Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Ewa Krokocka 1986 Strzelce Kraj
102 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie FSD RUN
103 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń Budzyńskie Dziki
104 Magdalena Kubiś 1980 DRAWSKI Młyn Biegacze Józefa Noji
105 Wioletta Kuczyńska 1985 Przytoczna Wierzbicki Running Projekt
106 Wiktoria Kuśmierek 2003 Wałcz
107 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki
108 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna
109 Mariusz Kwaśnik 1978 gorzów wlkp Wierzbicki Running Project
110 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe 42 Solectwo Kwiejce Nowe
111 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski
112 Mirosław Lasota 1953 Wałcz
113 Irena Lasota 1951 Wałcz
114 Barbara Leniar 1985 Krzyż Wielkopolski
115 Mateusz Leśniak 1991 Choszczno
116 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk
117 Zbigniew Lewandowski 1983 Murzynowo
118 MIECZYSŁAW LISEK 1959 LWÓWEK WLKP KM LWÓWEK
119 Agnieszka Lubasińska 1982 Stargard
120 Tomasz Lubasiński 1977 Stargard
121 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
122 Anna Majkut 1988 PIŁA Team TERMINATORun
123 PIOTR MAJZLIK 1982 DREZDENKO Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
124 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM
125 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DRERZDENKO
126 Damian Mrozek 1996 Piła Thule Group
127 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
128 Jakub Mumot 1995 Wieleń
129 Magda Musiał-Wilk 1983 Krzyż Wielkopolski Team Atomówki
130 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
131 Jan Myszkowski 1958 Wałcz 1958
132 Cezary Najderek 1971 Zalasewo
133 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
134 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
135 Tomasz Niezborała 1987 Krzyż Wielkopolski
136 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
137 Zbigniew Nowak 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
138 Magdalena Nowak 1980 Krzyż Wielkopolski
139 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
140 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL GORZÓW WLKP.
141 Bartłomiej Okoński 1994 Rokietnica ***** ***
142 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
143 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
144 Tomasz Ostajewski 1975 LWÓWEK TEAM BEROTU
145 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
146 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko Braciak Team
147 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko Braciak Team
148 Piotr Piechaczyk 1976 Krzyż Wielkopolski Thule Group
149 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
150 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski aktywni
151 Agnieszka Piórkowska 1981 Lipiany Triathlon Lipiany
152 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
153 Tomasz Pniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
154 Michał Początek 1955 Piła
155 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS
156 Piotr Rajewski 1986 Bytkowo Sportowy Team Żabki
157 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek
158 Jacek Ratajczak 1976 Kołądek Thule Group
159 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie Dąb
160 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
161 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team Terminator Run
162 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN Kórnik
163 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
164 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko # Biegacze Józefa Noji
165 Ewelina Salwa 1983 Piła
166 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście
167 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka
168 Robert Sikora 1962 Barlinek HRmax Barlinek
169 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
170 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
171 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz Prawie nie biegam ;)
172 MACIEJ SOLOCH 1991 WRONKI @wronieckibiegacz
173 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Biegacze Józefa Noji
174 Anna Spolankiewicz 1988 Drezdenko
175 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek
176 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningi sportowego Stachowscy
177 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp K. B. AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
178 Marcin Stokowski 1986 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
179 Robert Stołowski 1976 Wieleń
180 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna
181 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
182 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
183 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
184 Kornelia Szewczyk 1998 Gorzów Wielkopolski
185 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
186 Kamil Szymanek 1995 Piła Team TERMINATORun
187 Adam Tuński 1980 Trzcianka
188 Sławomir Tuta 1985 Wieleń
189 Piotr Tytus 1985 Gorzów Wlkp. P.A.K.T
190 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN
191 Paulina Wasielewska 1997 Police UKL
192 Adrian Waszak 1995 Lubasz KAMA Run Czarnów
193 Rafał Wałdoch 1994 Wałcz Team TERMINATORun
194 Maria Wesoła 1982 Lwówek Rozbiegany Lwówek
195 Maria Wesoła 1982 Lwówek Rozbiegany Lwówek
196 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
197 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
198 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
199 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście
200 Maria Wojtaś 2000 Krzyż Wielkopolski FSD LANDRYNY

Strony