Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Karolina Adamska 1979 Mogilno
2 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz
3 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega
4 Szafkowski Arkadiusz 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
5 Mikołaj Bąkowski 1981 Mrocza
6 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa
7 Ligia Bartos 1973 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz
8 Arkadiusz Bartos 1968 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz
9 Marek Bartosz 1979 Kikół
10 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
11 Przemysław Bednarczyk 1983 Grudziądz
12 Szymon Belzyt 1991 Poznań LKS Zantyr Sztum
13 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN
14 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz
15 Magdalena Bień 1979 Poznań sklepbiegacza.pl
16 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław BBL Inowrocław / SPORT4LIGHT
17 Patryk Bińczarski 1981 Włocławek
18 Anna Borawska 1977 Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie
19 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin RODOS Team
20 Wiesław Budny 1963 Inowrocław
21 Marcin Błażejewski 1995 Brzozówka
22 Katarzyna Cabanska 1978 Barcin Ślimaki Barcin
23 Michał Centka 1978 Złotów Team Święta
24 Katarzyna Centka 1979 Złotów Team Święta
25 Daniel Chodyna 1984 Grudziądz
26 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno
27 Marcin Cichowicz 1977 Gąsawa Gąsawa Run Team
28 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa MMC Dąbrowa Team
29 ANDRZEJ CZECHOROWSKI 1975 KAZIMIERZ BISKUPI Marathon Team Konin
30 Krzysztof Czerwiński 1996 Ośno Akademia Biegania Grudziądz
31 marek Czuk 1953 Torun
32 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Soltys
33 Hanna Dering 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
34 Stefan Dobak 1946 szamotuły KB Szamotuły
35 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły
36 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz RUN PASJA
37 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz
38 Wiesław Fabjan 1960 Dobroszyce KubisiaTam Oleśnica
39 Kinga Fortuna 1997 Janikowo Janikowo na sportowo
40 Rafał Gacka 1976 Sicienko Lupus Team
41 ARTUR GLIWKA 1980 Inowrocław 1. BLWL
42 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power
43 Marek Gołembiewski 1972 85-790 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz
44 Anna Graczykowska 1986 INOWROCŁAW
45 Paweł Grefkowicz 1974 Toruń ANIRO RUN TEAM
46 Błażej Gregor 1986 Piechcin
47 Piotr Grochowiak 1981 Barcin TRIBA BOSIR BARCIN
48 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo
49 Miłosz Guzowski 2000 Inowrocław
50 Krzysztof Gładysz 1975 Świecie Gładziorki
51 Tomasz Hęś 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
52 Karolina Hoffmann-Guit 1978 Janikowo
53 Justyna Horyd 1978 Bydgoszcz
54 Anita Jabłońska 1981 Nakło nad Notecią
55 Adrian Jabłoński 1984 Nakło nad Notecią
56 MARTA JAKUBOWSKA 1976 KALISZ
57 Janusz Jakubowski 1955 Toruń
58 Paweł Jakubowski 1984 Toruń AKPB MARMEL
59 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM
60 Kazimierz Janiak 1954 Słupca
61 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno
62 Hilary Jasiński 1961 Witkowo
63 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Mogilno Team
64 Dominik Jasnowski 1990 Turek KB Maraton Turek
65 Aleksandra Jaworska 1992 Bydgoszcz 6. KILOMETR
66 Monika Jaworska 1980 Sulnowo BIEGAJĄCE CIACHA
67 Tomasz Jaworski 1979 Sulnowo BIEGAJĄCE CIACHA
68 ARTUR JÓŹWIAK 1974 WILCZYN
69 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
70 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń
71 Paweł Kamiński 1972 Murowaniec
72 Zofia Kanarkowska 2001 Żnin
73 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin
74 Stanisław Kanarkowski 1962 Czarnowo Amator niezrzeszony
75 Stanisław Kapeliński 1967 Bydgoszcz RODOS Team
76 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca
77 PIOTR KASPRZYK 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM
78 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo
79 Arkadiusz Kędzierski 1977 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
80 Katarzyna Kępińska 1976 Bydgoszcz
81 VALENTYNA KILIARSKA 1990 NIKOLAEV lkb Rudnik
82 Anna Kilich 1978 Inowrocław
83 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiążą Szlachecka Idealnie Niedoskonali
84 JACEK Klinikowski 1969 Świekatowo KOCHAM ŻYCIE I...
85 Hanka Kopacz 1979 Bydgoszcz dziewczyny z medycyny
86 Darek Kosiorek 1967 Mogilno amator - niezrzeszony
87 Mariola Kostecka 1980 Solec Kujawski Soleccy Biegacze
88 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław
89 Angelika Kowalska 1981 Przyleki TriSpace
90 Krzysztof Kowalski 1983 Gniewkowo
91 Mikołaj Kowalski 1984 Mogilno Niezrzeszony
92 Karolina Kozłowska 1976 Bydgoszcz
93 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN Pałuki Running Team
94 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN Markowski Krajewski Sp. Z O.O.
95 Krzysztof Krenc 1985 Koło
96 Anna Król 1992 Mogilno
97 Andrzej Królikowski 1960 Lipka
98 Mariusz Krośnicki 1960 Zawiszyn
99 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Glinki Team
100 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna