Tropem Wilczym Poznań

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans
1 Karolina Bąk 1994 461 Poznań Bieg 1963m
2 Wojciech Wyszyński 1996 Augustów Bieg 5,4 km
3 Karol Krygier 1995 Babiak Bieg 5,4 km
4 Wiesława Karkowska 1960 Baranowo Bieg 10,8 km
5 Bartosz Kujawa 1996 Barcin SW Bieg 10,8 km
6 Sylwia Leśnik 1987 Belęcin Bieg 1963m
7 Sylwia Rózga 1992 Białośliwie Bieg 5,4 km
8 marek krzyworzeka 1985 bierdruSko Bieg 10,8 km
9 Marcin Mańczak 1995 Bolechowo Osiedle Bieg 5,4 km
10 Marek Pędziwiatr 1983 Borek Wlkp Bieg 10,8 km
11 Zofia Rogalińska 2001 Borówiec Bieg 1963m
12 Patrycja Szczerbal 1992 Bruszczewo Bieg 5,4 km
13 Jan Paweł Nowakowski 1999 Brzezie k. Sulechowa Bieg 5,4 km
14 Ada Nowakowska 1995 Brzezie k. Sulechowa Bieg 5,4 km
15 Marcin Rożek 1983 Budzyń Bieg 10,8 km
16 Anna Paluszak 1993 Buk Bieg 10,8 km
17 Hubert Wolny 1986 Buk Bieg 10,8 km
18 Piotr Masztalerz 1986 Buk Bieg 10,8 km
19 Piotr Przewoźny 1983 Buk Bieg 10,8 km
20 Kuba Szczęsny 1995 Buk Bieg 10,8 km
21 Anna Dulian 1994 Bydgoszcz Bieg 10,8 km
22 Tomasz Bury 1985 Bydgoszcz Biegnące żółwie Bieg 10,8 km
23 Dominika Nitka 1996 Bydgoszcz Bieg 10,8 km
24 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz Bieg 5,4 km
25 Karolina Skucińska 1982 Bydgoszcz Bieg 10,8 km
26 Krzysztof Walkowiak 1990 Charzewo Bieg 5,4 km
27 Martyna Klauza 2001 Charłub Bieg 1963m
28 Mateusz Musolf 1990 Chodzież Bieg 10,8 km
29 Aleksandra Kozłowska 1990 Choszczno Świat wg Rudzielca Bieg 10,8 km
30 Weronika Kozłowska 1995 Chwałkowo Kościelne Bieg 5,4 km
31 Jarek Swiatek 1983 Chyby Bieg 10,8 km
32 Dariusz Malewicz 1991 Ciążeń Bieg 10,8 km
33 PAWEŁ SMOLIŃSKI 1961 CIELCZA PKP S.A. Bieg 5,4 km
34 DOROTA DUDEK 1965 CZAPURY Bieg 5,4 km
35 Cezary Tomczyk 1981 Czapury Bieg 10,8 km
36 Jarosław Dziubałka 1975 Czapury Jarosław Dziubałka Bieg 5,4 km
37 Agnieszka Dziubałka 1978 Czapury Bieg 1963m
38 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo Bieg 1963m
39 Adrian Graczyk 1988 Czarnków #teambiegiwlkp Bieg 10,8 km
40 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners Bieg 10,8 km
41 Paulina Duszyńska 1979 Czempiń Drużyna Biegu Jońca Bieg 10,8 km
42 Tomasz Wiśniewski 1974 Czempiń FIREFIGHTERTEAM Bieg 10,8 km
43 Michał Szymański 1996 Czempiń Bieg 10,8 km
44 Michał Jajuga 1980 Czempiń Dirty Sparrows Bieg 10,8 km
45 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo Bieg 5,4 km
46 Daria Głębowska 1999 Czerwonak KB MANIAC Poznań Bieg 10,8 km
47 Michał Urbaniak 1992 Czerwonak Bieg 1963m
48 Tomasz Głębowski 1971 Czerwonak Bieg 10,8 km
49 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa Bieg 10,8 km
50 Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X Bieg 10,8 km
51 Łukasz Krawczyk 1982 Dąbrówka Bieg 10,8 km
52 Marek Stokfisz 1987 Dąbrówka Inspol Bieg 10,8 km
