Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy MP Grubasów Opłata
1 Piotr Wiśniewski 1989 Bydgoszcz nie
2 Karolina Adamska 1979 Mogilno nie
3 Rafał Andrzejczak 1986 Grudziądz nie
4 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie
5 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega tak
6 Szafkowski Arkadiusz 1974 Solec Kujawski Soleccy Biegacze nie
7 Marek Bagrowski 1962 Janowo/k/Dabrowy Celminskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGA tak
8 Mikołaj Bąkowski 1981 Mrocza nie
9 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa nie
10 Radosław Balmowski 1976 Janikowo 2 Pułk Inżynieryjny nie
11 ZBIGNIEW BARANIECKI 1958 POZNAŃ Brylant Kórnik tak
12 Paweł Barczak 1980 Krobia ANIRO RUN TEAM nie
13 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń nie
14 Ligia Bartos 1973 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz nie
15 Arkadiusz Bartos 1968 Grudziądz Wtorkowy Trening Grudziądz nie
16 Marek Bartosz 1979 Kikół nie
17 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie
18 Przemysław Bednarczyk 1983 Grudziądz nie
19 Szymon Belzyt 1991 Poznań LKS Zantyr Sztum tak
20 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN nie
21 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Mogilno Team nie
22 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz Niezrzeszony nie
23 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz nie
24 Magdalena Bień 1979 Poznań sklepbiegacza.pl nie
25 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław BBL Inowrocław / Spory4Life nie
26 Patryk Bińczarski 1981 Włocławek nie
27 jan bodnar 1956 torun ja sam nie
28 Anna Borawska 1977 Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie nie
29 Krystian Borucki 1984 Gniezno BORKO.PL GNI|EZNO tak
30 Robert Bryja 1966 Bydgoszcz nie
31 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin RODOS Team nie
32 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno/ Drużyna Nessi nie
33 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
34 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza BRZOZA TRI TEAM nie
35 Piotr Brzozowski 1992 Brzoza BRZOZA TRI TEAM nie
36 Wiesław Budny 1963 Inowrocław tak
37 Dorota Burzyńska 1978 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
38 Robert Buzalski 1974 Bydgoszcz Orange Polska nie
39 Marcin Błażejewski 1995 Brzozówka nie
40 Katarzyna Cabanska 1978 Barcin Ślimaki Barcin nie
41 Michał Centka 1978 Złotów Team Święta nie
42 Katarzyna Centka 1979 Złotów Team Święta nie
43 Daniel Chodyna 1984 Grudziądz nie
44 Krzysztof Chrzanowski 1957 Koło Bud-rem Koło nie
45 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno nie
46 Marcin Cichowicz 1977 Gąsawa Gąsawa Run Team nie
47 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa MMC Dąbrowa Team nie
48 ANDRZEJ CZECHOROWSKI 1975 KAZIMIERZ BISKUPI Marathon Team Konin nie
49 Henry Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września nie
50 Krzysztof Czerwiński 1996 Ośno Akademia Biegania Grudziądz nie
51 KRZYSZTOF CZOŁGOSZEWSKI 1973 Inowrocław PWiK Sp. z o.o. Inowrocław nie
52 marek Czuk 1953 Torun nie
53 HONORATA CZYŻEWSKA 1979 Inowrocław nie
54 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Soltys nie
55 Alina Dmitruk 1984 Odessa Odessa ProRun Club nie
56 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuły nie
