201 |
Sebastian |
Wesołowski |
1970 |
Poznań |
|
|
Bieg 1963m |
202 |
Dawid |
Stróżyński |
1986 |
Koziegłowy |
|
|
Bieg 1963m |
203 |
Zbigniew |
Bogusz |
1982 |
Sędziny |
SPWL Poznań |
|
Bieg 10 km |
204 |
Artur |
Grzywaczyk |
1964 |
Suchy Las |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
205 |
Radosław |
Kownacki |
1967 |
Robakowo |
Drużyna Jezusa |
|
Bieg 10 km |
206 |
Natalia |
Konieczna |
1978 |
Szamotuły |
brak |
|
Bieg 10 km |
207 |
Tomek |
Schlabs |
1975 |
Szamotuły |
|
|
Bieg 10 km |
208 |
Krzysztof |
Tomczak |
1989 |
Poznan |
|
|
Bieg 10 km |
209 |
Tomasz |
Kubiak |
1974 |
Lusówko |
Falochron Lusówko |
|
Bieg 10 km |
210 |
Ola |
Thiede |
1989 |
Swarzędz |
Wataha Łączy Nas Bieganie |
|
Bieg 10 km |
211 |
Waldemar |
Samol |
1962 |
POZNAN |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
212 |
Przemysław |
Grzywaczyk |
1992199219921992 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
213 |
Przemysław |
Tomczyk |
1969 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
214 |
Dominika |
Kulak |
1986 |
Czempiń |
|
|
Bieg 10 km |
215 |
Krzysztof |
Kołodziej |
1980 |
Gostyń |
|
|
Bieg 10 km |
216 |
Arkadiusz |
Kownacki |
1967 |
Witkowo |
Wataha Łączy Nas Bieganie / Drużyna Szpiku |
|
Bieg 10 km |
217 |
Krzysztof |
Wojcieszak |
1984 |
Poznań |
Hermes Team |
|
Bieg 10 km |
218 |
Leszek |
Wierzbicki |
1975 |
Środa Wielkopolska |
Polonia Środa |
|
Bieg 10 km |
219 |
Sylwia |
Marciniak |
1978 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
220 |
Monika |
Merklinghaus-Kober |
1975 |
Kościan |
Speed Feet '16 |
|
Bieg 10 km |
221 |
Michał |
Woźniak |
1981 |
Poznań |
SPWL Poznań |
|
Bieg 10 km |
222 |
Bartosz |
Samol |
1986 |
Rawicz |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
223 |
Jarosław |
Łęszczak |
1984 |
Gaj Wielki |
OSADA |
|
Bieg 10 km |
224 |
Mariusz |
Korbas |
1976 |
Sady |
|
|
Bieg 10 km |
225 |
Daniel |
Wiśniewski |
2000 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
226 |
Waldemar |
Tomkowiak |
1995 |
Swarzędz |
Wataha Łączy Nas Bieganie |
|
Bieg 10 km |
227 |
Arkadiusz |
Jankowski |
1974 |
Komorniki |
|
|
Bieg 10 km |
228 |
Michał |
Kaźmierski |
1967 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
229 |
Karolina |
Matelska |
1980 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
230 |
Zbigniew |
Łacek |
1973 |
Poznań |
12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej/K.D |
|
Bieg 10 km |
231 |
Paweł |
Skornia |
1973 |
Czempiń |
|
|
Bieg 10 km |
232 |
Daniel |
Haczek |
1977 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
233 |
Jadwiga |
Duda-Krzemieniewska |
1957 |
Szamotuły |
|
|
Bieg 10 km |
234 |
Mariusz |
Markiewicz |
1979 |
kaźmierz |
|
|
Bieg 10 km |
235 |
Rafał |
Marciniak |
1975 |
Śrem |
|
|
Bieg 10 km |
236 |
Zbigniew |
Szumski |
1964 |
Świebodzin |
|
|
Bieg 10 km |
237 |
Marek |
Jankowski |
1982 |
Poznań |
Białe Rataje |
|
Bieg 10 km |
238 |
Ewelina |
Śmiechowska |
1992 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
239 |
Bartosz |
Dąbrowski |
1983 |
Wałcz |
Niepubliczne Przedszkole Pluszakowa Radość |
|
Bieg 10 km |
240 |
Dariusz |
Tomczak |
1988 |
Gostyń |
Hell's gym OCR Pępowo |
|
Bieg 10 km |
241 |
Agnieszka |
Kurkowiak |
1974 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
242 |
Piotr |
Olbryś |
1974 |
Gruszczyn |
|
|
Bieg 10 km |
243 |
Krzysztof |
Łopąg |
1985 |
Wiry |
Grupa OLX Team |
|
Bieg 10 km |
244 |
Emilia |
Sarnowska |
2002 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
245 |
Richard |
Szymański |
1977 |
Wronki |
|
|
Bieg 10 km |
246 |
Tomasz |
Łuczak |
1970 |
Poznań |
StruśKardio |
|
Bieg 10 km |
247 |
Wojciech |
Puślecki |
1990 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
248 |
Mariusz |
Steczkiewicz |
1979 |
POZNAŃ |
31 Baza Lotnictwa Taktycznego |
|
Bieg 10 km |
249 |
Łukasz |
Wojtowicz |
1981 |
Lusówko |
|
|
Bieg 10 km |
250 |
Piotr |
Fojud |
1970 |
Poznań |
