101 |
Artur |
Grzywaczyk |
1964 |
Suchy Las |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
102 |
Krzysztof |
Kołodziej |
1980 |
Gostyń |
|
|
Bieg 10 km |
103 |
Sylwia |
Marciniak |
1978 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
104 |
Zbigniew |
Bogusz |
1982 |
Sędziny |
SPWL Poznań |
|
Bieg 10 km |
105 |
Natalia |
Konieczna |
1978 |
Szamotuły |
brak |
|
Bieg 10 km |
106 |
Jakub |
Marciniak |
1981 |
Poznań |
AK |
|
Bieg 1963m |
107 |
Waldemar |
Samol |
1962 |
POZNAN |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
108 |
Pamela |
Białek |
1997 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
109 |
Dawid |
Adamczyk |
1991 |
Mogilno |
|
|
Bieg 1963m |
110 |
Dominika |
Kulak |
1986 |
Czempiń |
|
|
Bieg 10 km |
111 |
Krzysztof |
Wojcieszak |
1984 |
Poznań |
Hermes Team |
|
Bieg 10 km |
112 |
Monika |
Merklinghaus-Kober |
1975 |
Kościan |
Speed Feet '16 |
|
Bieg 10 km |
113 |
Wiesława |
Łazanowska |
1969 |
Trzcianka |
ZASAPANI - HYDRO Trzcianka |
|
Marsz NW 4,3 km |
114 |
Krzysztof |
Tomczak |
1989 |
Poznan |
|
|
Bieg 10 km |
115 |
Tomasz |
Kubiak |
1974 |
Lusówko |
Falochron Lusówko |
|
Bieg 10 km |
116 |
Ola |
Thiede |
1989 |
Swarzędz |
Wataha Łączy Nas Bieganie |
|
Bieg 10 km |
117 |
Anna |
Mytko |
1967 |
Poznań |
|
|
Marsz NW 4,3 km |
118 |
Arkadiusz |
Kownacki |
1967 |
Witkowo |
Wataha Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku |
|
Bieg 10 km |
119 |
Leszek |
Wierzbicki |
1975 |
Środa Wielkopolska |
Polonia Środa |
|
Bieg 10 km |
120 |
Radosław |
Kownacki |
1967 |
Robakowo |
Drużyna Jezusa |
|
Bieg 10 km |
121 |
Tomek |
Schlabs |
1975 |
Szamotuły |
|
|
Bieg 10 km |
122 |
Przemysław |
Tomczyk |
1969 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
123 |
Andrzej |
Nowak |
1994 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
124 |
Olga |
Wesołowska |
2008 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
125 |
Monika |
Komischke |
1984 |
Poznań |
|
|
Marsz NW 4,3 km |
126 |
Weronika |
Skrzypczak |
2001 |
Murowana Goślina |
|
|
Bieg 1963m |
127 |
Daniel |
Haczek |
1977 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
128 |
Rafał |
Marciniak |
1975 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
129 |
Michał |
Woźniak |
1981 |
Poznań |
SPWL Poznań |
|
Bieg 10 km |
130 |
Jarosław |
Łęszczak |
1984 |
Gaj Wielki |
OSADA |
|
Bieg 10 km |
131 |
Mariusz |
Korbas |
1976 |
Sady |
|
|
Bieg 10 km |
132 |
Arkadiusz |
Jankowski |
1974 |
Komorniki |
|
|
Bieg 10 km |
133 |
Zbigniew |
Łacek |
1973 |
Poznań |
12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D |
|
Bieg 10 km |
134 |
Paweł |
Skornia |
1973 |
Czempiń |
|
|
Bieg 10 km |
135 |
Mariusz |
Markiewicz |
1979 |
kaźmierz |
|
|
Bieg 10 km |
136 |
Bartosz |
Samol |
1986 |
Rawicz |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
137 |
Paulina |
Okonek |
1990 |
Suchy Las |
SUCHY LAS |
|
Marsz NW 4,3 km |
138 |
Waldemar |
Tomkowiak |
1995 |
Swarzędz |
Wataha Łączy Nas Bieganie |
|
Bieg 10 km |
139 |
Karolina |
Matelska |
1980 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
140 |
Marcin |
Grabowicz |
1988 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
141 |
Marcin |
Staniek |
1975 |
Mrowino |
|
|
Marsz NW 4,3 km |
142 |
Daniel |
Wiśniewski |
2000 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
143 |
Michał |
Kaźmierski |
1967 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
144 |
Roksana |
Otrębska |
2009 |
Konarzewo |
|
|
Bieg 1963m |
145 |
Agnieszka |
Łajs |
1997 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
146 |
Jadwiga |
Duda-Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
|
|
Bieg 10 km |
147 |
Marek |
Jankowski |
1982 |
Poznań |
Białe Rataje |
|
Bieg 10 km |
148 |
Dariusz |
Tomczak |
1988 |
Gostyń |
Hell's gym OCR Pępowo |
|
Bieg 10 km |
149 |
Marcin |
Polaczek |
1987 |
Grodzisk Wielkopolski |
UKS Dyskobolia |
|
Bieg 1963m |
150 |
Emilia |
Sarnowska |
2002 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
151 |
Toni |
