Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
2 Joanna Adamczak 1985 Śmiłowo KB Szamotuły
3 Marta Andrejczuk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
4 Piotr Andrejczuk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
5 Karol Banaszewski 1982 Krzyż Wielkopolski Thule Group
6 Wioleta Baniel 1991 Kostrzyn nad Odrą Ślęzak Team
7 Oliwier Bartosik 2004 Barlinek HRmax Barlinek
8 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
9 Marek Bednarski 1990 Gorzów Wlkp Team Kopeć
10 Paweł Berg 1980 Wieleń
11 Iwona Berg-Nowakowska 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
12 Filip Betański 1990 Piła Thule Group
13 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM
14 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo Triathlon Lipiany
15 Lukasz Bierski 1977 Szczecin
16 Marcin Boracki 1980 Krzyż Wielkopolski Thule Group
17 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
18 Sylwia Błoch 1988 Piłka Biegacze Józefa Noji
19 Marcin Charowski 1980 Stargard
20 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Triathlon Lipiany
21 Kazimierz Chwirot 1971 Lwówek Rozbiegany Lwówek
22 Mikołaj Czechowicz 2003 Piła PLKS GWDA PIŁA
23 Marcin Czerwiński 1993 Łokacz Mały
24 Artur Dąbek 1983 Stargard
25 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
26 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
27 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
28 Artur Dawiskiba 1976 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
29 Justyna Dawiskiba 1977 DREZDENKO
30 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
31 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark
32 Jerry Dobosz 1972 Szczecin KenyanRUN.com
33 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew ZMCZĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
34 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
35 Dominik Domina 1997 Wieleń Team Atomówki
36 Radosław Dominiak 1988 Kawczyn
37 Zygmunt Draczyński 1948 Łobez Trucht Łobez
38 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn
39 Janusz Dubiel 1965 Krzyż Wielkopolski
40 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
41 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
42 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie Biegacze Józefa Noji
43 Paulina Dymek 2003 Pęckowo # Biegacze Józefa Noji
44 Paweł Dymek 1980 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
45 Łukasz Fabiański 1995 Międzychód #zaliniametyteam
46 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce 17 WBZ Wierzbicki Running Project
47 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
48 Martyna Gapska 1998 Krzyż Wielkopolski
49 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
50 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
51 Paweł Garstka 1988 Romanowo Dolne Wolf Team
52 Łukasz Garsztka 1981 Wieleń
53 Karolina Gawrońska 1983 Krzyz Wielkopolski
54 Tomasz Gawroński 1980 Krzyz Wielkopolski
55 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 TEAM
56 Rafał Glegoła 1984 Trzcianka
57 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
58 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
59 Marek Graffunder 1984 Strzelce Krajeńskie FSD RUN DRERZDENKO
60 Mateusz Graś 1989 Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
61 Filip Graś 1992 Piła
62 Krystian Graś 1984 Krzyż Wielkopolski
63 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
64 Dobromiła Haj 1975 Buk
65 Tomasz Haj 1974 Buk
66 Maciej Haremza 1984 Daszewice Adidas Runners Poznań
67 Piotr Harhaj 1984 Smogolice
68 Małgorzata Helak 1981 Średnica
69 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
70 Jarosław Hryncewicz 1976 Piła 4 Run Team Piła
71 Anna Hryncewicz 1972 Piła 4 Run Team Piła
72 Sylwia Humenuk 1983 Czarnków Tema - Ujście
73 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DRERZDENKO
74 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
75 Michał Janczarek 1989 Dzikówko HRmax Barlinek
76 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek
77 Maciej Jaworski 1981 Piła Team TERMINATORun
78 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
79 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
80 Damian Kabat 1989 Stargard ASICS POLAND
81 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko
82 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM
83 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo
84 Przemysław Kasperczak 1987 Niekursko
85 Robert Kazidróg 1978 Stargard Rogiewicz Running Team
86 Ryszard Kałużny 1955 Mostkowo Triathlon Lipiany
87 Gerd Koal 1952 Cottbus
88 Piotr Kornacki 1980 Wieleń Aktywni Krzyż Wielkopolski
89 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
90 Jakub Kowal 1995 Wieleń
91 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
92 Paulina Kowalczyk 1983 GORZÓW WLKP. Zmęczeni na starcie
93 Michał Kowalczyk 1987 Gorzów Wlkp. HRmax Barlinek
94 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń
95 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły
96 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #BIEGACZE
97 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań UKS Diament Godów
98 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
99 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
100 Przemysław Krawczyński 1993 Krzyż Wlkp

Strony