Lista startowa - II Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Polinova
2 Sebastian Andrzejczak 1975 Gniezno
3 Ania Andrzejczak 1978 Gniezno
4 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina Biegajnia Poznań
5 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina GRA-COM Centrum Rowerowe Murowana Goślina
6 Waldemar Antczak 1972 Września Night Runners Września
7 Marcin Antos 1978 Gniezno
8 Michał Arentowski 1987 Swarzędz Cybina Team
9 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak
10 Bartosz Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak
11 Jakub Bagiński 1985 Krosno Bola 06 Poznań
12 Mateusz Banach 1997 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
13 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Polinova
14 Katarzyna Bartoszek 1986 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
15 Łukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz
16 Zbigniew Bednarczyk 1958 Poznań STR POZNAŃ
17 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań
18 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
19 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
20 Wanda Biała 1988 Skoki
21 Agnieszka Bieleń 1986 Poznań MUAY RUNNING TEAM
22 Jacek Blazejewski 1970 Wągrowiec
23 Ania Bobrowska 1982 Poznań Night Runners
24 Błażej Bogdziewicz 1976 Poznań
25 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn
26 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań sporyskarbowe.pl
27 Marcin Bombel 1977 Trzemeszno
28 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
29 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
30 Filip Borowczak 1992 Września
31 Marian Borowczyk 1950 Poznań KLAS Szpot Swarzędz
32 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
33 Marcin Borowski 1983 Poznan KB Katorżnik Murowana Goślina
34 Krystian Borucki 1984 Gniezno Borko.pl Gniezno
35 Anna Bręk 1980 Poznań Naramowice Biegają
36 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
37 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
38 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
39 Emilia Brzdąk 1988 Tuczno
40 Monika Brzozowska 1984 Krzepice Czerwonak Biega
41 Rafał Buchalski 1993 Lądek Rebellion Of Free Runners
42 Mateusz Bukowski 1987 Ochodza Bridgestone
43 Sławomir BURCHARDT 1966 Poznań KS Hades Poznań
44 Dorota Burzyńska 1978 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
45 Ilona Błażyńska 1982 Skoki
46 Lucyna Cegielska 1972 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec
47 Magdalena Chlebowska 1974 Poznań Biegajnia Poznań
48 Marta Chmielewska 1976 Wiry
49 Stanisław Chmielewski 1974 Wiry
50 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY
51 urszula chodkiewicz 1983 Poznań
52 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
53 Marcin Cholewiński 1984 Poznań KB MANIAC Poznań
54 Karol Chopcia 1991 Kłecko
55 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
56 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
57 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
58 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
59 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają
60 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
61 Michał Czajka 1987 Poznan York
62 Michał Czuprij 1987 Wrocław
63 Marlena Dalke 1983 Przysieczyn Polinova
64 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las
65 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:40
66 Włodzimierz DEMBSKI 1973 Śródka
67 Piotr Derda 1984 Rychwał
68 Roman Dopierala 1981 Zydowo
69 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
70 Adrian Drews 1992 Popowo kościelne Biegający Wagrowiec
71 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruch Dla Zdrowia Rzeszów
72 Andrzej Dróżyński 1983 Poznań Helenka Team
73 Bartosz Dubas 1987 Poznań
74 Daniel Dziadoszek 1991 Gniezno
75 Tomasz Dziurka 1988 skoki
76 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
77 Robert Fabiś 1973 Poznań
78 Marcin Filipiak 1984 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM
79 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Wójtowicz TRI Team
80 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
81 Robert Frąckowiak 1979 Skórzewo TOPFARM