57 Emilia Dobruchowska 1966 Inowrocław nie
58 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz RUN PASJA nie
59 Michał Dryjański 1985 Kazimierz Biskupi Sokół Kleczew nie
60 RADOSŁAW DRZAZGOWSKI 1972 Strzelno nie
61 Marcin Dudek 1995 Żnin nie
62 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz nie
63 Sławomir Dworski 1960 TCZEW Biegający Tczew nie
64 Jarosław Dłutkowski 1973 Rogowo ZaDyszka nie
65 Wiesław Fabjan 1960 Dobroszyce KubisiaTam Oleśnica nie
66 Sławomir Foremski 1968 Torun Fundacja Kosmiczna Droga do Gwiazd nie
67 Kinga Fortuna 1997 Janikowo Janikowo na sportowo nie
68 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo nie
69 Monika Franciszkiewicz 1991 Bonislaw RODOS Team nie
70 Przemysław Frydrychowski 1971 Kleczew Sokół Kleczew nie
71 Bartosz Gabryszak 1986 Inowroclaw nie
72 Ania Gacka 1978 Sicienko Lupus Team nie
73 Rafał Gacka 1976 Sicienko Lupus Team tak
74 Bartek Gajc 1978 Warszawa nie
75 Wiesław Gapa 1971 Sypniewo tkkf wodnik więcbork tak
76 TOMASZ Gąsiorek 1962 Brzoza Brzoza Biega nie
77 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN tak
78 ARTUR GLIWKA 1980 Inowrocław 1. BLWL nie
79 Grzegorz Gola 1971 MARKOWO tak
80 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
81 Tomasz Górzyński 1976 Toruń TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY tak
82 Jarosław Gozdalski 1973 Gniezno Witkowo Biega nie
83 EWA GOŁATA 1962 Inowrocław BBL INOWROCŁAW nie
84 Marek Gołembiewski 1972 85-790 Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz nie
85 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
86 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
87 Alicja Graczyk 1989 Pakosc nie
88 Anna Graczykowska 1986 INOWROCŁAW nie
89 Marcin Gralak 1978 Inowrocław T.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWO nie
90 Paweł Grefkowicz 1974 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
91 Błażej Gregor 1986 Piechcin nie
92 PIOTR GROCHOWIAK 1981 BARCIN TRIBA BOSIR BARCIN nie
93 Piotr Grochowiak 1981 Barcin TRIBA BOSIR BARCIN nie
94 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo nie
95 Tomasz Grzęda 1978 Szydłowiec LENIWCE TEAM / 3 SLTr nie
96 ANDRZEJ GRZELAK 1986 Mogilno Ślimaki Barcin nie
97 Regina Grzybowska 1990 Łochowo nie
98 Maciej Gumienny 1976 Bydgoszcz nie
99 Jolanta Gurna 1965 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie
100 Jarek Guździoł 1978 Solec kujawski nie
101 Miłosz Guzowski 2000 Inowrocław nie
102 Krzysztof Gładysz 1975 Świecie Gładziorki tak
103 Piotr Głogowski 1973 Buedrusko nie
104 Ksenia Hawryluk 1981 Odessa Odessa ProRun Club nie
105 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica nie
106 Kamil Hejna 1983 Bydgoszcz Ocochodziwbiegu nie
107 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Ranning Team nie
108 Tomasz Hęś 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno tak
109 Karolina Hoffmann-Guit 1978 Janikowo nie
110 Justyna Horyd 1978 Bydgoszcz nie
111 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniezno nie
112 Agnieszka Hutek 1976 Gąsawa nie
113 Adam Hutek 1976 Gąsawa nie
114 Kamil Huzarski 1990 Toruń #SzybszyNiżNaKanapie nie
115 Anita Jabłońska 1981 Nakło nad Notecią nie
116 Adrian Jabłoński 1984 Nakło nad Notecią tak
117 MARTA JAKUBOWSKA 1976 KALISZ nie
118 Janusz Jakubowski 1955 Toruń nie
