Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny
2 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
3 Marcin Żyliński 1995 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
4 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN
5 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
6 Piotr Zieliński 1982 Wałcz Team TERMINATORun
7 Anna Zielińska 1972 Łobez Trucht Łobez
8 Dariusz Zatorski 1970 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
9 Amelia Zatorska 2003 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
10 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO
11 Ewa Wyrwa 1976 Drezdenko FSD LANDRYNY
12 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście
13 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji
14 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
15 Artur Wojtukiewicz 1979 Gliwice
16 Maria Wojtaś 2000 Krzyż Wielkopolski FSD LANDRYNY
17 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście
18 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
19 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
20 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
21 Maria Wesoła 1982 Lwówek Rozbiegany Lwówek
22 Maria Wesoła 1982 Lwówek Rozbiegany Lwówek
23 Rafał Wałdoch 1994 Wałcz Team TERMINATORun
24 Adrian Waszak 1995 Lubasz KAMA Run Czarnów
25 Paulina Wasielewska 1997 Police UKL
26 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN
27 Piotr Tytus 1985 Gorzów Wlkp. P.A.K.T
28 Sławomir Tuta 1985 Wieleń
29 Adam Tuński 1980 Trzcianka
30 Kamil Szymanek 1995 Piła Team TERMINATORun
31 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
32 Kornelia Szewczyk 1998 Gorzów Wielkopolski
33 Marcin Szczukocki 1994 Jastrowie Team TERMINATORun
34 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
35 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
36 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna
37 Robert Stołowski 1976 Wieleń
38 Marcin Stokowski 1986 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
39 Mariusz Staniewicz 1982 Krzyż Wlkp K. B. AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
40 Monika Stachowska 1990 Piła Akademia Treningi sportowego Stachowscy
41 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek
42 Anna Spolankiewicz 1988 Drezdenko
43 Patryk Sopata 1995 Drezdenko Biegacze Józefa Noji
44 MACIEJ SOLOCH 1991 WRONKI @wronieckibiegacz
45 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz Prawie nie biegam ;)
46 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
47 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
48 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka
49 Robert Sikora 1962 Barlinek HRmax Barlinek
50 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście
51 Ewelina Salwa 1983 Piła
52 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko # Biegacze Józefa Noji
53 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
54 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN Kórnik
55 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team Terminator Run
56 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
57 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie Dąb
58 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek
59 Jacek Ratajczak 1976 Kołądek Thule Group
60 Piotr Rajewski 1986 Bytkowo Sportowy Team Żabki
61 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS
62 Michał Początek 1955 Piła
63 Tomasz Pniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
64 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
65 Agnieszka Piórkowska 1981 Lipiany Triathlon Lipiany
66 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski aktywni
67 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
68 Piotr Piechaczyk 1976 Krzyż Wielkopolski Thule Group
69 Łukasz Piczak 1992 Przynotecko Braciak Team
70 Mateusz Piczak 1999 Przynotecko Braciak Team
71 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
72 Tomasz Ostajewski 1975 LWÓWEK TEAM BEROTU
73 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
74 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
75 Bartłomiej Okoński 1994 Rokietnica ***** ***
76 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL GORZÓW WLKP.
77 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
78 Zbigniew Nowak 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
79 Magdalena Nowak 1980 Krzyż Wielkopolski
80 Tomasz Niezborała 1987 Krzyż Wielkopolski
81 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
82 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
83 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
84 Cezary Najderek 1971 Zalasewo
85 Jan Myszkowski 1958 Wałcz 1958
86 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
87 Magda Musiał-Wilk 1983 Krzyż Wielkopolski Team Atomówki
88 Jakub Mumot 1995 Wieleń
89 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
90 Damian Mrozek 1996 Piła Thule Group
91 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DRERZDENKO
92 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM
93 PIOTR MAJZLIK 1982 DREZDENKO Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
94 Anna Majkut 1988 PIŁA Team TERMINATORun
95 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
96 Tomasz Lubasiński 1977 Stargard
97 Agnieszka Lubasińska 1982 Stargard
98 MIECZYSŁAW LISEK 1959 LWÓWEK WLKP KM LWÓWEK
99 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk
100 Zbigniew Lewandowski 1983 Murzynowo

Strony