Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
2 Adam Tuński 1980 Trzcianka
3 Adrian Waszak 1995 Lubasz KAMA Run Czarnów
4 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
5 Agnieszka Piórkowska 1981 Lipiany Triathlon Lipiany
6 Agnieszka Lubasińska 1982 Stargard
7 Amelia Zatorska 2003 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
8 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
9 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo Triathlon Lipiany
10 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko # Biegacze Józefa Noji
11 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM
12 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN
13 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
14 Anna Zielińska 1972 Łobez Trucht Łobez
15 Anna Nawojczyk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
16 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 TEAM
17 Anna Hryncewicz 1972 Piła 4 Run Team Piła
18 Anna Spolankiewicz 1988 Drezdenko
19 Anna Majkut 1988 PIŁA Team TERMINATORun
20 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DRERZDENKO
21 Artur Dawiskiba 1976 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
22 Artur Dąbek 1983 Stargard
23 Artur Wojtukiewicz 1979 Gliwice
24 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
25 Barbara Leniar 1985 Krzyż Wielkopolski
26 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Triathlon Lipiany
27 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk
28 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski
29 Bartłomiej Okoński 1994 Rokietnica ***** ***
30 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
31 Cezary Najderek 1971 Zalasewo
32 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo
33 Damian Mrozek 1996 Piła Thule Group
34 Damian Kabat 1989 Stargard ASICS POLAND
35 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
36 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
37 Dariusz Zatorski 1970 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
38 Dawid Pigłowski 1982 Gorzów Wielkopolski Kania Team
39 Dobromiła Haj 1975 Buk
40 Dominik Domina 1997 Wieleń Team Atomówki
41 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
42 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
43 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
44 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
45 Ewa Wyrwa 1976 Drezdenko FSD LANDRYNY
46 Ewa Sawińska 1985 Ujście Team Ujście
47 Ewa Krokocka 1986 Strzelce Kraj
48 Ewelina Salwa 1983 Piła
49 Filip Graś 1992 Piła
50 Filip Betański 1990 Piła Thule Group
51 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
52 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DRERZDENKO
53 Gerd Koal 1952 Cottbus
54 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście
55 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
56 Grzegorz Rózga 1994 Wałcz Team Terminator Run
57 Grzegorz Woźniak 1985 Krajenka Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Krajence
58 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
59 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
60 Irena Lasota 1951 Wałcz
61 Iwona Berg-Nowakowska 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
62 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew ZMCZĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
63 Jacek Ratajczak 1976 Kołądek Thule Group
64 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
65 Jakub Kowal 1995 Wieleń
66 Jakub Mumot 1995 Wieleń
67 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna ---
68 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
69 Jan Myszkowski 1958 Wałcz 1958
70 Janusz Dubiel 1965 Krzyż Wielkopolski
71 Jarosław Hryncewicz 1976 Piła 4 Run Team Piła
72 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
73 Jerry Dobosz 1972 Szczecin KenyanRUN.com
74 Joanna Adamczak 1985 Śmiłowo KB Szamotuły
75 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko
76 Justyna Dawiskiba 1977 DREZDENKO
77 Kamil Szymanek 1995 Piła Team TERMINATORun
78 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
79 Karol Banaszewski 1982 Krzyż Wielkopolski Thule Group
80 Karolina Wylegała 1998 Ujście Team Ujście
81 Karolina Gawrońska 1983 Krzyz Wielkopolski
82 Karolina Kozłowska 1983 Poznań #BIEGACZE
83 Katarzyna Fieńko 1989 Pełczyce 17 WBZ Wierzbicki Running Project
84 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
85 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL GORZÓW WLKP.
86 Kazimierz Chwirot 1971 Lwówek Rozbiegany Lwówek
87 Kinga Wierciak 1992 Ujście Team Ujście
88 Kornelia Szewczyk 1998 Gorzów Wielkopolski
89 Krystian Graś 1984 Krzyż Wielkopolski
90 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn
91 Krzysztof Pertek 1985 Krzyż Wlkp. KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
92 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki
93 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły
94 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
95 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
96 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
97 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
98 Lukasz Bierski 1977 Szczecin
99 Maciej Haremza 1984 Daszewice Adidas Runners Poznań
100 Maciej Jaworski 1981 Piła Team TERMINATORun

Strony