82 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
83 Bartosz Fryske 1990 Wągrowiec
84 Agnieszka Gabrysz 1975 Poznań Parkrun Poznań
85 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW
86 Kasia Galina 1979 Sarbinowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
87 Marcin Galina 1977 Sarbinowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
88 Rafał Garczyk 1982 Kiziegłowy
89 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
90 Agnieszka Gałowska 1973 Kobylec
91 Jakub Geppert 1984 Poznań PACEMAKER 1:40 Drużyna Szpiku/MUAY Running Team
92 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec MERX team Wągrowiec
93 Gerard Gordzielewski 1987 Wrzesnia Zlote Klosy Kolaczkowo
94 Marcin Gorynia 1983 Poznań KB UE
95 Adrian Graczyk 1988 Czarnków PACEMAKER 1:30
96 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ
97 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno
98 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko
99 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Honey Stinger Runners
100 Natalia Gryska 1988 Skoki
101 Marcin Grzegorczyk 1974 Poznań
102 Eugeniusz Grzesik 1966 Koszalin strażak sam
103 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia
104 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza Euro/ Smashing Pąpkins
105 Michał Głodek 1988 Poznań
106 Karol Głowacki 1975 Poznań Maratończyk Poznań
107 Agnieszka Hajduk-Nowicka 1983 Stęszewko
108 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM
109 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
110 Mykhaylo Iveruk 1975 Rivne lkb Rudnik
111 Beata Izbaner 1979 Poznań Kobiety Biegają
112 Ania Jakubiak 1984 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
113 Michal Jamróz 1997 Piła
114 Mirosław Jańczak 1953 Wągrowiec
115 Barbara Janiga 1984 Poznań Night Runners
116 Tomasz Jarzembowski 1984 Skoki Jarza18
117 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WYBIEGANI TEAM
118 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
119 Marcin Jaźwiecki 1978 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM
120 Przemysław Jędrzak 1973 Poznań WYBIEGANI TEAM
121 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki
122 Bartosz Jóźwiak 1981 Poznań
123 Adam Kabacński 1987 Gołańcz brak klubu
124 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR-POZNAŃ
125 Robert Kaczmarek 1984 Poznań PACEMAKER 2:00 / Nightrunners
126 Maciej Kaczmarek 1985 Pyzdry Bola 06 Poznań
127 Marcin Kaczor 1975 Święciechowa
128 Tomasz Kamiński 1965 Skoki Hart Skoki
129 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater
130 Łukasz Kantanista 1981 Kórnik Kaliber 81
131 Marek Kantorski 1978 Wągrowiec PACEMAKER 2:00
132 Hubert Karczewski 1973 Gruszczyn
133 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo
134 Radosław Karnowski 1986 Wągrowiec Zabiegani PTTK Wągrowiec
135 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn
136 Bogusław Kasprzak 1961 Poznań
137 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca
138 Karol Kazikowski 1988 Poznań Wybiegać marzenia / ASICS FrontRunner Polska
139 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo
140 Robert Kaźmierczak 1982 Rogoźno
141 Marcin Kaźmierczak 1988 Tarnowo Podgórne
142 Rafał Kędziora 1977 koziegłowy Świat Biegacza Fehlau Run Team
143 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM
144 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM
145 Maciej Klawiński 1985 Wagrowiec
146 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
147 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
148 Piotr Klupczyński 1992 Wągrowiec
149 Jaś Kolanowski 1984 Poznań
150 Karol Kolber 1992 Gniezno
151 Maciej Konieczny 1993 Poznań Nope
152 Piotr Konieczny 1988 Poznań Stowarzyszenie Odwach
153 Mikołaj Korbik 1992 Koziegłowy Drużyna Szpiku / Czerwonak Biega
154 Mariusz Kordek 1986 Baranowo Żninski Klub Biegacza 1992
155 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań
156 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega
157 Marek Kościelniak 1977 Poznań MUAY Runnig Team
158 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn
159 Darek Kosiorek 1967 Pniewy amator - niezrzeszony
160 Robert Kosmecki 1966 Poznań
