Lista startowa - VIII BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - rywalizacja dzieci

Łącznie zapisanych: 84
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dziecko pracownika firmy Patria-Top Sp.z o.o. lub MMJ Sp.z o.o.
1 Kosmatka Anna 2010 Piła 64-920 nie
2 Bartłomiej Balbierz 2019 Krzyż Wielkopolski nie
3 Filip Balbierz 2014 Krzyż Wielkopolski nie
4 Michał Barczyński 2010 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
5 Marcelina Barmuta 2011 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
6 Amelia Bębnowska 2010 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
7 Eleonora Bierska 2015 Szczecin nie
8 Ernest Bierski 2007 Szczecin nie
9 Michalina Borowska 2010 KRZYŻ nie
10 Ignacy Borowski 2012 Krzyż nie
11 Bartosz Bździel 2011 Krzyż Wielkopolski nie
12 Aleksander Bździel 2008 Krzyż Wielkopolski nie
13 Piotr Cybulski 2014 Krzyż Wlkp. tak
14 Jan Cybulski 2018 Krzyż Wlkp. tak
15 Tymon Cybulski 2018 Krzyż Wlkp. tak
16 Nikodem Cybulski 2021 Krzyż Wlkp. tak
17 Ignacy Czerwiński 2019 Łokacz Mały nie
18 Wojciech Drózd 2013 Drawski Młyn Akademia Lubuszanin tak
19 Martyna Drózd 2014 Drawski Młyn tak
20 Maksymilian Drózd 2013 Poznań nie
21 Eryk Furgała 2013 Bielsko nie
22 Amelia Furgała 2018 Bielsko nie
23 Anna Gawrońska 2014 Krzyz Wielkopolski tak
24 Aleksander Gawroński 2012 Krzyz Wielkopolski tak
25 Daniel Gawroński 2019 Krzyz Wielkopolski tak
26 Jakub Glegoła 2011 Trzcianka nie
27 Jan Glegoła 2016 Trzcianka nie
28 Kornelia Górna 2020 Drezdenko nie
29 Wojciech Graś 2020 Piła nie
30 Julia Graś 2018 Krzyż nie
31 Tomasz Grembowski 2012 Krzyż Wielkopolski Drawa Krzyż nie
32 Nikola Haufa 2012 Krzyż Wlkp. nie
33 Paskal Hoffman 2008 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
34 Szymon Hryncewicz 2008 Piła Technikum Kolejowe Bydgoszcz nie
35 FILIP Jakubowski 2014 Sulęcin nie
36 Miłosz Janiszewski 2017 Wieleń nie
37 Zofia Jaroszewicz 2009 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
38 Marcelina Kaczmarek 2010 Trzcianka PLKS GWDA PIŁA nie
39 Franciszek Kina 2017 Krzy nie
40 Gabriel Konieczny 2019 Krzyż Wlkp nie
41 Franciszek Konieczny 2017 Krzyż Wlkp nie
42 Oliwia Kośmider 2011 Wieleń SP2 Wieleń nie
43 Hanna Kośmider 2016 Wieleń SP 1 Wieleń nie
44 Robert Kośmider 2018 Wieleń nie
45 Amelia Kowal 2016 Drawsko nie
46 Emilia Kowalska 2009 Wieleń nie
47 Kaja Kozłowska 2013 Krzyż Wlkp. nie
48 Kajetan Krawczyński 2019 Krzyż Wlkp tak
49 Michalina Krygowska 2018 Wieleń tak
50 Bartosz Krygowski 2014 Wieleń tak
51 Jan Krzysztofik 2016 Człopa nie
52 Wojciech Lisewski 2015 Krzyż Wielkopolski nie
53 Alicja Mąka 2015 Trzcianka 3:33 TEAM nie
54 Franciszek Mąka 2018 Trzcianka 3:33 TEAM nie
55 Konrad Manyś 2015 Wieleń nie
56 Adam Matkowski 2015 Krzyz nie
57 Stanisław Mielnik 2018 Dębowiec nie
58 Alan Muchel 2011 Krzyż Wielkopolski nie
59 Antoni Niezborała 2016 Krzyż Wlkp. nie
60 Franciszek Nowak 2011 Krzyż Wielkopolski nie
61 Lena Pankowska 2013 Krzyż Wielkopolski nie
62 Dawid Perski 2008 Piła PLKS GWDA PIŁA nie
63 Wiktor Rębacz 2011 Międzychód nie
64 Zuzia Rębacz 2015 Międzychód nie
65 Piotr Różański 2011 Krzyż Wlkp KB Aktywni Krzyż nie
66 Mikołaj Rusin 2014 Krzyż Wielkopolski nie
67 Aleksandra Rusin 2020 Krzyż Wielkopolski nie
68 Weronika Sobota 2009 Drawsko # Biegacze Józefa Noji nie
69 Lilianna Sokalska 2014 Trzcianka KAMA Run Czarnków nie
70 Jakub Spolankiewicz 2012 Drezdenko nie
71 Karol Spolankiewicz 2014 Drezdenko nie
72 Oleksandr Teimurov 2019 Krzyż Wielkopolski Nie dot. nie
73 Mieszko Tomczak 2012 Stary Lubsz UKS Czwórka / Szymanowski Team nie
74 Michał Tuta 2012 Wieleń nie
75 Bartosz Tuta 2016 Wieleń nie
76 Maciej Tuta 2011 Wieleń nie
77 Krzysztof Tytus 2016 Gorzów Wlkp. P.A.K.T nie
78 Adam Widman 2016 Wieleń tak
79 Eliana Więckowska 2017 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
80 Veronica Wilk 2016 Krzyż Wielkopolski nie
81 Kuba Wysoczański 2012 Krzyż nie
82 Szymon Wysoczański 2019 Krzyż Wielkopolski nie
83 Alicja Zawileńska 2011 Krzyż Wielkopolski nie
84 Maksymilian Łukaszewski 2017 Stargard Stargardzki Klub Lekkoatletyczny nie