Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Augustyniak 1972 Wierzchowo WSU Wierzchowo
2 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
3 Dorota Bilska 1981 Toruń
4 Jacek Bińczyk 1967 Naruszewo Cisowianka
5 Iwona Bojko 1967 Barcin KS Sokol
6 Piotr Brokos 1980 Barcin Ślimaki Barcin
7 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
8 Wiktoria Buzała 2003 Szczepanowo Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
9 Kamil Chróśniak 2003 Szczepanowo Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
10 Dorota Ciążyńska 1969 Mogilno KS Sokół Gąsawa
11 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER
12 Julia Dados 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
13 Urszula Dębska 1952 Sucharzewo 6 KGW Sucharzewo
14 Bożena Dorszewska 1964 Bydgoszcz
15 Olga Drajem 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
16 Marzenna Dziki 1953 Warszawa AleTempo
17 Bogusława Fabjan 1959 Dobroszyce KubisiaTam Oleśnica
18 Jacek Furtak 1963 Mogilno
19 Halina Furtak 1967 Mogilno
20 Małgorzata Furtak-Ratajczak 1975 Mogilno
21 Ewa Galczak 1974 Janikowo
22 PAWEŁ GAŁĄZKA 1964 Gniezno MUSZKIETEROWIE
23 JUSTYNA GRAJKOWSKA 1975 Łabiszyn
24 RAFAŁ GRAJKOWSKI 1974 Łabiszyn
25 Agata Hęś 2000 Trzemeszno Drużyna Szpiku
26 Anna Hęś 1978 Trzemeszno Drużyna Szpiku
27 Dorota Iwińska 1961 Gniezno
28 Janusz Jakubowski 1958 Dąbrowa
29 Anna Janicka 1983 Mokre
30 Hania Janonis 1992 Poznan
31 MARIANNA JÓŹWIAK 1973 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK
32 DOMINIK JÓŹWIAK 1994 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK
33 ŁUKASZ JÓŹWIAK 1968 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK
34 Michał Kachel 1979 poznań amator - niezrzeszony
35 jarek kaczmarek 1966 szczutki TEAM CZYŚCIK
36 ZOFIA KACZMAREK 1962 szczutki TEAM CZYŚCIK
37 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
38 Tomasz Kamiński 1984 Gdańsk zrzeszony
39 Rafał Karpiński 1976 Naruszewo Biznesowy Klub Zdrowia DuoLfie
40 Oskar Kaszuba 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
41 Bernadeta Kaźmierczak 1964 Inowrocław
42 Patryk Kaźmierczak 1988 Inowrocław
43 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
44 Natalia Klemens 2003 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
45 Karolina Klemens 2002 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
46 Karolina Klemens 2002 Sucharzewo Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
47 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszsno Kijkowe Trzemeszno
48 Agnieszka Kondratowicz 1982 Wąbrzeźno
49 Agnieszka Kondratowicz 1982 Police Paledżanka Team
50 Magdalena Koplińska 1979 Mogilno KS Sokół Gąsawa
51 Roman Kot 1985 Warszawa
52 Tomasz Kowal 1986 Toruń
53 Małgorzata Kozakowska 1971 Rogowo KKS Sokół Gąsawa
54 Szymon Kozłowski 1984 Dąbrowa
55 Alina Kołaczyk 1976 Szczepanowo
56 Wojciech Krajewski 1974 Piła
57 Maria Krojniak 2003 Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
58 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
59 Grażyna Krośnicka 1962 Zawiszyn
60 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
61 Martyna Kuczma 2003 Dąbrowa
62 Natalia Kwiatkowska 1985 Gniezno niezrzeszona
63 Lidia Kłos 1974 Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START (Chełmno)
64 Katarzyna Maćkiewicz 1977 Osiek
65 Kacper Mazurkiewicz 2002 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
66 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
67 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
68 Barbara Mozdzen 1961 Gniezno niezrzeszona
69 ALEKSANDRA NOWAK 1989 SOLEC KUJAWSKI
70 Krzysztof Nowak 1987 Bydgoszcz
71 Honorata Nowak 2001 Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
72 GRZEGORZ Nowak 1975 Piechcin
73 Maria Nowicka 1973 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
74 Grzegorz Pińkowski 1962 Niwy
75 Tomasz Popielarz 2003 Szczepanowo Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
76 Joanna Powroźnik 1991 Głęboczek
77 Teresa Powroźnik 1960 Głęboczek
78 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
79 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek wtw
80 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek WTW WŁOCŁAWEK
81 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
82 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
83 Monika Redmer 1979 Osiek
84 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
85 Iwona Rybarczyk 1975 Poznań
86 Joanna Rychłowska 1980 Mogilno
87 Dariusz Sapa 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
88 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
89 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
90 Marek Skwarski 1965 Płock Dynamic
91 Andrzej Smolarski 1969 Piła Marsz Po Zdrowie
92 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa
93 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa
94 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa
95 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
96 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz Po Zdrowie
97 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
98 Kacper Stawicki 2001 Mierucin Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
99 Karol Stawniak 1948 Żnin
100 DARIUSZ Stelmach 1971 CHEŁMŻA ORBEA ST
101 Anita Stelmach 1974 CHEŁMŻA ORBEA ST
102 Małgorzata Strzelecka 1972 Piła Sailing Team Ferajna
103 Antonina Strzelecka 2003 Piła Sailing Team Ferajna
104 Sebastian "Kaszana" Strzelecki 1973 Piła Sailing Team Ferajna
105 Hanna Szulc 1970 Poznań
106 Jacek SZWED 1958 Witkowo
107 Katarzyna Szybczyńska 1969 Gąsawa Klub Sportowy Sokół Gąsawa
108 Halina Szymańska 1961 Rynarzewo
109 ZBIGNIEW Szymański 1960 Rynarzewo
110 Jakub Szymczak 2003 Szczepanowo Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
111 Ewa Słowik 1965 Zawiszyn
112 Marzena Tomaszewska 1981 Mokre 65
113 Franciszek Trzciński 1965 Chełmno Sport i Rekreacja START (Chełmno)
114 Eugeniusz Trzciński 1957 Bydgoszcz
115 Romuald w 1962 piła Daj radosc niepelnosprawnym
116 Anna Wilk 1974 Warszawa PZU Sport Team
117 Maria Wilk 1950 Warszawa Młode wilki
118 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
119 Filip Wiśniewski 2003 Żnin Szkoła Podstawowa w Szczepanowie
120 Małgorzata Witkowska 1975 Bydgoszcz
121 Kacper Witulski 2003 Dąbrowa Orlik Dąbrowa
122 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
123 Agnieszka Woźny 1977 Osiek
124 Romuald Wycisło 1962 piła
125 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
126 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa KS SOKÓL Gąsawa
127 Iwona Łaniecka von Gierschewski 1965 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
128 Małgorzata Łuczka 1969 Gąsawa k s sokół gąsawa
129 Małgorzata Łuczka 1969 Gąsawa KS Sokol
130 Małgorzata Łuczka 1969 Gąsawa KS SOKÓL Gąsawa