Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Piotr Augustynowicz 1977 Ciechocinek brak
2 Izabela Bąkowska 2001 Gniezno GTT Diament Gniezno
3 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory
4 Agnieszka Barczak 1981 Janikowo
5 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team
6 Milena Bednarska 1985 Piechcin Grupa biegowa MRT
7 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław
8 Agnieszka Binkowska-Bójczuk 1978 Gdańsk
9 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek
10 Karolina Bogdanów 1989 Bydgoszcz Bydgoszcz na Start
11 MAGDALENA BUCZKOWSKA 1980 Strzelno
12 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno
13 Martyna Cabanska 1999 Barcin
14 Paweł Caputa 1988 Strzelno Szosa Kujawy
15 Jakub Centka 1998 Złotów Team Święta
16 Łukasz Chełminiak 1986 Mogilno H&N Team
17 GRZEGORZ CHOJNICKI 1976 TORUŃ
18 Mirosław Ciarkowski 1979 Inowrocław
19 Przemysław Ciażyński 1995 Mogilno
20 Maciej Cyrok 1993 Dabrowa MMC Dąbrowa Team
21 Tomasz Cyrok 1967 Dąbrowa MMC Dąbrowa Team
22 Sławomir Czubachowski 1979 Mogilno
23 Hanna Dering 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
24 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA
25 JUSTYNA DRZAZGOWSKA 1983 Jeziora Wielkie
26 Anna Durałek 1976 Pruszcz
27 Anna Dworek 1984 Szczepanowo
28 Artur Dylewski 1983 Dobre KS ZRYW RADZIEJÓW
29 Aleksandra Dziedzic 1982 Solec Kujawski
30 Marta Dzielak 1998 Inowrocław SAPER TEAM
31 Artur Dzielak 1971 Inowrocław SAPER TEAM
32 JUSTYNA ETTINGER 1979 Bydgoszcz RUN BYDGOSZCZ
33 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn
34 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
35 JUDYTA Galus 1986 Mogilno
36 PAWEŁ GAŁĄZKA 1964 Gniezno MUSZKIETEROWIE
37 Zbigniew Górczyński 1989 Fabianki GKS FABIANKI
38 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 Inowrocław biegam z żoną
39 ADAM GROBELNY 1972 Strzelno
40 Tomasz Grobelny 1971 Strzelno
41 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin Pałuki Running Team
42 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin Pałuki Runnig Team
43 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno
44 Kamila Gulczewska 1984 Inowrocław
45 Edyta Gładysz 1976 Świecie Gładziorki
46 Andrzej Hłond 1962 Ojrzanowo
47 Marta Jakoby 1990 Świekatowo
48 Mateusz Janicki 1983 Dąbrowa
49 Andżelika Jarych 1977 Gruczno
50 Hanna Jasnowska 1956 Toruń
51 Michał Juchniewicz 1977 Nowawieś Pałucka
52 Teresa Kaczmarek 1985 Inowrocław
53 Marek Karólewski 1955 Inowrocław amator - niezrzeszony
54 Angelika Karwowska 1984 Grudziądz Grudziądz
55 DANIEL KĘDZIERSKI 1975 mogilno amator - niezrzeszony
56 Anna Kilich 1978 Inowrocław
57 Bartosz Koch 1998 Mogilno
58 Joanna Kowalska 1977 Trzemeszno
59 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń
60 Katarzyna Krajewska 1987 Bydgoszcz
61 Hanna Krajewska 2002 Piła PLKS GWDA PIŁA
62 Katarzyna Krenc 1989 Koło
63 Jadwiga Królikowska 1968 Lipka
64 MONIKA KRZEWIŃSKA 1975 MOGILNO
65 PAWEŁ KRZEWIŃSKI 1975 MOGILNO
66 Paweł Kubicki 1968 Mogilno
67 Teresa Kudrycka 1961 Bydgoszcz
68 WIESŁAWA KUJAWSKA 1971 Mogilno
69 TOMASZ KUJAWSKI 1971 Mogilno
70 Dorota Kujda 1980 Osielsko
71 Arkadiusz Kujda 1979 Osielsko 1 Pomorska Brygada Logistyczna
72 Angelika Kulczycka 1999 Ostrowo
73 ANNA KUŁAK 1986 SOLEC KUJAWSKI
74 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław
75 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław -
76 Karolina Laskowska 1983 Fabianki Gk fabianki
77 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
78 Katarzyna Lewandowska 1978 Kruszwica Rozbiegana Kruszwica
79 Jakub Luber 2001 Inowrocław KKMK TEAM PRO
80 Patrycja Lubocka 2001 Toruń Top Cross Toruń
81 Katarzyna Ludwicka-Siekacz 1993 Bydgoszcz
82 Michał Maciejewski 1977 Poznań Supersportowy TEAM
83 Beata Man 1980 Solec Kujawski
84 Łukasz Marnocha 1983 Żnin Marnoszki
85 Jakub Małecki 1979 Bydgoszcz 1 Pomorska Brygada Logistyczna
86 Karolina Michalska 1997 Żnin
87 Adrian Mikołajczak 1990 Strzelno Strzelno Biega
88 Tomasz Mocek 1971 Strzelno Strzelno Biega