161 Kamila Kowalczyk 1992 Lemierzyce PACEMAKER 2:10
162 Honorata Kozal 1974 Poznań
163 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
164 Martyna Kozłowska 1991 Poznań
165 Agata Kozłowska 1996 Kłecko
166 Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X
167 Sławomir Kozłowski 1986 Poznań FC Gniezno
168 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta
169 Damian Kraus 1996 Gryfice Chrobry Gryfice
170 Sławka Krenz 1977 Poznań parkrun Poznań / Kobiety Biegają
171 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team
172 Krzysztof Kronkowski 1981 Wagrowiec Biegający Wagrowiec
173 KRYSTIAN KRUPA 1986 Poznań EITALIA.pl
174 Renata Kryger 1988 Wągrowiec
175 Mirosława Krygier 1965 DREWNO KS SOKÓŁ GĄSAWA
176 Katarzyna Krygier 1990 DREWNO KS SOKÓŁ GĄSAWA
177 Maciej Krzysztoń 1979 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
178 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners
179 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
180 Dominik Kubiak 1980 Swarzędz Gimnazjum nr 2 Swarzędz
181 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979
182 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
183 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Jaja Juncewo
184 Filip Kujawa 1995 Skoki
185 Tomasz Kujawa 1969 Oborniki
186 Szymon Kukuła 1994 Oborniki
187 Sławomir Kula 1991 Olsztyn Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
188 Grzegorz Kulesza 1967 Września Night Runners Września
189 Krzysztof Kulus 1975 Skoki Hart Skoki
190 Andrzej Kurczewski 1974 Poznań
191 Wojciech Kurosiński 1983 Czzmoń OAZA KÓRNIK
192 Martyna Kuske 1984 Gniezno
193 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec
194 Adam Kuźma 1985 Poznań
195 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team
196 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
197 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy
198 Piotr Leszczyński 1970 Poznań
199 Paweł Leszek 1989 Trzemeszno Team Herbalife
200 Zbigniew Lipkowski 1982 Poznań
201 Anna Lisiecka 1995 Skoki Hart Skoki
202 Witold Ludwa 1961 Poznań Brylant Kórnik
203 Andrzej Ludzkowski 1969 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
204 Alicja Machtelewska 1975 Jelenia góra TS Regle Szklarska Poręba
205 Artur Machtelewski 1970 Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba
206 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
207 Kamil Maćkowski 1983 Wełna
208 DANIEL MACYSZYN 1976 Poznań Night Runers Poznań
209 Jarosław Madajczak 1973 TRZCIANKA TIME
210 Beata Majewska 1976 Poznań MSICS Poznań
211 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ ŁAZARZ POZNAŃ
212 Przemek Malicki 1975 Biskupice
213 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
214 Otylia Mańka 1987 Swarzędz
215 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin
216 Maciej Marchwicki 1998 Londyn
217 Arkadiusz Marchwicki 1981 Poznań PACEMAKER 1:50
218 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną
219 Roman Marciniak 1976 Czerwonak
220 Magdalena Marszałek 1979 Poznań
221 Anna Martyńska 1973 Wągrowiec Polinova
222 Tomasz Masłowski 1975 Poznań Martyna
223 IRENEUSZ MATYSEK 1958 WAŁCZ
224 Danuta Mazur 1969 Skoki
225 Tadeusz Małysz 1959 Murowana goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
226 Michał Mejziński 1987 Swarzędz
227 Żaneta Mensfeld 1983 Buk
228 Anna Mielcarek 1983 Poznań No Excuses Team
229 Artur Mieloch 1983 Chodzież MIELPOL TEAM
230 Kamil Molenda 1982 Murowana Goślina dkms.pl
231 BARBARA MOŻDŻEŃ 1961 GNIEZNO
232 VIOLETTA MRÓZ 1965 DREWNO KS SOKÓŁ GĄSAWA
233 Adam Murawicz 1988 Poznań
234 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania
235 Barbusia Nadolczak 1974 Poznań MUAY RUNNING TEAM
236 Anna Naruszewicz 1994 Poznań
237 MATEUSZ NETTMANN 1979 Sierosław FTI Racing Team / AECOM
238 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
239 Adam Nochowicz 1958 Chodzież Urząd Gminy Chodzież
240 Bartosz Nochowicz 1988 Chodzież PCH_RUN / Drużyna Szpiku
241 Michał Nowacki 1981 Poznań DA św. Anny w Poznaniu
242 Mariusz Nowaczewski 1976 Wągrowiec
243 Michał Nowak 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
244 Piotr Nowak 1992 Poznań Zgrupka Team
245 Łukasz Nowak 1988 Skoki
