Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Zygmunt Draczyński 1948 Łobez Trucht Łobez
2 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL GORZÓW WLKP.
3 Irena Lasota 1951 Wałcz
4 Tadeusz Plata 1951 Szczecin maratonczyk team szczecin
5 Gerd Koal 1952 Cottbus
6 Mirosław Lasota 1953 Wałcz
7 Ryszard Kałużny 1955 Mostkowo Triathlon Lipiany
8 Michał Początek 1955 Piła
9 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
10 Jan Myszkowski 1958 Wałcz 1958
11 Kazimierz Skiera 1958 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
12 Roman Rożkowski 1958 Śrem ID PAN Kórnik
13 MIECZYSŁAW LISEK 1959 LWÓWEK WLKP KM LWÓWEK
14 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
15 Robert Sikora 1962 Barlinek HRmax Barlinek
16 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
17 Waldemar Janiszewski 1963 Lwówek Rozbiegany Lwówek
18 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko
19 Janusz Dubiel 1965 Krzyż Wielkopolski
20 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
21 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna
22 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
23 Wojciech Rojek 1969 Górki Noteckie Dąb
24 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 TEAM
25 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
26 Andrzej Sacharczuk 1969 Drezdenko # Biegacze Józefa Noji
27 Grażyna Witoch 1969 Ujście Team Ujście
28 Piotr Kwita 1969 Kwiejce Nowe 42 Solectwo Kwiejce Nowe
29 Dariusz Zatorski 1970 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
30 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
31 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
32 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
33 Iwona Dobrowolska 1971 Dobiegniew ZMCZĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW
34 Kazimierz Chwirot 1971 Lwówek Rozbiegany Lwówek
35 Cezary Najderek 1971 Zalasewo
36 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
37 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna
38 Anna Zielińska 1972 Łobez Trucht Łobez
39 Jerry Dobosz 1972 Szczecin KenyanRUN.com
40 Anna Hryncewicz 1972 Piła 4 Run Team Piła
41 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM
42 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
43 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
44 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
45 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
46 Krzysztof Kutka 1974 Wyszyny Budzyńskie Dziki
47 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie FSD RUN
48 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
49 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
50 Tomasz Pniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
51 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
52 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
53 Tomasz Haj 1974 Buk
54 Tomasz Radtka 1974 Łobżenica LZS
55 Tomasz Ostajewski 1975 LWÓWEK TEAM BEROTU
56 Arkadiusz Iwanowski 1975 Zwierzyn FSD RUN DRERZDENKO
57 Dobromiła Haj 1975 Buk
58 Sabina Stachnik 1975 Barlinek HRmax Barlinek
59 Adam Machowina 1975 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
60 Robert Stołowski 1976 Wieleń
61 Piotr Piechaczyk 1976 Krzyż Wielkopolski Thule Group
62 Elwira Kosicka 1976 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
63 Marta Andrejczuk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
64 Artur Dawiskiba 1976 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
65 Daniel Nawojczyk 1976 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP
66 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
67 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski
68 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
69 Ewa Wyrwa 1976 Drezdenko FSD LANDRYNY
70 Jarosław Wieczorek 1976 Trzcianka Mg RUNNING TEAM
71 Jacek Ratajczak 1976 Kołądek Thule Group
72 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM
73 Przemysław Bartosik 1976 Barlinek HRmax Barlinek
74 Andrzej Biernacki 1976 Mostkowo Triathlon Lipiany
75 Jarosław Hryncewicz 1976 Piła 4 Run Team Piła
76 Daniel Łatuszyński 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
77 Sebastian Pintera 1977 Krzyż Wielkopolski aktywni
78 Lukasz Bierski 1977 Szczecin
79 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
80 Tomasz Lubasiński 1977 Stargard
81 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
82 Mariusz Sikora 1977 Piłka sołectwo piłka
83 Justyna Dawiskiba 1977 DREZDENKO
84 Małgorzata Sokółka 1977 Kwilcz Prawie nie biegam ;)
85 Paweł Hermaszczuk 1977 Budzyń Budzyńskie Dziki
86 Mariusz Kwaśnik 1978 gorzów wlkp Wierzbicki Running Project
87 Zbigniew Nowak 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
88 Robert Kazidróg 1978 Stargard Rogiewicz Running Team
89 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły
90 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
91 Artur Wojtukiewicz 1979 Gliwice
92 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
93 Marcin Organka 1979 Węgorzyno Trucht Łobez
94 Marcin Kozłowski 1979 Poznań #BIEGACZE
95 SEBASTIAN ŁUKASZEWSKI 1979 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny
96 Bartosz Chowanski 1979 Lipiany Triathlon Lipiany
97 Magdalena Nowak 1980 Krzyż Wielkopolski
98 Adam Tuński 1980 Trzcianka
99 Marcin Charowski 1980 Stargard
100 Piotr Andrejczuk 1980 Krzyż Wielkopolski KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP

Strony