk 5km
92 Patryk Mroziński 1993 Witaszyce Dąbrowski Team/16 batalion remontu lotnisk 5km
93 Łukasz Naglak 1982 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega 10km
94 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega 10km
95 Adriana Nowicka 1992 Jarocin 16 Batalion Remontu Lotnisk / Biegacze Jarocin 10km
96 Szymon Okrutnik 1992 Krotoszyn WITKOWSKI RUNNING TEAM 5km
97 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn KS Krotosz Krotoszym 10km
98 Mateusz Oziemkowski 1994 Września 10km
99 Michał Pabich 1989 Koźmin Wielkopolski AP Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 5km
100 Paweł Pabich 1996 Krotoszyn 10km

Strony