246 Wojciech Nowak 1980 Szamocin
247 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań
248 Dariusz Nowicki 1982 Stęszewko
249 Łukasz Nowicki 1992 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
250 Radosław Nowicki 1993 Skoki
251 Robert Oksza-Skibiński 1973 Skoki Petarda
252 Maciej Olęderek 1969 Poznań
253 Dawid Olejniczak 1980 Kaczanowo Night Runners Września
254 Marcin Oleś 1982 Swarzędz
255 Joanna Oleśków Szłapka 1977 Plewiska Velocity warsztat treningu
256 Marek Osuchowski 1977 Garby KB MANIAC Poznań
257 Monika Owczarczak 1984 Poznań Night Runers
258 magda panek 1978 Poznań Maratończyk Poznań
259 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
260 monika pawlak 1993 poznań
261 Jakub Pawlak 1974 POZNAŃ Maratończyk Poznań
262 Piotr Pawlicki 1992 Bolechówko Czerwonak Biega
263 Arleta Pawłowska 1972 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
264 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
265 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
266 KAMIL PIĄTEK 1991 POZNAŃ
267 JACEK PIECHALAK 1969 ROKIETNICA Rokietnica Biega
268 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
269 Patryk Pieczyński 1987 Poznań
270 Marcin Pikuła 1988 Skoki
271 Marcin Piniarski 1995 Luboń
272 Bartosz Piotrowski 1987 Wągrowiec
273 Agata Pol 1992 Gołańcz Polinova
274 Łukasz Polimirski 1972 Wągrowiec
275 Paweł Poniewski 1985 Sława Wielkopolska Hart Skoki
276 Adrian Popiołek 1984 Chodzież
277 LUCYNA POZNAŃSKA 1974 KOŁCZYN PACEMAKER 2:10
278 Martin Poznański 1993 Gołańcz Run Team Gołańcz
279 Jacek Prądzyński 1981 Poznań
280 Piotr Prewicz 1977 Plewiska Polinova
281 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
282 Robert Przybylski 1978 Poznań
283 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne Polinova
284 Aron Przybył 1984 Chocz PACEMAKER 1:30 KWP Poznań
285 Piotr Przybył 1991 Poznań JakśBud Biedrusko
286 Bartek Rabsch 1978 Poznań
287 Dariusz Ratajczak 1972 Dolsk Night Runers
288 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
289 Anna Ratajczak 1976 Dolsk Night Runers
290 Bartosz Reis 1986 Wągrowiec
291 Izabela Rekawek 1973 Poznan
292 Robert Rekowski 1969 Grodziszczko
293 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg
294 Hubert Rewoliński 1990 Chodzież Kawa Kamp
295 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega
296 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
297 Marcin Rogalski 1983 Poznań Szukam żony
298 Maciej Rojek 1991 Poznań
299 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
300 Roman Rosół 1970 Poznań HERNIK TEAM
301 Tomasz Roszkowski 1986 Warszawa WARSZAWA NATOLIN ZACHODNI
302 Monika Rybak 1986 Gniezno
303 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec Kibole w biegu
304 Paweł Rybak 1983 Nowy Tomyśl
305 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina MUROWANA GOŚLINA
306 Wojciech Santarek 1978 Szczecin
307 Marcin Sawala 1978 Skórzewo
308 Szymon Sałkiewicz 1987 Poznań KurnikCLUB
309 Bartosz Seidler 1977 Skoki Petarda
310 Krzysztof Serbin 1979 Kłecko Kłecko
311 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
312 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki
313 Konrad Sioma 1983 Rokietnica Rokietnica Biega
314 Agnieszka Siwczak 1989 Rokietnica Super Heroes
315 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków
316 Jakub Skrabulski 1990 Poznań
317 Agata Skupin 1987 Poznań kobietybiegaja.pl
318 Marta Ślęzak 1991 Wągrowiec
319 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
320 Małgorzata Śmigielska 1979 Poznań Parkrun Poznań
321 Anna Smukowska 1983 Poznań
322 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Pomorski Team Biegowy/WUEF CLUB
323 MIKOŁAJ SOBCZAK 1977 SKÓRZEWO WYBIEGANI TEAM
324 Karolina Springer 1980 Skoki KB Hart Skoki
325 Wojciech Śramski 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
326 Jakub Sroczyński 1985 Łopienno
327 Piotr Stachowiak 1971 Poznań
328 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ
329 Wojciech Stachowski 1981 Świątniki WOJTEKS TEAM
330 Jakub Stachowski 1994 Poznań
331 Adrian Stasiak 1988 Obrzycko
332 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań
333 Marek Stożek 1968 Skoki
334 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Polinova