53 Mariusz Nowak 1967 Dąbrówka Bieg 10,8 km
54 Piotr CIECHAN 1978 DALKI 33. BLTr Powidz Bieg 10,8 km
55 Ireneusz Szyszka 1989 Daszewice Bieg 10,8 km
56 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Bieg 10,8 km
57 Rafał Bartkowiak 1992 Daszewice 1992 Bieg 10,8 km
58 Patrycja Nowak 1998 Daszewice brak klubu Bieg 5,4 km
59 Beata Baraniak 1973 Daszewice Bieg 5,4 km
60 Maciej Haremza 1984 Daszewice Kung Fu Małpy/ DąbrowskiTeam Bieg 10,8 km
61 Filip Daszewski 1998 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
62 Lech Daszewski 1963 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
63 Jacek Walczak 1989 Dobrzyca BS TRUCHTACZ DOBRZYCA Bieg 10,8 km
64 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk Bieg 5,4 km
65 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku Bieg 5,4 km
66 Marcin Płusa 1994 Drezdenko Bieg 5,4 km
67 Artur Wala 1971 Garby Garbarzyńcy Team Bieg 10,8 km
68 Mateusz Kamiński 1985 Gałowo KB Szamotuły Bieg 10,8 km
69 Mateusz Zaleski 1993 Gniezno PKP S.A. Bieg 10,8 km
70 Anna Walaszczyk 1994 Gniezno SDS Bieg 10,8 km
71 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 5,4 km
72 Mikolaj Jakrzewski 1984 Gola JaraczewoBiega Bieg 10,8 km
73 Andrzej Cieślik 1985 Golancz TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10,8 km
74 Rafał Hedzielski 1974 Golęczewo Bieg 10,8 km
75 Weronika Hedzielska 1988 Golęczewo Bieg 5,4 km
76 Dariusz Skotnicki 1970 Golęczewo BZWBK Runners Team Bieg 10,8 km
77 Michalina Stopka 1988 Góra Bieg 10,8 km
78 Krystian Głowiński 1996 Gorzów Wielkopolski Bieg 1963m
79 Dawid Grobelski 1988 GORZÓW WIELKOPOLSKI DZIKIE DZIKI GORZÓW Bieg 5,4 km
80 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca Bieg 10,8 km
81 Ola Świstek 1990 Gościejewo Bieg 10,8 km
82 Łukasz Barczewski 1996 Gościno Bieg 10,8 km
83 Marek Szymański 1989 Gostyń Husaria Race Team Bieg 10,8 km
84 Ireneusz Płuciniczak 1970 Gostyń Bieg 10,8 km
85 Dariusz TOMCZAK 1988 GOSTYŃ Husaria Race Team Bieg 10,8 km
86 MARCIN KAŁEK 1978 GOWARZEWO CSWL Poznań Bieg 1963m
87 MAGDALENA KAŁEK 1985 GOWARZEWO CSWL Poznań Bieg 1963m
88 Łukasz Bożek 1988 Gowarzewo Bieg 10,8 km
89 DOMINIK KAŁEK 2006 GOWARZEWO CSWL Poznań Bieg 1963m
90 Krzysztof Piasecki 1990 Gołańcz Bieg 10,8 km
91 Jakub Żynda 1980 Gołdap JW 4808 Gołdap Bieg 10,8 km
92 Dorota fajfer 1976 Granowo Bieg 5,4 km
93 Damian Fajfer 1975 Granowo Bieg 5,4 km
94 Paulina Tudorowska 1994 Grodzisk Wielkopolski Bieg 5,4 km
95 Damian Brygier 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza Bieg 10,8 km
96 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 Bieg 10,8 km
97 Jacek Fajfer 1960 Gruszczyn Bieg 5,4 km
98 Adrian Sołtysiński 1988 Gruszczyn Bieg 1963m
99 Piotr Olbryś 1974 Gruszczyn Bieg 10,8 km
100 Artur Maliński 1992 Janikowo Pro366 Bieg 1963m