119 Paweł Jakubowski 1984 Toruń AKPB MARMEL nie
120 Tomasz Jamrug 1982 Żnin nie
121 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
122 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówe nie
123 Kazimierz Janiak 1954 Słupca nie
124 Krzysztof Janusz 1976 Gniezno nie
125 Hilary Jasiński 1961 Witkowo nie
126 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Mogilno Team nie
127 Dominik Jasnowski 1990 Turek KB Maraton Turek nie
128 Tomasz Jaszcz 1968 Janikowo Janikowo na sportowo nie
129 Monika Jaworska 1980 Sulnowo BIEGAJĄCE CIACHA nie
130 Aleksandra Jaworska 1992 Bydgoszcz 6. KILOMETR nie
131 Tomasz Jaworski 1979 Sulnowo BIEGAJĄCE CIACHA nie
132 Magdalena Jałowska 1977 Poznań Maratończyk Poznań nie
133 Jacek Jędrzejczyk 1973 Inowrocław nie
134 Marcin Jeździkowski 1978 Gąsawa Gąsawa Run Team nie
135 ARTUR JÓŹWIAK 1974 WILCZYN nie
136 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
137 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz TriSpace nie
138 Bogumiła Kamińska 1967 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
139 Paweł Kamiński 1972 Murowaniec nie
140 Piotr Kamiński 1985 Inowrocław #HSR nie
141 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń nie
142 Zofia Kanarkowska 2001 Żnin nie
143 Stanisław Kanarkowski 1962 Czarnowo Amator niezrzeszony nie
144 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin nie
145 Sebastian Kapeliński 1991 Bydgoszcz RODOS Team nie
146 Stanisław Kapeliński 1967 Bydgoszcz RODOS Team tak
147 Piotr Karasiewicz 1962 Gniezno Altom Gniezno nie
148 Andrzej Karwasz 1978 Pakość nie
149 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca nie
150 PIOTR KASPRZYK 1969 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
151 OLGA KAZIMIROWA 1975 Kalisz nie
152 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo nie
153 Jakub Kałamaja 1989 Bydgoszcz nie
154 Arkadiusz Kędzierski 1977 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie
155 Katarzyna Kępińska 1976 Bydgoszcz nie
156 VALENTYNA KILIARSKA 1990 NIKOLAEV lkb Rudnik nie
157 Anna Kilich 1978 Inowrocław nie
158 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiążą Szlachecka Idealnie Niedoskonali nie
159 JACEK Klinikowski 1969 Świekatowo KOCHAM ŻYCIE I... nie
160 Leszek Kmitta 1988 inowrocław Janusze Joggingu nie
161 slawek knast 1986 mogilno nie
162 Łukasz Kobyłecki 1996 Gniezno GTT Diament Gniezno nie
163 Marcin KODRANC 1985 Trzemeszno tak
164 Jarosław Konczalski 1978 Września KB Kosynier Września tak
165 Marcel Konieczny 1996 Jeziora Wielka Dąbrowski Team nie
166 Hanka Kopacz 1979 Bydgoszcz BIEGAM brum brum nie
167 Hanka Kopacz 1979 Bydgoszcz dziewczyny z medycyny nie
168 Michał Kopliński 2000 Niestronno nie zrzeszony nie
169 Kajetan KORYBA 2000 Gniezno nie
170 Darek Kosiorek 1967 Mogilno amator - niezrzeszony nie
171 Mariola Kostecka 1980 Solec Kujawski Soleccy Biegacze nie
172 Mariusz Kotlarek 1996 Inowrocław nie
173 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team nie
174 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią nie
175 Angelika Kowalska 1981 Przyleki TriSpace nie
176 PIOTR KOWALSKI 1991 Mogilno Byle do mety tak
177 Ks. Wojciech Kowalski 1980 Mogilno nie
178 Wojciech Kowalski 1987 Mogilno nie
179 Krzysztof Kowalski 1983 Gniewkowo nie
180 Mikołaj Kowalski 1984 Mogilno Niezrzeszony nie