335 Danuta Strychalska Rysz 1989 gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
336 Zbigniew Strzelecki 1981 Wągrowiec spotkanie karnawałowe
337 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
338 Robert Świder 1976 Poznań
339 LESZEK ŚWITAL 1974 Margonin PCH_RUN Morsy Margonin
340 Dawid Sworek 1988 Poznań
341 Tomasz Szawuła 1989 Skoki
342 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec
343 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners
344 Marek Szewczyk 1955 Poznań Cybina Team
345 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA
346 Monika Szmania 1980 Margonin WATAHA
347 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Hart Skoki
348 Piotr Szofer 1989 Plewiska PACEMAKER 1:50
349 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Kobiety Biegają
350 Robert Szulc 1987 Wągrowiec
351 Zuza Szyc 1990 Poznań Parkrun Poznań
352 Paweł Szymański 1980 Leszno
353 Sylwester Szymański 1973 Szczecinek ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK-Team Biegowy Szczecinek
354 Robert Szymański 1974 Tarnowo Podgórne Maratończyk Poznań
355 PIOTR SZŁAPKA 1975 POZNAŃ
356 Maria Słapek 1978 Poznań
357 Sławomir Tarasek 1979 Nowa Sól MKST Astra Nowa Sól
358 Mateusz Tomaszewski 1994 Wągrowiec
359 Dominik Tomaszewski 1972 Kórnik Dendrorunners
360 Stanisław Tomczyk 1962 Puszczykowo
361 Józef Topolewski 1961 Poznań Brylant Kórnik
362 Robert Torz 1976 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
363 Marta Tritt 1979 Stęszew
364 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM
365 Krzszysztof Tubacki 1975 Stawiska
366 Mateusz Tyll 1999 Popowo Kościelne
367 ŁUKASZ TYRAKOWSKI 1980 Wągrowiec
368 Maciej Tyran 1970 Bolechówko MSICS Poznań
369 Zdzisław Urbańczyk 1957 Poznań SZS WIELKOPOLSKA
370 leszek urbański 1979 plewiska
371 Artur Wala 1971 Garby Garby
372 Klaudia Walewska 1978 Poznań WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
373 Przemysław Walewski 1967 Poznań WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
374 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
375 Bogdan Waluszynski 1943 Gniezno
376 Hubert Wasielewski 1979 Wilkowyja
377 Maciej Wąsiewicz 1977 Poznań
378 Anita Waszyk 1985 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM
379 Karol Wawrzyniak 1980 Wągrowiec MERX team Wągrowiec
380 Remigiusz Werner 1973 Bogucin
381 DANUTA WILOCH 1983 poznan Biegajnia Poznań
382 Joanna Wiśniewska 1976 Bolechowo- Osiedle
383 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań
384 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team
385 Bartosz WITUCKI 1981 Wągrowiec
386 Grzegorz Wodnicki 1995 Gryfice
387 Bartosz Wojdanowicz 1983 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
388 Elżbieta Wojtkowiak 1974 Poznań
389 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
390 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
391 Marcin Wolfigiel 1985 Poznań
392 Robert Wolny 1979 Poznań
393 Bartosz Wolny 1977 Poznań
394 Beata Woltmann 1971 Wągrowiec
395 Ewa Woźna 1975 Krostkowo
396 Andrzej Wróbel 1965 Poznań SKLEPBIEGACZA.PL POZNAŃ
397 Tomasz Wylegalski 1973 Poznań
398 Tadeusz Wylegalski 1946 Poznań
399 ZBIGNIEW WYSOCKI 1967 Barcin #slimakibarcin
400 Piotr Wzięch 1984 Wągrowiec
401 Jan Włodarczak 1991 Poznań DA św. Anny w Poznaniu
402 Katarzyna Zarębska 1990 Poznań
403 Piotr Zbierski 1973 Gniezno
404 Izabela Zbyszewska 1975 Złotniki Biegnę dla Oli/Zmęczeni Już Przed Biegiem
405 Marek Zendlewicz 1956 Skoki Hart Skoki
406 Dominika Zielińska 1997 Janowiec Wielkopolski
407 Piotr zieliński 1978 Oborniki Wielkopolskie Biegajnia Poznań
408 Tomasz Zieliński 1970 Środa Wielkopolska Polonia Środa
409 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn Team Jana
410 Marcin Zieliński 1980 Chodziez
411 Krzysztof Zieliński 1980 Poznań Night Runners
412 Sławomir Zieliński 1985 Dopiewiec
413 Dawid Ziętkiewicz 1985 Koziegłowy
414 Magda Zmudzińska 1983 Wągrowiec Polinova
415 EWA ŁAGANOWSKA 1969 SWARZĘDZ Ciastki.pz
416 Dariusz Łasiński 1981 Poznań Kaliber 81
417 Joanna Łopińska 1996 Murowana Goślina
418 Jan Łuc 1954 Swarzędz Mercedes -Benz -STS
419 Andrzej Łukasik 1964 Gniezno
420 Adrian Łukasik 1994 Poznań