Brzezicki |
1999 |
Promnice |
|
|
Bieg 1963m |
152 |
Wojciech |
Puślecki |
1990 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
153 |
Piotr |
Fojud |
1970 |
Poznań |
12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej |
|
Bieg 10 km |
154 |
Bartosz |
Dąbrowski |
1983 |
Wałcz |
Niepubliczne Przedszkole Pluszakowa Radość |
|
Bieg 10 km |
155 |
Leonid |
Prager |
2009 |
Poznań |
Rycerze Maryji |
|
Bieg 1963m |
156 |
Łukasz |
Wojtowicz |
1981 |
Lusówko |
|
|
Bieg 10 km |
157 |
Justyna |
Czaja |
1972 |
Poznań |
|
|
Marsz NW 4,3 km |
158 |
Ewelina |
Śmiechowska |
1992 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
159 |
Piotr |
Olbryś |
1974 |
Gruszczyn |
|
|
Bieg 10 km |
160 |
Dominik |
Adamek |
1983 |
Zalasewo |
|
|
Bieg 1963m |
161 |
Katarzyna |
Skiba |
1973 |
Swarzędz |
|
|
Marsz NW 4,3 km |
162 |
Rafał |
Chojnowski |
1990 |
Czmoń |
|
|
Bieg 1963m |
163 |
Bartosz |
Anders |
1982 |
Mrowino |
CSWLąd POZNAŃ |
|
Bieg 1963m |
164 |
Mariusz |
Steczkiewicz |
1979 |
POZNAŃ |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
|
Bieg 10 km |
165 |
Magdalena |
Michalak |
1989 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
166 |
Zbigniew |
Szumski |
1964 |
Świebodzin |
|
|
Bieg 10 km |
167 |
Agnieszka |
Kurkowiak |
1974 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
168 |
Krzysztof |
Łopąg |
1985 |
Wiry |
Grupa OLX Team |
|
Bieg 10 km |
169 |
Richard |
Szymański |
1977 |
Wronki |
|
|
Bieg 10 km |
170 |
Anna |
Nowak Marciniak |
1976 |
Orzechowo |
|
|
Bieg 1963m |
171 |
Tomasz |
Łuczak |
1970 |
Poznań |
StruśKardio |
|
Bieg 10 km |
172 |
EWA |
BUBACZ |
1973 |
GNIEZNO |
|
|
Bieg 1963m |
173 |
Aleksander |
Malinowski |
1979 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
174 |
Ireneusz |
Płuciniczak |
1970 |
Bogusławki |
|
|
Bieg 10 km |
175 |
Leszek |
Lipiecki |
1978 |
Środa Wielkopolska |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Bieg 10 km |
176 |
Julia |
Banaszak |
1985 |
Środa wielkopolska |
Polonia Środa |
|
Bieg 10 km |
177 |
Tomasz |
Łuczak |
1993 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
178 |
Kacper |
Gargasiewicz |
1998 |
Nowa Sol |
Ratownicza Liga Biegowa |
|
Bieg 10 km |
179 |
Magdalena |
Matysiak |
1980 |
Poznań |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
180 |
Ernest |
Wojtowicz |
|
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
181 |
Wojciech |
Mądrzak |
1973 |
Gowarzewo |
Hermes Team |
|
Bieg 10 km |
182 |
Paulina |
Górska |
1988 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
183 |
Paweł |
Zoga |
1983 |
Puszczykowo |
Grupa OLX Team |
|
Bieg 10 km |
184 |
Aleksandra |
Chylińska-Łuczak |
1986 |
Konarzewo |
SP Konarzewo |
|
Bieg 1963m |
185 |
Leszek |
Sobański |
1985 |
Kicin |
ART-COLOR Sobański Leszek |
|
Bieg 1963m |
186 |
Jakub |
Stach |
1994 |
Wiry |
Zobocz głupca... |
|
Bieg 10 km |
187 |
Lukasz |
Sarnowski |
1991 |
Trzcianka |
64-980 |
|
Bieg 1963m |
188 |
Emilian |
Szpura |
1987 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
189 |
Marcin |
Michalak |
1984 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
190 |
roman |
woroch |
1958 |
Dopiewo |
kghm metraco rudna |
|
Marsz NW 4,3 km |
191 |
Kalina |
Liphardt |
2002 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
192 |
Michał |
Bałasinowicz |
1995 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
193 |
Mariusz |
Krajewski |
1998 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Bieg 10 km |
194 |
JANUSZ |
BUBACZ |
1970 |
GNIEZNO |
|
|
Bieg 1963m |
195 |
Jacek |
Andrzejewski |
1955 |
Poznań |
Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań |
|
Bieg 5 km |
196 |
krzysztof |
jena |
1956 |
pniewy |
TEAM POSTĘP PNIEWY |
|
Bieg 5 km |
197 |
Andrzej |
Cieślak |
1956 |
Poznań |
Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań |
|
Bieg 5 km |
198 |
Piotr |
Szott |
1958 |
Poznań |
Le-Biega |
|
Bieg 5 km |
199 |
Olgierd |
Pietrzak |
1960 |
Poznań |
|
|
Bieg 5 km |
200 |
Jacek |
Pewiński |
1961 |
Poznań |
|
|
Bieg 5 km |