181 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo nie
182 Karolina Kozłowska 1976 Bydgoszcz nie
183 Klaudiusz Kozłowski 1971 Gniezno Altom Gniezno nie
184 Rafał Kozłowski 1977 Konin nie
185 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN Pałuki Running Team nie
186 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN Markowski Krajewski Sp. Z O.O. nie
187 Krzysztof Krenc 1985 Koło nie
188 Anna Król 1992 Mogilno nie
189 Andrzej Królikowski 1960 Lipka nie
190 Mariusz Krośnicki 1960 Zawiszyn nie
191 Jarosław Kruczkowski 1969 Aleksandrów Kujawski Powiat Aleksandrowski tak
192 Piotr Krupa 1981 Bydgoszcz Glinki Team nie
193 Robert Kruszyna 1978 Dziemionna nie
194 Renata Kruszyna 1984 Dziemionna nie
195 Paweł Kruzel 1968 Kościelec nie
196 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA nie
197 Ewa Krygier 1992 DREWNO KKS Sokół Gąsawa nie
198 Marta Krystkowiak 1994 Mogilno nie
199 Robert Krzyżanowski 1968 M. Bydgoszcz RUN PASJA nie
200 Robert Krzyżanowski 1972 M. Bydgoszcz RUN PASJA tak
201 Łukasz Kubanek 1983 Niemcz TEAMOCHAL nie
202 Małgorzata Kubiak 1962 Inowrocław nie
203 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie
204 Małgorzata Kubiak 1977 Solec Kujawski tak
205 Igor Kubicki 1991 Poznań nie
206 Piotr Kubowicz 1967 Bydgoszcz Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa nie
207 Jarosław Kucharski 1975 Barcin Ślimaki Barcin nie
208 PAWEŁ KUCZMA 1965 ŻNIN KS SOKÓŁ GĄSAWA/ Pałuki Running Team tak
209 Katarzyna Kufel 1980 Warszawa nie
210 ROGER KUJAWA 1972 BARCIN #slimakibarcin nie
211 Daniel Kujawa 1983 Inowrocław 56. Baza Lotnicza nie
212 Anna Kujawska 1976 Warszawa nie
213 Michał Kuls 1993 Inowrocław nie
214 Przemysław Kurek 2001 Szczepanowo nie
215 Bartłomiej Kurek 1999 Szczepanowo nie
216 Jarosław Kurs 1966 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie
217 Martyna Kuske 1984 Gniezno Night Runners Gniezno nie
218 Bartosz Kuśnierek 1987 Żnin Pałuki Running Team nie
219 MARCIN KWAPISZEWSKI 1980 GNIEZNO Bridgestone nie
220 Karol Kwiatkowski 1986 Inowrocław nie
221 Damian Kłopotek 1983 Toruń CSAiU nie
222 Władysław Lewandoski 1954 Inowrocław ZGUBIŁEM SPONSORA nie
223 Małgorzata Lewandowska 1966 Gniewkowo TG. SOKÓŁ Gniewkowo nie
224 Zenon Lewandowski 1952 Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów nie
225 Rafał Lewandowski 1979 Bydgoszcz Glinki Team nie
226 Jacek Lewandowski 1983 Radziejów 2 Pułk Inżynieryjny nie
227 JAN LEWANDOWSKI 1975 MOGILNO Mogilno Team nie
228 Mikołaj Lewicki 1991 Radziejów nie
229 Artur Lipiiński 1983 Toruń nie
230 Małgorzata Lipińska 1983 Toruń nie
231 Marcin Lorek 1971 Torun nie
232 Krzysztof Luber 1979 Inowrocław KKMK TEAM PRO nie
233 Kamila Maciejewska 1981 Barcin Ślimaki Barcin/Natur House nie
234 Kamila Maciejewska 1981 Barcin Ślimaki Barcin nie
235 Natalia Macioszek 1989 Mieleszyn, Gnieźnieński, WIELKOPOLSKIE RodzinaPL nie
236 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Brico Marche Żnin nie
237 Lidia Mądra 1991 Kamieniec nie
238 Dariusz Majer 1980 Inowrocław nie
239 Roman Majewski 1972 Toruń TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY nie
240 Darek Majorczyk 1977 Gniezno altom nie
241 Marcin Malagowski 1984 Inowrocław nie
242 Tomasz Malicki 1973 Inowrocław BBL Inowrocław nie
243 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy nie
