Tropem Wilczym Poznań

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco
1 Mateusz Skalski 1990 włościejewice RehaBalance Team Bieg 10,8 km
2 Maja Tworska 1994 Poznań Idea Fit&Spa Bieg 10,8 km
3 Piotr Walkowiak 1994 Poznań Cybina Team Bieg 10,8 km
4 Waldemar Kozłowski 1966 Poznań KB DęBIEC Bieg 10,8 km
5 Paweł Augustyniak 1984 Rokietnica Sportowy Team Bieg 10,8 km
6 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica Bieg 10,8 km
7 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa Bieg 10,8 km
8 Mariusz Siąkowski 1988 Otorowo Bieg 10,8 km
9 Sławomir Łopata 1992 Popówko Bieg 10,8 km
10 Daniel Lorenz 1974 Kiekrz Kibolski KS Bieg 10,8 km
11 Daniel Taciak 1987 Śrem Śrem Bieg 10,8 km
12 Aleksandra Krzemińska 1989 Poznań Husaria Race Team Bieg 10,8 km
13 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca Bieg 10,8 km
14 Krzysztof Kowalewski 1974 Jelonek Bieg 10,8 km
15 Filip Daszewski 1998 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
16 damian kłopocki 1991 murzynowo leśne brak klubu Bieg 10,8 km
17 Dawid Muchajer 1978 Poznań CDWLąd Bieg 10,8 km
18 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznan DWL Bieg 10,8 km
19 Radosław Stachowski 1985 Poznań Bieg 10,8 km
20 Piotr Buszta 1989 Poznań Bieg 10,8 km
21 Marta Wereszczyńska 1980 Poznań Bieg 10,8 km
22 Piotr Firlej 1989 Jerzykowo Bieg 10,8 km
23 Anna Paluszak 1993 Buk Bieg 10,8 km
24 Tomasz Gwiaździński 1989 Poznań Bieg 10,8 km
25 Sławomir Strączek 1984 Luboń Bieg 10,8 km
26 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 Bieg 10,8 km
27 Paweł Grzybowski 1968 Poznań Bieg 10,8 km
28 PIOTR GRABIAK 1975 POZNAŃ Bieg 10,8 km
29 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja Bieg 10,8 km
30 Kornel Lewandowski 1990 Poznań Bieg 10,8 km
31 Zofia Dudek 1964 unisław Bieg 10,8 km
32 Wioleta Sojkin 1979 Poznań Bieg 10,8 km
33 Maciej Drewniak 1981 Poznań Bieg 10,8 km
34 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina Bieg 10,8 km
35 Ewelina Piniarska 1992 Toruń Bieg 10,8 km
36 Maciej Radolak 1985 Kościan Zakwas team Bieg 10,8 km
37 Tomasz Hojny 1979 Poznań Bieg 10,8 km
38 Daria Głębowska 1999 Czerwonak KB MANIAC Poznań Bieg 10,8 km
39 Alicja Wosztyl 1987 Koszalin Bieg 10,8 km
40 Robert Pieczyński 1965 Luboń Moto-Centrala Bieg 10,8 km
41 Rozalia Ignerska 1982 Poznań Bieg 10,8 km
42 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Bieg 10,8 km
43 Ela Ślęzak 1991 Poznań Bieg 10,8 km
44 Zofia German 1963 Leszno Bieg 10,8 km
45 Łukasz Walczak 1983 Lusowo Bieg 10,8 km
46 Adrian Sajnaj 1996 Karłowice Lucky LUZers Bieg 10,8 km
47 Leszek Langowicz 1988 Opalenica Bieg 10,8 km
48 Przemysław Przybyła 1982 Poznań Bieg 10,8 km
49 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ Bieg 10,8 km
50 Hubert Wolny 1986 Buk Bieg 10,8 km