89 Łukasz Modliński 1994 Ciechrz
90 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin
91 Karolina Moritz 1980 Barcin MORANI Barcin
92 RYSZARD NAGÓRSKI 1956 Ciechocinek
93 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
94 Piotr Nawrocki 1971 Mogilno SAPER TEAM
95 Tomasz Nawrocki 1976 Pakośc
96 Małgorzata Nowacka 1972 Koło NO NAME TEAM
97 Sebastian Nowak 1978 Inowrocław
98 Krzysztof Nowak 1981 Barcin
99 Anna Nowakowska 1991 Inowrocław
100 Dominik Nowakowski 2001 Parlinek Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
101 Agnieszka Odrzywolska 1980 Janikowo
102 Barbara Okręglicka 1966 Bydgoszcz
103 Robert Osiński 1977 dąbrowa
104 Marcin Osmański 1988 Toruń
105 Tomasz Palicki 1978 Bydgoszcz
106 Bartosz Paradowski 1991 Janikowo Szybkie Rysie
107 Wojciech Partyka 1980 Janikowo
108 Kamil Pawlak 1988 Janikowo
109 Damian Piernikowski 1988 Fabianki GKS FABIANKI
110 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo Unilever Poznań
111 Katarzyna Pińkowska 1964 Niwy
112 Alicja Pińkowska 1984 Poznań
113 Szymon Pińkowski 1993 Niwy
114 Błażej Pińkowski 2001 Niwy
115 Michał Podolski 2002 Łazieniec
116 Bogusia Pogorzelska 1977 Wieczfnia Kościelna
117 Mariusz Praca 1980 Murowaniec
118 ARKADIUSZ PRZYBYSZEWSKI 1979 Strzelno
119 Katarzyna Puszczykowska 1981 Janikowo Kolorowa Drużyna Nessi
120 Andrzej Pydyn 1962 Złotów
121 Robert Rachowski 1984 Strzelno Szosa Kujawy
122 Roma Rassalska 1978 Bydgoszcz
123 Jola Rassalska-Kausa 1978 Bydgoszcz
124 Katarzyna Rataj 1992 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali
125 Leszek Ratajczak 1973 Mogilno
126 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
127 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo
128 Mariusz Sitko 1981 Janikowo Szybkie Rysie
129 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno / No Excuses Team
130 Agata Skwarek 1993 Pruszcz
131 Oliwia Skwarek 1997 Pruszcz
132 Bogumiła Skwarek 1967 Pruszcz Pomorski
133 Angelika Śląska 1985 Świecie Has Team
134 Marek Ślązak 1972 Kruszwica
135 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew Sokół Kleczew
136 Grzegorz Śmigielski 2000 Dąbrowa GLZS Olimpia Dąbrowa
137 Izabela Sosińska 1983 Dąbrowa Chełmińska
138 PAWEŁ SOSIŃSKI 1980 Dąbrowa Chełmińska
139 Wojciech Sroczynski 1984 MOGILNO Husaria Race Team
140 Adrian Stach 1996 Rojewo
141 Kinga Stachowska 1981 Mrocza
142 Michał Stachowski 1982 Wąbrzeźno
143 Małgorzata Staniszewska 1988 Biskupin
144 Karolina Stawska 1996 Dobieszewice
145 Izabela Stępkowska 1974 Bydgoszcz
146 Adam Stippa 1981 Złotów
147 Ryszard Stołowski 1973 Inowrocław SAPERTEAM
148 Aleksandra Superczyńska 1980 Dąbrowa
149 Paweł Świątkowski 1981 Trzemeszno
150 EWA SZADKOWSKA 1979 Strzelno
151 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
152 Grzegorz Szewczykowski 1981 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie
153 Robert Szociński 1965 Inowrocław 2pinż Inowrocław
154 Justyna Szydłowska 1988 Chełmno
155 Artur Szydłowski 1984 Bydgoszcz
156 Zenon Szydłowski 1988 Chełmno
157 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno
158 Jacek Szyszkowski 1970 Mogilno
159 Marcin Taraska 1978 Barcin Ślimaki Barcin
160 Rafał Tomkiewicz 1976 Tuczno
161 Helena Tucholska 1991 Żnin
162 Łukasz Piotr Tylkowski 1991 Inowrocław
163 Agnieszka Warwas-Trzemkowska 1980 Kleczew
164 Jakub Widełka 2002 Malanów LKS Maraton Turek
165 Elwira Wiśniewska 1987 Mamlicz
166 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Inowrocław Biega
167 Hanna Wójcik-Kłos 1985 Janikowo Kolorowa Drużyna Nessi
168 TERESA WOJTECZEK 1970 Bolesławiec biegam bo lubię Bolesławiec
169 Łukasz Wolny 1985 Bydgoszcz
170 justyna wruk 1972 gródek
171 Milena Zielinska 1979 Inowrocław SAPER TEAM
172 Kamil Zielinski 2000 Inowrocław
173 Robert Zielinski 1976 Inowrocław SAPER TEAM
174 Katarzyna Ziółkowska 1991 Chełmża
175 Marta Żurawska 1986 Bydgoszcz
176 Kornel Zyga 2003 Mogilno
177 Karolina Zyga 1977 Mogilno
178 Katarzyna Łasicka 1977 Bydgoszcz
179 Patryk Łukaszewski 1989 GNIEZNO Karkonosz Running Team
180 Grzegorz Łukomski 1974 Mogilno