12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej |
|
Bieg 10 km |
251 |
Ernest |
Wojtowicz |
|
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
252 |
Aleksander |
Malinowski |
1979 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
253 |
Wojciech |
Mądrzak |
1973 |
Gowarzewo |
Hermes Team |
|
Bieg 10 km |
254 |
Ireneusz |
Płuciniczak |
1970 |
Bogusławki |
|
|
Bieg 10 km |
255 |
Leszek |
Lipiecki |
1978 |
Środa Wielkopolska |
Polonia Środa Wielkopolska |
|
Bieg 10 km |
256 |
Paweł |
Zoga |
1983 |
Puszczykowo |
Grupa OLX Team |
|
Bieg 10 km |
257 |
Michał |
Bałasinowicz |
1995 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
258 |
Julia |
Banaszak |
1985 |
Środa wielkopolska |
Polonia Środa |
|
Bieg 10 km |
259 |
Jakub |
Stach |
1994 |
Wiry |
Zobocz głupca... |
|
Bieg 10 km |
260 |
Tomasz |
Łuczak |
1993 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
261 |
Mariusz |
Krajewski |
1998 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Bieg 10 km |
262 |
Kacper |
Gargasiewicz |
1998 |
Nowa Sol |
Ratownicza Liga Biegowa |
|
Bieg 10 km |
263 |
Emilian |
Szpura |
1987 |
Poznań |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |
264 |
Magdalena |
Matysiak |
1980 |
Poznań |
Powrót do Korzeni |
|
Bieg 10 km |
265 |
Tomasz |
Kaźmierczak |
1975 |
Lusowo |
Lusowow |
|
Bieg 10 km |
266 |
Nicola |
Majewska |
1993 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
267 |
Darek |
Kosiorek |
1967 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
268 |
Michał |
Karolczak |
1976 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
269 |
Maciej |
Haufa |
1977 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
270 |
Mikołaj |
Fischbach |
2000 |
Oborniki |
|
|
Bieg 10 km |
271 |
Łukasz |
Szczygieł |
1980 |
Poznań |
OLX GROUP TEAM |
|
Bieg 10 km |
272 |
Joanna |
Konstańczak |
1983198319831983 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
273 |
Marcin |
Lehwark |
1978 |
Koziegłowy |
Drużyna Szpiku |
|
Bieg 10 km |
274 |
Mariusz |
Szymkowiak |
1969 |
Wronki |
|
|
Bieg 10 km |
275 |
Wojciech |
Cencek |
1966 |
Uzarzewo |
|
|
Bieg 10 km |
276 |
Dawid |
Borkowski |
1995 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
277 |
Bartosz |
Piątek |
1989 |
Poznań |
|
|
Bieg 10 km |
278 |
Łukasz |
Garsztka |
1981 |
Wieleń |
|
|
Bieg 10 km |
279 |
Patryk |
Lisiak |
1975 |
Poznań |
PZU Sport Team |
|
Bieg 10 km |
280 |
Agnieszka |
Urbańska-Dymek |
1986 |
Stęszew |
#Wkurw_Team |
|
Bieg 10 km |
281 |
Łukasz |
Nowicki |
1982 |
Środa Wielkopolska |
|
|
Bieg 10 km |
282 |
Krzysztof |
Biedalak |
1984 |
Swarzędz |
|
|
Bieg 10 km |
283 |
Adam |
Hubert |
1995 |
Swarzędz |
#czasruszyćdupsko |
|
Bieg 10 km |
284 |
Kacper |
Kaminski |
1996 |
Szamocin |
|
|
Bieg 10 km |
285 |
MONIKA |
KOŚCIUSZKO |
1978 |
STĘSZEW |
Team Aktywny Stęszew |
|
Bieg 10 km |
286 |
Tomasz |
Ryczak |
1985 |
Poznań |
Michałek & Marta Team |
|
Bieg 10 km |
287 |
Daria |
Woźniak |
1985 |
Stęszew |
Team Aktywny Stęszew |
|
Bieg 10 km |
288 |
Artur |
Czechowski |
1986 |
Czarnków |
|
|
Bieg 10 km |
289 |
Krystian |
Ciesielski |
1977 |
Nowy Lubosz |
Nowy Lubosz |
|
Bieg 10 km |
290 |
waldemar |
kukuła |
1980 |
Czerlejnko |
Stah&Ala Team |
|
Bieg 10 km |
291 |
Marek |
Jankowski |
1982 |
Poznań |
TEAM LIPTON |
|
Bieg 10 km |
292 |
Szczepan |
Wojcieszak |
1977 |
Mieczewo |
|
|
Bieg 10 km |
293 |
Stanisław |
Lisiak |
2003 |
Poznań |
PZU Sport Team |
|
Bieg 10 km |
294 |
Sylwia |
Drymel |
1972 |
Borgowo |
|
|
Bieg 10 km |
295 |
Marcin |
Sroka |
1978 |
Plewiska |
ST RUNNERS |
|
Bieg 10 km |
296 |
Grzegorz |
Wierzowiecki |
1984 |
Zielona góra |
Berfit & Stachowski.eu |
|
Bieg 10 km |
297 |
Michał |
Łukaszewski |
1984 |
Luboń |
#zalinametyteam |
|
Bieg 10 km |
298 |
Monika |
Brzozowska |
1984 |
Czerwonak |
12 WBOT |
|
Bieg 10 km |
299 |
Piotr |
Kasprzyk |
1984 |
Poznań |
Kibole w biegu |
|
Bieg 10 km |
300 |
Agnieszka |
Bączyk |
1979 |
Plewiska |
Maratończyk Poznań |
|
Bieg 10 km |