Lista startowa - 5-tka dla Autyzmu

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Andrzejewski 2004 Niechanowo
2 Monika Bartkowiak 1978 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
3 Artur Bartkowiak 1983 Szczytniki Duchowne
4 Magdalena Bartkowiak 1984 Szczytniki Duchowne
5 Dorota Bembnowska-Nowaczyk 1984 Plewiska
6 Patrycja Bruch 1997 Gniezno Patryk Bogucki - Strefa Biegania
7 Oliwia Budzyńska 1999 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
8 Aleksandra Budzyńska 2002 Gniezno Dynamic Strong Klub Sportowy Gniezno
9 Adrian Dąbrowski 1992 Gniezno
10 Mateusz Drella 1988 Wierzbiczany
11 Damian Dziencielak 1996 Niechanowo
12 Martyna Filipiak 1992 Gniezno
13 Magdalena Gandurska 1990 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
14 Marcin Grzelak 1979 Gniezno Warto Szkolić
15 Justyna Kamińska 1989 Gniezno Klub sportowy Dynamic Strong Gniezno
16 Daria Karsznia 1996 Bierzglinek
17 Patrycja Karulska 1991 Gowarzewo
18 Elżbieta Kląskała 1980 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
19 Krzysztof Kowalewski 1986 Gniezno Bezokularow.pl
20 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU
21 Piotr Matlak 1972 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
22 Jakub Najmowicz 1992 Gniezno Patryk Bogucki - Strefa Biegania
23 Marcin Nawrot 1991 Pobiedziska
24 Maciej Nowaczyk 1983 Plewiska
25 Ewa Osowiec-Mykowska 1981 Trzemeszno Przedszkole Mali Mistrzowie
26 Agnieszka Ostrowska 1979 Trzemeszno
27 Norbert Pawlowski 1974 Września Szaleni Biegacze Gniezno
28 Ania Pilarska 1988 Gniezno Studio Barre Gniezno
29 Sylwia Przybylska 1977 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
30 Ewa Przybylska 1977 Gniezno
31 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
32 Daria Pytlewska 1999 Pobiedziska
33 Maciej Recki 1988 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
34 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec biegam bo lubię
35 Joanna Rychłowska 1980 Gniezno
36 Łukasz Skorniak 1981 CZERNIEJEWO
37 Angelika Ślachcińska 1976 Gniezno
38 Jarosław Śmiłowski 1984 Gniezno
39 Kinga Spychalska 1985 Bydgoszcz
40 Piotr Sudoł 1992 Poznań
41 Krzysztof Świst 1982 Gniezno Dynamic Strong Gniezno
42 Andrzej Tomczyk 1957 Czerwonak Dynamic Strong Gnieznio
43 Radosław Tomczyk 1987 Gniezno Altom Gniezno
44 Monika Tuchołka 1972 Czerwonak Dynamic Strong Gniezno
45 Barbara Wajs-Cudaj 1985 Trzemesno
46 Filip Warchoł 1992 Żydowo Inalfa Runners
47 Michał Waszak 1985 Gutowo Wielkie Waszak Team
48 Małgosia Wiatrowska 1974 Gniezno VELUX Nordic Walking
49 Małgosia Wiatrowska 1974 Gniezno
50 Kuba Wieczorek 2000 Poznań
51 Ala Wierzelewska 1992 Gniezno Mistrzowski Trening/ Mali Mistrzowie
52 Donata Wiesner Śmiłowska 1985 Gniezno
53 Michał Woźniak 1979 Poznań
54 Agnieszka Zejdlewicz 1985 Gniezno Szaleni Biegacze Gniezno
55 Artur Zieliński 1992 Gniezno
56 Dariusz Łączny 1973 Komorniki