Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Augustynowicz 1977 Ciechocinek brak
2 Izabela Bąkowska 2001 Gniezno GTT Diament Gniezno
3 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław
4 Agnieszka Binkowska-Bójczuk 1978 Gdańsk
5 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek
6 MAGDALENA BUCZKOWSKA 1980 Strzelno
7 Martyna Cabanska 1999 Barcin
8 Jakub Centka 1998 Złotów Team Święta
9 GRZEGORZ CHOJNICKI 1976 TORUŃ
10 Sławomir Czubachowski 1979 Mogilno
11 Sławomir Czubachowski 1979 Mogilno
12 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA
13 JUSTYNA DRZAZGOWSKA 1983 Jeziora Wielkie
14 Anna Dworek 1984 Szczepanowo
15 Marta Dzielak 1998 Inowrocław SAPER TEAM
16 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
17 JUSTYNA ETTINGER 1979 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
18 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
19 ADAM GROBELNY 1972 Strzelno
20 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
21 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Runnig Team
22 Kamila Gulczewska 1984 Inowrocław
23 Edyta Gładysz 1976 Świecie Gładziorki
24 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo
25 Marta Jakoby 1990 Świekatowo
26 Mateusz Janicki 1983 Dąbrowa
27 Michał Juchniewicz 1977 Nowawieś Pałucka
28 Teresa Kaczmarek 1985 Inowrocław
29 Marek Karólewski 1955 Inowrocław amator - niezrzeszony
30 Angelika Karwowska 1984 Grudziądz Grudziądz
31 Anna Kilich 1978 Inowrocław
32 Joanna Kowalska 1977 Trzemeszno
33 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń
34 Katarzyna Krajewska 1987 Bydgoszcz
35 Katarzyna Krenc 1989 Koło
36 Jadwiga Królikowska 1968 Lipka
37 Angelika Kulczycka 1999 Ostrowo
38 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI
39 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław
40 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław -
41 Katarzyna Lewandowska 1978 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
42 Patrycja Lubocka 2001 Toruń Top Cross Toruń
43 Katarzyna Ludwicka-Siekacz 1993 Bydgoszcz
44 Michał Maciejewski 1977 Poznań Supersportowy TEAM
45 Beata Man 1980 Solec Kujawski
46 Łukasz Marnocha 1983 Żnin
47 Łukasz Marnocha 1983 Wójcin Marnoszki
48 Karolina Michalska 1997 Żnin
49 Adrian Mikołajczak 1990 Strzelno Strzelno Biega
50 Tomasz Mocek 1971 Strzelno Strzelno Biega
51 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin
52 Karolina Moritz 1980 Barcin MORANI Barcin
53 RYSZARD NAGÓRSKI 1956 Ciechocinek
54 Piotr Nawrocki 1971 Mogilno SAPER TEAM
55 Tomasz Nawrocki 1976 Pakośc
56 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
57 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
58 Agnieszka Odrzywolska 1980 Janikowo
59 Robert Osiński 1977 dąbrowa
60 Marcin Osmański 1988 Toruń
61 Bartosz Paradowski 1991 Janikowo Szybkie Rysie
62 Kamil Pawlak 1988 Janikowo
63 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo Unilever Poznań
64 Michał Podolski 2002 Łazieniec
65 Bogusia Pogorzelska 1977 Wieczfnia Kościelna
66 ARKADIUSZ PRZYBYSZEWSKI 1979 Strzelno
67 Andrzej Pydyn 1962 Złotów
68 Roma Rassalska 1978 Bydgoszcz
69 Jola Rassalska-Kausa 1978 Bydgoszcz
70 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali
71 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo
72 Mariusz Sitko 1981 Janikowo Szybkie Rysie
73 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno / No Excuses Team
74 Marek Ślązak 1972 Kruszwica
75 Grzegorz Śmigielski 2000 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
76 Izabela Sosińska 1983 Dąbrowa Chełmińska
77 PAWEŁ SOSIŃSKI 1980 Dąbrowa Chełmińska
78 Kinga Stachowska 1981 Mrocza
79 Michał Stachowski 1982 Wąbrzeźno
80 Ryszard Stołowski 1973 Inowrocław SAPERTEAM
81 EWA SZADKOWSKA 1979 Strzelno
82 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
83 Grzegorz Szewczykowski 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
84 Robert Szociński 1965 Inowrocław 2pinż Inowrocław
85 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno
86 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno
87 Helena Tucholska 1991 Żnin
88 Łukasz Piotr Tylkowski 1991 Inowrocław
89 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Inowrocław Biega
90 Hanna Wójcik-Kłos 1985 Janikowo Kolorowa Drużyna Nessi
91 TERESA WOJTECZEK 1970 Bolesławiec biegam bo lubię Bolesławiec
92 justyna wruk 1972 gródek
93 Milena Zielinska 1979 Inowrocław SAPER TEAM
94 Kamil Zielinski 2000 Inowrocław
95 Kamil Zielinski 2000 Inowrocław
96 Robert Zielinski 1976 Inowrocław SAPER TEAM
97 Marta Żurawska 1986 Bydgoszcz
98 Grzegorz Łukomski 1974 Mogilno