51 SŁAWEK MINTA 1972 ZBĄSZYNEK SYRENA ZBĄSZYNEK Bieg 10,8 km
52 Patryk Stremich 1989 Poznań Parkrun Poznań Bieg 10,8 km
53 Bruno Nowak 2002 Kępno Bieg 10,8 km
54 AGNIESZKA PIASECKA-KAŁUŻA 1977 ŚREM Runners Power Śrem Bieg 10,8 km
55 Grzegorz Gumny 1978 Poznań Bieg 10,8 km
56 Cezary Tomczyk 1981 Czapury Bieg 10,8 km
57 Adam Kowalewski 2000 Jelonek Bieg 10,8 km
58 Lech Daszewski 1963 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
59 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners Poznań Bieg 10,8 km
60 Tomasz Jóźwiak 1993 Sieraków Sierakowski Klub Biegacza Bieg 10,8 km
61 Leszek Wierzbicki 1975 Środa Wlkp. Polonia Środa Bieg 10,8 km
62 Dominika Nowaczyk 1992 Poznań Husaria Race Team Bieg 10,8 km
63 Rafał Kurczyński 1977 Poznań Rufa Bieg 10,8 km
64 Bartosz Kujawa 1996 Barcin SW Bieg 10,8 km
65 Łukasz Marcinkiewicz 1989 Poznań Shunter Team Bieg 10,8 km
66 Natalia Dudek 1990 Swarzędz Bieg 10,8 km
67 Jakub Łabusiński 1996 Lębork Bieg 10,8 km
68 Piotr Masztalerz 1986 Buk Bieg 10,8 km
69 Katarzyna Jędzierowska 1983 Poznań Posnania Bieg 10,8 km
70 Piotr Banaszczyk 1974 Kaźmierz Bieg 10,8 km
71 Adrian Rzepczyk 19901990 Poznań PKP S.A. Bieg 10,8 km
72 Monika Biała 1975 Poznań Bieg 10,8 km
73 Joanna Pliszczyńska 1976 Unisław Bieg 10,8 km
74 Patryk Adamczak 1987 Śrem Ksa fitness zone Bieg 10,8 km
75 Roman Gaszczynski 1946 Poznań Bieg 10,8 km
76 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec Bieg 10,8 km
77 TOMEK KASPRZAK 1976 RYBITWY RYBITWOWY FENOMEN:-)) Bieg 10,8 km
78 Tomasz Sojkin 1983 Poznań Bieg 10,8 km
79 Małgorzata Bożek 1985 Poznań Bieg 10,8 km
80 Grzegorz Sidor 1969 Poznań Bieg 10,8 km
81 Marcin Wojtkowski 1984 Poznań Bieg 10,8 km
82 Krystian Sypniewski 1976 Poznań Bieg 10,8 km
83 Łukasz Roth 1979 Poznań Night Runners Bieg 10,8 km
84 Piotr Przewoźny 1983 Buk Bieg 10,8 km
85 Mikolaj Jakrzewski 1984 Gola JaraczewoBiega Bieg 10,8 km
86 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy Bieg 10,8 km
87 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań Bieg 10,8 km
88 Piotr Napieraj 1986 Września 1986 Bieg 10,8 km
89 Kuba Szczęsny 1995 Buk Bieg 10,8 km
90 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz Bieg 10,8 km
91 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 Poznan Bieg 10,8 km
92 Marta Sip 1990 Jasin MARTA SIP Bieg 10,8 km
93 Mariusz Korbas 1976 Sady KB Zawał Bieg 10,8 km
94 Piotr Klim 1974 Poznań CSWL Poznań Bieg 10,8 km
95 Bartosz Matyaszczyk 1992 Jerka Bieg 10,8 km
96 Adam Knobel 1994 Poznań gRUNwald Team Poznań Bieg 10,8 km
97 Grzegorz Grześnik 1981 Plewiska Drużyna Tata Jaśminki i Felusia Bieg 10,8 km
98 Mariusz Nowak 1989 Poznań Bieg 10,8 km
99 Ireneusz Szyszka 1989 Daszewice Bieg 10,8 km
100 Robert Substelny 1995 Kazimierz Biskupi Bieg 10,8 km