244 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL nie
245 Bernadeta Mandosik 1954 Grudziądz TEAMOCHAL nie
246 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL nie
247 Artur Manelski 1980 Slrwilno DKŻ nie
248 Paweł Marcinkowski 1968 Grębocin VIVA-Toruń nie
249 Aleksander Marcinkowski 1961 Grębocin nie
250 Krzysztof Marcyjaniak 1977 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW nie
251 ANDRZEJ MARKOWSKI 1979 ŻNIN nie
252 Ryszarsd Marut 1954 Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów nie
253 Mirosław Maśliński 1965 Szubin nie
254 Dariusz Matuszak 1979 Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz sekcja LA nie
255 Maciej Mazur 1974 Żnin nie
256 Kacper Mazurek 1995 Mogilno Mogilno Team nie
257 Maciej Małkowicz 1988 Inowrocław OSP Kołodziejewo nie
258 Paweł Mejgier 1970 Sypniewo tkkf wodnik więcbork nie
259 Krzysztof Meller 1983 Mogilno nie
260 Dariusz Mężyński 1982 Gniezno Night Runners Gniezno nie
261 Jan Mickiewicz 1958 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz nie
262 Michał Mielcarski 1981 Solec Kujawski MIELCAR TEAM tak
263 Damian Mikołajczyk 1994 Uniejów KB Geotermia Uniejów nie
264 Benedykt Milewski 1966 Grążawy Samindruk Brodnica nie
265 Piotr Mnich 1974 Toruń nie
266 Tomasz Mokos 1986 Inowrocław Inowrocław Biega nie
267 rafał mokrzycki 1975 inowrocław T.G. Sokół Gniewkowo nie
268 Waldemar Mondry 1965 Bydgoszcz nie
269 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin nie
270 Tomasz Mrówczyński 1981 Sarbinowo KS SOKÓL Gąsawa nie
271 Violetta Mróz 1976 Gąsawa nie
272 Violetta Mróz 1990 DREWNO KS SOKÓŁ GĄSAWA nie
273 Michał Musiał 1969 Bydgoszcz nie
274 KRZYSZTOF NAMIEŚNIK 1974 INOWROCŁAW KrzysieKN nie
275 Kamil Nartowski 1984 Toruń Dąbrowski Team/ WT Toruń nie
276 SYLWIA NAWROCKA 1989 INOWROCŁAW TEAM NAWROCCY nie
277 MARIUSZ NAWROCKI 1982 INOWROCŁAW TEAM NAWROCCY nie
278 Anna Niedbalska 1970 Żnin Pałuki Running Team nie
279 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team nie
280 PIOTR NIEMCZYK 1972 Janikowo Janikowo na sportowo nie
281 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo nie
282 Marcin Niewolski 1983 Żnin nie
283 Paweł Niżewski 1980 Inowrocław SPORT4LIFE nie
284 Krzysztof Nowacki 1973 Koło NO NAME TEAM nie
285 Jakub Nowak 1971 Inowrocław nie
286 Jarosław Nowak 1968 Toruń spc nie
287 Jerzy Nowakowski 1977 Toruń nie
288 Dominik Nowicki 1983 Trzemeszno nie
289 Andrzej Nowinowski 1976 Turek KB Maraton Turek nie
290 Michał Nowobilski 1995 Dąbrowa nie
291 Krzysztof Nowosielski 1976 Dąbie MKS Run Team Dąbie nie
292 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo nie
293 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo nie
294 Aneta Okuńska-Wejdman 1976 Łódź NO NAME TEAM nie
295 EWA OLSZEWSKA 1979 GNIEWKOWO T.G. Sokół Gniewkowo nie
296 RAFAŁ OLSZEWSKI 1981 GNIEWKOWO T.G. Sokół Gniewkowo nie
297 Adam Olszewski 1963 Nowy Kobrzyniec KB LECH RYPIN tak
298 Marcin Opaska 1980 Bydgoszcz nie
299 Estera Osińska 1973 Janikowo nie
300 Karol Osiński 1983 Jaroszewo Pałuki Running Team nie
301 Damian Ostrzycki 1978 Włocławek nie
302 Jacek Paczkowski 1966 Strzelno Strzelno nie
303 Mikołaj Pakuła 1982 Turek KB Maraton Turek nie
304 Michał PAŚ 1977 Gniezno Charty Szelejewo nie
305 KATARZYNA PAŚ 1972 Gniezno Charty Szelejewo nie
306 Donata Pastwa 1971 Bydgoszcz TriSpace nie
