Lista startowa - VI Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Iwona Bojko 1967 Barcin KS Sokol
2 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
3 Julia Dados 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
4 Olga Drajem 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
5 Bogusława Fabjan 1959 Dobroszyce KubisiaTam Oleśnica
6 Arleta Fijor 1989 100 TEAM CZYŚCIK
7 Arleta Fijor 1989 Toruń TEAM CZYŚCIK
8 Ewa Galczak 1974 Janikowo
9 Anna Janicka 1983 Mokre
10 jarek kaczmarek 1966 szczutki TEAM CZYŚCIK
11 ZOFIA KACZMAREK 1962 szczutki TEAM CZYŚCIK
12 Oskar Kaszuba 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
13 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
14 Natalia Klemens 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
15 Karolina Klemens 2002 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
16 Karolina Klemens 2002 Sucharzewo Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
17 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszsno Kijkowe Trzemeszno
18 Agnieszka Kondratowicz 1982 Wąbrzeźno
19 Małgorzata Kozakowska 1971 Rogowo KKS Sokół Gąsawa
20 Maria Krojniak 2003 Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
21 Grażyna Krośnicka 1962 Zawiszyn
22 Kacper Mazurkiewicz 2002 Parlin Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
23 Kacper Mazurkiewicz 2002 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
24 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
25 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
26 ALEKSANDRA NOWAK 1989 SOLEC KUJAWSKI
27 GRZEGORZ Nowak 1975 Piechcin
28 Maria Nowicka 1973 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
29 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
30 Joanna Powroźnik 1991 Głęboczek
31 Teresa Powroźnik 1960 Głęboczek
32 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
33 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
34 Iwona Rybarczyk 1975 Poznań
35 Joanna Rychłowska 1980 Mogilno
36 Dariusz Sapa 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
37 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
38 Marek Skwarski 1965 Płock Dynamic
39 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa
40 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa
41 Olga Sośnicka 2002 Dąbrowa
42 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
43 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
44 Kacper Stawicki 2001 Mierucin Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
45 DARIUSZ Stelmach 1971 CHEŁMŻA ORBEA ST
46 Anita Stelmach 1974 CHEŁMŻA ORBEA ST
47 Hanna Szulc 1970 Poznań
48 Katarzyna Szybczyńska 1969 Gąsawa Klub Sportowy Sokół Gąsawa
49 Franciszek Trzciński 1965 Chełmno Sport i Rekreacja START (Chełmno)
50 Anna Wilk 1974 Warszawa PZU Sport Team
51 Maria Wilk 1950 Warszawa Młode wilki