Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dorośli

Łącznie zapisanych: 215
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Mirosław Lasota 1953 Wałcz
2 Bartłomiej Lewandowski 1996 Wyrzysk
3 Artur Dąbek 1983 Stargard
4 Radosław Dominiak 1988 Kawczyn
5 Michał Początek 1955 Piła
6 Sławomir Tuta 1985 Wieleń
7 Jakub Filipiak 1992 Osiek nad Notecią
8 Tomasz Gawroński 1980 Krzyz Wielkopolski
9 Irena Lasota 1951 Wałcz
10 Bartłomiej Lala 1976 Krzyż Wielkopolski
11 Mateusz Kowalski 1984 Wieleń
12 Lukasz Bierski 1977 Szczecin
13 Małgorzata Ratajczak 1983 Kałądek
14 Tomasz Haj 1974 Buk
15 Karolina Gawrońska 1983 Krzyz Wielkopolski
16 Marcin Czerwiński 1993 Łokacz Mały
17 Przemysław Kasperczak 1987 Niekursko
18 Jakub Kowal 1995 Wieleń
19 Tomasz Niezborała 1987 Krzyż Wielkopolski
20 Gerd Koal 1952 Cottbus
21 Krystian Graś 1984 Krzyż Wielkopolski
22 Krzysztof Janasiak 1976 Szamotuły
23 Janusz Dubiel 1965 Krzyż Wielkopolski
24 Barbara Leniar 1985 Krzyż Wielkopolski
25 Justyna Dawiskiba 1977 DREZDENKO
26 Jakub Mumot 1995 Wieleń
27 Marcin Charowski 1980 Stargard
28 Ewa Krokocka 1986 Strzelce Kraj
29 Mateusz Leśniak 1991 Choszczno
30 Joanna Kaczmarek 1965 Drezdenko
31 Krystyna Drózd 1980 Drawski Młyn
32 Ewelina Salwa 1983 Piła
33 Martyna Gapska 1998 Krzyż Wielkopolski
34 Robert Stołowski 1976 Wieleń
35 Mariusz Dembowski 1983 Lidzbark
36 Łukasz Garsztka 1981 Wieleń
37 Piotr Harhaj 1984 Smogolice
38 Kornelia Szewczyk 1998 Gorzów Wielkopolski
39 Filip Graś 1992 Piła
40 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo
41 Cezary Najderek 1971 Zalasewo
42 Paweł Berg 1980 Wieleń
43 Anna Spolankiewicz 1988 Drezdenko
44 Tomasz Lubasiński 1977 Stargard
45 Rafał Glegoła 1984 Trzcianka
46 Małgorzata Helak 1981 Średnica
47 Adam Tuński 1980 Trzcianka
48 Wiktoria Kuśmierek 2003 Wałcz
49 Artur Wojtukiewicz 1979 Gliwice
50 Agnieszka Lubasińska 1982 Stargard
51 Magdalena Nowak 1980 Krzyż Wielkopolski
52 Dobromiła Haj 1975 Buk
53 Przemysław Krawczyński 1993 Krzyż Wlkp
54 Zbigniew Lewandowski 1983 Murzynowo
55 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. BBL GORZÓW WLKP.
56 Piotr Strzesak 1956 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
57 Grzegorz Dobrowolski 1969 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
58 Marcin Stokowski 1986 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
59 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
60 Filip Górecki 1986 Gorzów Wlkp. Wierzbicki Running Project
61 PIOTR MAJZLIK 1982 DREZDENKO Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
62 Rafał Judkowiak 1979 Pęckowo Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
63 Dariusz Zatorski 1970 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
64 Amelia Zatorska 2003 Drezdenko Salon Fryzjerski Styl Drezdenko
65 Marcin Dębski 1976 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
66 Tomasz Pniewski 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
67 Zbigniew Nowak 1978 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
68 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
69 Anna Dawiskiba 1985 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
70 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
71 Artur Dawiskiba 1976 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
72 Liliana Żmija 1990 Zwierzyn FSD RUN DREZDENKO
73 Artur Wieczorek 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
74 Radosław Niezborała 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
75 Sylwia Zakrzewska 1986 Szczecin FSD RUN DREZDENKO
76 Jacek Gwóźdź 1989 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
77 Edyta Dukaczewska 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
78 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
79 Sebastian Dukaczewski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
80 Paweł Dymek 1980 Drawsko KB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
81 Mateusz Graś 1989 Krzyż KB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.
82 Mikołaj Czechowicz 2003 Piła PLKS GWDA PIŁA
83 Norbert Zodrow 2001 Chodzież PCH_RUN
84 Halina Kołda 1962 Chodzież PCH_RUN
85 Angelika Wachowicz 1996 Chodzież PCH_RUN
86 Ewa Bylewska 1974 Trzcianka 3:33 TEAM
87 Hubert Odwrot 1971 Trzcianka 3:33 TEAM
88 Andrzej Bielecki 1972 Trzcianka 3:33 TEAM
89 Anna Glazer 1969 Trzcianka 3:33 TEAM
90 Piotr Kaczmarzewski 1976 Trzcianka 3:33 TEAM
91 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
92 Witold Mąka 1990 Trzcianka 3:33 TEAM
93 Lucjan Rutkowski 1961 Trzcianka 3:33 TEAM
94 Joanna Adamczak 1985 Śmiłowo KB Szamotuły
95 Krzysztof Kozikowski 1978 Szamotuły KB Szamotuły
96 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
97 Paulina Wasielewska 1997 Police UKL
98 Marek Królak 1974 Strzelce Krajeńskie FSD RUN
99 Marek Bednarski 1990 Gorzów Wlkp Team Kopeć
100 Sławomir Kużaj 1965 Piła Sailing Team Ferajna

Strony