307 Remigiusz Paszkiet 1978 Barcin #slimakibarcin nie
308 Janusz Paszkowski 1956 Brodnica nie
309 Marek Pawlik 1960 Pruszcz FARMVITA nie
310 Marcin Pawłowski 1978 Inowrocław SKB Dzik Police nie
311 Marek Pecyna 1984 Koło NO NAME TEAM nie
312 Dariusz Pela 1983 Łubianka Toruń Multisport Team nie
313 Rafał Perkowski 1983 Kikół GKS FABIANKI nie
314 Grzegorz Perlik 1955 Bydgoszcz nie
315 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota nie
316 Justyna Piątek 1989 Gdańsk Aplitt nie
317 Marta Pietrzak 1967 Inowrocław BBL INOWROCŁAW nie
318 Michał Piniarski 1981 Mogilno nie
319 Paweł Piniarski 1985 Mogilno nie
320 Katarzyna Pińkowska 1964 Niwy nie
321 Maciej Piotrowski 1980 Gniewkowo tak
322 Marta Piskorska 1981 Solec Kujawski nie
323 Zbigniew Podkówka 1960 Bydgoszcz nie
324 Mariusz Podolski 1973 Łazieniec nie
325 Maciej Podzerek 1981 Gniezno Wake Team Gniezno nie
326 Iwona Podzerek 1978 Gniezno Bridgestone nie
327 MACIEJ POPEK 1977 WŁOCŁAWEK ANETA TEAM nie
328 Michał Popkowski 1992 Żnin Pałuki Running Team nie
329 Daniel Powarzyński 1997 Slupsk AMW GDYNIA nie
330 Danka Powałowska 1978 Gniezno nie
331 Martin Poznański 1993 Gołańcz Team Run Golancz nie
332 Rafał Półgęsek 1972 Solec Kujawski Soleccy Biegacze nie
333 Joanna Praca 1980 Murowaniec nie
334 Rafał Pruchnicki 1980 Toruń nie
335 Radosław Prus 1983 Strzalkowo Strzałkowska Grupa Biegowa Sokół nie
336 Barbara Przepiórka 1988 Warszawa Naprzód Młociny nie
337 Grażyna Przybylska 1964 Bydgoszcz nie
338 Mariusz Przybylski 1962 Bydgoszcz nie
339 Krzysztof Przybylski 1969 Gniezno Gniezno Biega nie
340 Artur Przygoda 1975 Bydgoszcz nie
341 Regina Pydyn 1962 Złotów nie
342 Rafał Płaczkowski 1986 Barcin #slimakibarcin nie
343 Agnieszka Płuciennik 1975 Złotniki Kuj. Janikowo na sportowo nie
344 Paweł Płuciennik 1974 Podgaj Janikowo na sportowo nie
345 GRZEGORZ PŁUCIENNIK 1971 JANIKOWO Janikowo na sportowo nie
346 Adam Płuciennik 1979 JANIKOWO Janikowo na sportowo nie
347 Filip Racinowski 1976 Bydgoszcz CB 163 nie
348 Przemysław Radecki 1974 Bydgoszcz nie
349 Daniel Rasztubowicz 1975 Bydgoszcz Podgórz Toruń nie
350 Tomek Repczyński 1990 Bydgoszcz nie
351 Anna Repka 1975 Bydgoszcz Lupus Team nie
352 Marek Repka 1973 Bydgoszcz Lupus Team nie
353 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza nie
354 Marcin Ruciński 1975 Barcin TRIBA BOSIR BARCIN nie
355 Karol Rudnicki 1969 Inowrocław TG- SOKÓŁ GNIEWKOWO nie
356 Karol Rudnicki 1969 Inowrocław nie
357 Kamila Rybacka 1990 Bydgoszcz nie
358 Alina Rybacka-Gruszczyńska 1987 Warszawa nie
359 Wojciech Rybarczyk 1971 Osielsko nie
360 Artur Rybicki 1984 Toruń Toruń Multisport Team nie
361 WIESŁAW RZEPCZYŃSKI 1948 RACIBÓRZ Niezrzeszony nie
362 Michał SADOWSKI 1981 Inowrocław BartOlek nie
363 Joanna Sak 1989 Inowrocław nie
364 Marta Salamon 1987 Bydgoszcz nie
365 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno nie
366 Magdalena Sewiło 1977 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy nie
367 Zbigniew Siekierka 1954 Barcin nie
368 Antoni Sikora 1949 Gąsawa Żninski Klub Biegacza 1992 nie
369 Maciej Simiński 1975 Bydgoszcz nie
370 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze nie
371 Sebastian Siuda 1973 Bydgoszcz Soleccy Biegacze nie
372 Tomasz Skoczyński 1971 Inowrocław Sam Radę Dam nie
373 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
374 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn 1922 Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
375 Angelika Śląska 1985 Świecie Has Team nie
376 Angelika Śląska 1985 Świecie Grupa Kobiet Nadwiślańskich Wiąg nie
377 Andrzej Ślebioda 1975 Kleczew Sokół Kleczew nie
378 Piotr, Leszek Ślósarek 1956 Toruń nie
379 Michał Ślot 1974 Toruń Polkrys Team nie
380 Przemysław Ślusarski 1984 BYDGOSZCZ nie
381 Piotr Śmigielski 1984 Zbytowo nie
382 Rafał Sobaszkiewicz 1972 Inowroclaw BBL INOWROCŁAW nie
383 MICHAŁ SOŁECKI 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
384 Marcin Sparzyński 1985 Inowrocław 2 Pułk Inżynieryjny nie
385 ZBIGNIEW SPYCHALSKI 1962 Barcin nie
386 Kamila Stachowiak 1994 Wielka NIeszawka AKPB MARMEL nie
387 Michał Stachowski 1982 Wąbrzeźno Paledżanka Team nie
388 Andrzej Starzynski 1990 Klementowice Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin nie
389 Łukasz Stawicki 1978 Bydgoszcz nie
390 Mariusz Stawisiński 1990 Fabianki nie
391 Bartosz Stęczniak 1996 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
392 Roman Stęczniak 1967 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
393 Wojciech Stefański 1997 Gniezno GTT Diament Gniezno nie
394 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław nie
395 Danuta Stolarska 1957 Włocławek ANETA TEAM nie
396 Janusz Stolarski 1955 Włocławek ANETA TEAM nie
397 Krzysztof Strugała 2001 Rawicz nie
398 Aleksander Strugała 1995 Rawicz tak
399 Danuta Strychalska Rysz 1989 Golancz, Team Run Golancz nie
400 Konrad Strzelecki 1973 Kruszyn WKB Maratończyk Włocławek nie
401 Andrzej Strzyżewski 1969 Gniezno Altom Gniezno nie
402 Szymon Strzyżewski 1998 Gniezno GTT Diament Maciejka Gniezno nie
403 Jacek Sudoł 1978 Bydgoszcz IPA Bydgoszcz nie
404 Aleksandra Superczyńska 1980 Dąbrowa nie
405 Paulina Surmacewicz 1984 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
406 Piotr Szablewski 1988 Aleksandrów Kujawski nie
407 ANDRZEJ SZALATY 1975 BORZYKOWO KB Kosynier Września nie
408 Józef Szatkowski 1956 Grudziądz Morsy z Grudziądza nie
409 Justyna Szczutkowska 1966 Janikowo nie
410 Wawrzyniec Szejko 1952 Ciechanów KB TKKF Promyk Ciechanów nie
411 Tadeusz Szejner 1991 Aleksandrów Kujawski NIRVANA RUNNING TEAM nie
412 Elżbieta Szmatuła 1994 Strzelno nie
413 KONRAD SZTYPKA 1981 WŁOCŁAWEK undefined nie
414 JUSTYNA SZTYPKA 1980 WŁOCŁAWEK WKB Maratończyk Włocławek nie
415 Edmund Szulc 1964 Zielonka nie
416 Piotr Szwierz 1967 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz nie
417 Patryk Szydłowski 1991 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa nie
418 Michał Szykowny 1981 Gniezno Night Runners Gniezno nie
419 Michał Szymański 1981 Toruń KM TRUCHCIK ŁUBIANKA nie
420 Ryszard Szymański 1970 Mogilno Szybkie Rysie nie
421 DARIUSZ SZYMAŃSKI 1967 KLECZEW Sokół Kleczew tak
422 Antoni Słowiński 1990 Inowrocław nie
423 Marcin Taraska 1978 Barcin Ślimaki Barcin nie
424 Piotr Tomasik 1986 Toruń TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie
425 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek nie
426 Marek Towstokory 1976 Złotów Zlotow nie
427 Joanna Truszczyńska 1970 Gdynia nie
428 Mikołaj Tucholski 1991 Żnin nie
429 Radosław Tylutki 1983 Barcin Ślimaki Barcin tak
430 Łukasz Typek 1982 Toruń Niezrzeszony nie
431 Przemysław Urbaniak 1977 Mogilno nie
432 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin nie
433 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Pałuki Running Team nie
434 MARCIN URBAŃSKI 1976 GRUDZIĄDZ Akademia Biegania Grudziądz nie
435 sylwia uzarska 1983 bobrowniki WKB Maratończyk Włocławek nie
436 PAVLO VERETSKYI 1985 DONETSK lkb Rudnik nie
437 Paulina Wadzińska 1984 Bydgoszcz TriSpace nie
438 Dominika Walczak 1992 Koło NO NAME TEAM nie
439 Michalina Walczak-Pecyna 1984 KOLO NO NAME TEAM nie
440 KAROLINA Waligóra 1974 Kobylarnia Brzoza Biega nie
441 Sławomir Walterski 1983 Toruń WALTER TEAM TORUŃ nie
442 Hubert Wasielewski 1979 Wilkowyja nie
443 Roman Waszak 1963 Radziejow WOPR nie
444 JUSTYNA WAŁOWSKA 1984 KOŁO NO NAME TEAM nie
445 Piotr Wdowczyk 1983 Grudziądz 2 Pułk Inżynieryjny nie
446 Dariusz Wejdman 1973 Łódź NO NAME TEAM nie
447 Dariusz Wejdman 1973 Łódź NO NAME TEAM nie
448 Elzbieta Wenska 1988 Mogilno nie
449 KATARZYNA WERNER 1989 MALANÓW KKB Finisz Kalisz nie
450 Piotr Wesołowski 1976 Inowrocław Barbell Squad Inowrocław nie
451 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team nie
452 justyna wieczorek 1975 Inowrocław BBL Inowrocław nie
453 PIOTT WINCZURA 1957 Torun ORAANGE Polska tak
454 Łukasz Winiarski 1985 Toruń Podgórz Toruń tak
455 Janusz Wiśniewski 1967 Toruń Carbon Team Torun nie
456 Artur Wiśniewski 1974 Słońsko nie
457 Marta Witke-Orlikowska 1984 Poznań nie
458 Michał Wiwatowski 1979 Przyłęki nie
459 Andrzej Wnuczyński 1972 Bydgoszcz Orange Polska nie
460 Andrzej Wojciechowski 1972 Turek KB Maraton Turek nie
461 MARIUSZ WOJDYŁO 1987 Brodnica BIEGAM SOBIE nie
462 Robert Wojnar 1976 Toruń nie
463 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie
464 JÓZEF WOJTECZEK 1965 Bolesławiec KGHM O/Legnica nie
465 Dorota Wojtysiak 1981 Bydgoszcz nie
466 Piotr Wolny 1964 Bydgoszcz Brzozaz Biega nie
467 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team nie
468 Marek Woźniak 1961 Koło Florian Chojnice nie
469 Barbara Wysmolińska 1971 Osielsko nie
470 Piotr Wysmoliński 1972 Osielsko nie
471 Rafał Wysmoliński 1977 Biernatki nie
472 Zbigniew Wysocki 1967 Barcin Ślimaki Barcin nie
473 Witold Włódarczak 1963 Bydgoszcz TriSpace nie
474 Marcin Zagórny 1988 Radnica Tomato Krosno Odrzańskie nie
475 Piotr Zalewski 1987 Inowrocław nie
476 Aniela Zapiec 1957 Wysoka nie
477 Piotr Zarecki 1985 żnin Pałuki Ranning Team nie
478 Krystian Zasada 1973 Barcin #slimakibarcin nie
479 Rafał Żbikowski 1971 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team nie
480 Przemysław Zbytek 1973 Drzewce BT ACTIV nie
481 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań nie
482 Hanna Zięba 1976 Bydgoszcz TriSpace nie
483 BARBARA ZIELIŃSKA 1966 INOWROCŁAW nie
484 Magdalena Zielińska 1986 Mogilno nie
485 Przemysław Zieliński 1976 Olsztyn Team Jana nie
486 ROBERT ZIELIŃSKI 1963 INOWROCŁAW nie
487 Bartłomiej Zieliński 1983 Mogilno Mogilno Team nie
488 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo ZGUBIŁEM SPONSORA nie
489 Katarzyna Łabęcka 1985 Włocławek nie
490 Karolina Łaganowska 1974 Janikowo Janikowo na sportowo nie
491 Łukasz Łaganowski 1984 Janikowo Raramuri Sosnówiec nie
492 Zbigniew Łąkowski 1975 Koziegłowy SiekierkaOgrody.pl nie
493 Justyna Ławniczak 1982 Zakrzewo Rage Run nie
494 Teresa Łepek 1993 Płużnica V-RUNNER nie
495 Krzysztof Łobocki 1984 Bydgoszcz nie